• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nyugalom sarok.

Sziasztok. Jo rég nem irtam mar. Kikellet az akit a szobaboé a konyhaba vinni a gyerkoc miatt. Kivittuk. Arra jutottunk a felesegemmel hogy szetbontjuk és egy egész komolyat oaszerakunk. De addig kiserletezek meg rajta. A meret marad csak uj technika es eg szebb aki kerué majd be de ez masik sztori. Na ugy allunl hogy a belso szurot feltuningoltam par kepet twszek majd rola ha vaéakit erdekel leirom reszletesen most roviden anyit hogy mukldik a viz tiszta alga az van neüi de kuzdok vele. Vilagitast szeretnem lecsereéni . Ez az uj vilagitas keruéne fel az uj akvara. Kerdesem az lenne hogy megfelelo választas e . Co2 lesz az ujban s minden ami kell. A vilagitasnak
Odyssea Dual Pro 2x24 W T5 lámpa - 6500 K ezt gondoltam.
Tovabba. Csinaltam co2 vegre szivargas mentesen ed mukodil. Gondoltam megosztom veletek mert nagyon orulok. Kb 2 3 bubi per mp jon rajta. Macro miceot üenyit adjak melle? Illetve carbo? Kisse bizonytalan vagyok de tapasztalatot szeretnek szereznk meg az uj aki elott.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Na ugy alakul az élesztös co2vel az aki h soha nem hittem volna a növenyek ugyan nem bubiznak de látványosan fejlödnek szamtalan uj levelet hoztak s elkezdtek nöni felfelé. Ekozben eg vilagitast is megterveztem illetve berendeltem a hozza szukséges anyagokat. Megvettem életem elsö diffuzorát is. Mindamelett a sima állványt is kipufozom eg kicsit hogy butor kinézete legEn. Sok a tennivalo de megéri.
 
Na mivel munkanélkuli vagyok egy hétig ugygondoltam ami márösszejött aht összerskom
 

Attachments

  • IMG_20170828_195211.jpg
    IMG_20170828_195211.jpg
    117.4 KB · Megtekintések: 0
Sziasztok. Na végre egy co2-t élesztös zseléset összedobtam és a literenkénti 50 lumen is meghozta az eredményt a növények bubiznak.1504284697321826201134.jpg
 
Sziasztok. Jo rég nem jelentkeztem. Azota a cohoz belett szerezve tuszelep difi és egy másgnesszelep is idözitövel. Folyamatba. Van a reduktor és a palack beszerzése is. Addig is ez megy tovább. További növényekkel bövult a csapat. Algásodás mpndhatjuk minomális az ecsetalgatámadás ota szoval alakul csak lassan.
 
Back
Oldal tetejére