• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Odyessa Quad T5 2x24w 6500K [Megoldás a első hsz.-ben!]

Akkor ez mehet?
Fénycső T5 HO F54W/865 daylight 6500K 16x1149mm

Mert már rendelném is.
Illetve ha ne adj Isten vennék egy ATI Sunpower4x54W-ot amibe tengeri fénycsövek vannak, ott kb milyen áron kellene kalkulálnom a csőcserével \db és milyet szabad ATI-ba rakni?
 
Akkor ez mehet?
Fénycső T5 HO F54W/865 daylight 6500K 16x1149mm

Mert már rendelném is.
Illetve ha ne adj Isten vennék egy ATI Sunpower4x54W-ot amibe tengeri fénycsövek vannak, ott kb milyen áron kellene kalkulálnom a csőcserével \db és milyet szabad ATI-ba rakni?
Simán mehet! Megveheted a 3x drágábbat is, csak nem fogja hozni a 3szoros csodát.
Az ATI-ba is teljesen tökéletesek a 6500K-s csövek, nekem is azzal pirit. ;)
 
Ha van hely, akkor elteheted.
Én el szoktam tenni, volt rá példa, hogy hirtelen kimentek a csövek és addig pótnak ideális volt.

Akkor megpróbálom nyélbe ütni azt az ATI lámpicseket. Azt honnan tudom hogy dimmelős verzió-e? Az a 4 gombos kis kijelző rajta van? Sunpower-ről van szó.
 
Akkor megpróbálom nyélbe ütni azt az ATI lámpicseket. Azt honnan tudom hogy dimmelős verzió-e? Az a 4 gombos kis kijelző rajta van? Sunpower-ről van szó.
A dimmesnek van kijelzője, illetve ha jól tudom, akkor dimmes egy vezetékes, míg a nem dimmes két vezetékes, külön vezeték van a ventinek.
 
Még egy gyors ha lehet :)
Ez szerinted mehet egy 225 literes fölé? Nem túlzás vagy algabumm kiváltó?
GIESEMANN INFINITI HQ T-5 2 x 150 Watt - 4 x 54 Watt 1200mm most csak 289 000,00 Ft - Green Aqua
Ez már finom anyag! ;)
Természetesen mehet, külön szabályozható a hqi és a t5, illetve ha jól látom a kettő kombinálható is.
Az algabumm eléggé szubjektív dolog, ha nem lesz nagynyomásúd és ezzel fogsz pirítani, akkor tutira lesz, de a megfelelő megvilágítási magassággal, a világítási idővel és a kombinációval, illetve a szükséges dolgokkal (szűrés stb.) szerintem elkerülhető.
Szép darab, simán elviselném! :D
 
Ez már finom anyag! ;)
Természetesen mehet, külön szabályozható a hqi és a t5, illetve ha jól látom a kettő kombinálható is.
Az algabumm eléggé szubjektív dolog, ha nem lesz nagynyomásúd és ezzel fogsz pirítani, akkor tutira lesz, de a megfelelő megvilágítási magassággal, a világítási idővel és a kombinációval, illetve a szükséges dolgokkal (szűrés stb.) szerintem elkerülhető.
Szép darab, simán elviselném! :D

Csak mert közel hasonló árban megkapnám mint az ATI-t, bár 2éves a Giesemann. Nem tudom esett-e át valami változtatáson a 2 évvel ezelőttihez képest...
 
Sziasztok,

Némi tapasztalat a Quad 4x39W-al kapcsolatban...
Már bánom hogy megvettem :(. Februárban (10 hónapja) indult napi max 8 órát megy), csöveket cseréltem ma, sajnálattal tapasztaltam a következőket, melyekre nem tudom vonatkozik-e a garancia:
A csövek körüli műanyag a hőtől szinte porrá válik. 3 LED-em megadta magát, látom a vezetékein és a panelján a feketedéseket, gondolom a meleg itt is csinálja ki a dolgokat majd a kontakthiba miatt kinyírja a led-eket. A csövek műanyag tartói szintén olyan szinten elgyengülnek, hogy az egyik cső 2 tartója szépen le is törött, akkor mikor a csövet csak megforgattam a helyén....

Van valakinek ötlete hogy lehet a LED vezetékezést átalakítani hogy be tudjam tenni az újakat?
Mert a csatlakozóról szó szerint leválik a 2db kábel a csatlakozó maga meg porrá alakult...
 
Sziasztok!

Megejtettük az első csőcserét (ha nem számítjuk az eredeti csövek cseréjét) a 4x39W-os lámpánkban ami 1,5 éves.
2db csőtartó műanyag adta meg magát és tört le, szerencsére egymás mellett és nem szemben.
Így még tart.
Csak azért nem bosszantott bennünket, mert már olvastunk a problémáról és számítottunk rá.
Sajna a műanyag ilyen, nem szereti a hőt és a fényt.
Reméljük lehet kapni pótlást hozzá!

AmegA
 
Sziasztok!

Megejtettük az első csőcserét (ha nem számítjuk az eredeti csövek cseréjét) a 4x39W-os lámpánkban ami 1,5 éves.
2db csőtartó műanyag adta meg magát és tört le, szerencsére egymás mellett és nem szemben.
Így még tart.
Csak azért nem bosszantott bennünket, mert már olvastunk a problémáról és számítottunk rá.
Sajna a műanyag ilyen, nem szereti a hőt és a fényt.
Reméljük lehet kapni pótlást hozzá!

AmegA

Én sajnos nem találtam, gyors kötöző műanyaggal raktam fel a csövet, LED-es a tietek?
 
Sziasztok!

Megejtettük az első csőcserét (ha nem számítjuk az eredeti csövek cseréjét) a 4x39W-os lámpánkban ami 1,5 éves.
2db csőtartó műanyag adta meg magát és tört le, szerencsére egymás mellett és nem szemben.
Így még tart.
Csak azért nem bosszantott bennünket, mert már olvastunk a problémáról és számítottunk rá.
Sajna a műanyag ilyen, nem szereti a hőt és a fényt.
Reméljük lehet kapni pótlást hozzá!

AmegA
@Nigro -ék be tudják szerezni.
Viszont a törés ellen van megoldás.Ha jól emlékszem vagy @Tibi vagy @Maci írta(ha tévednék a nevet illetőleg akkor sorry) ,hogy ha lecsavarozzátok az oldallemezt ,és a csatlakozó levétele után oldalirányba kicsúsztatjátok a csövet,nem fog eltörni a rögzítő műanyag.Én is ezzel módszerrel cseréltem eddig a csöveket és tényleg a legegyszerübb megoldás ,hogy ne legyen belőle törés.;)
 
Back
Oldal tetejére