• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nyíregyháza

Re: NYÍREGYHÁZA

Szívesen olvasnánk kicsit bővebben róla ;) Mi az amiért így gondolod? Gazdag választék növényekből és halakből? Mindig egészségesek a növényeik? Tiszta rendezett bolt és készséges szimpatikus eladókkal? Így könnyebben megmarad az emlékekben és legközelebb ha arra járunk meg tudjuk nézni.
 
Re: NYÍREGYHÁZA

Nemrég voltam a Nemo-ban. Semmilyen különleges növényt nem találtam. Átlagos. A tengeri akváriumai viszont szépek. Nyíregyházán nincs is ilyen minőségben sehol. Viszont ahol mindent megkapok, ami a növényezéshez kell az az Afrika Díszállat kereskedés. Tropica-s növények, szűrők, növénytápok, eszközök. Ha esetleg nincs valami, csak kérni kell és a lányok már rendelik is, ami hamar megérkezik. Most készülök egy új akváriumot összerakni, és szinte mindent onnan rendeltem. Érdemes ellátogatni oda. A végére azért ráteszem a poént: a debreceni webshop link moderálva vezetősége működteti :D
 
Re: NYÍREGYHÁZA

mmikee said:
Nemrég voltam a Nemo-ban. Semmilyen különleges növényt nem találtam. Átlagos. A tengeri akváriumai viszont szépek. Nyíregyházán nincs is ilyen minőségben sehol. Viszont ahol mindent megkapok, ami a növényezéshez kell az az Afrika Díszállat kereskedés. Tropica-s növények, szűrők, növénytápok, eszközök. Ha esetleg nincs valami, csak kérni kell és a lányok már rendelik is, ami hamar megérkezik. Most készülök egy új akváriumot összerakni, és szinte mindent onnan rendeltem. Érdemes ellátogatni oda. A végére azért ráteszem a poént: a debreceni webshop link moderálva vezetősége működteti :D
Na!
Akkor nálatok is van egy szép növényes üzlet!?
Ez nagyon jó!!!
:eek:
 
Sziasztok!
Tegnap voltam a Nemoban vettem 1-2 apróságot!
Rengeteg hal és növény fogadott!Felkészültek az ünnepekre rendesen! :thumbup:
Persze ünnepek nélkül is van választék mindíg!
Csak ajánlani tudom továbbra is!
 
Sziasztok!

Lehet nem egészen ide kellene írnom a kérdésem, de ezt találtam a legmegfelelőbb helynek. :)
Kérdésem az lenne hogy hol lehet Nyíregyházán 24W-os T5-ös fénycsövet venni?
Ma bejártam a fél várost, de vagy nincs, vagy zárva, vagy nem veszik fel a telefont. :S
Holnap fojtatom a keresést, de hátha valaki tud egy konkrét helyet ahol lehet kapni. :)
Segítséget előre is köszönöm! :)
 
Akvarisztikus vagy sima fénycsőre gondolsz?
Én sima fénycsövet használok!(T5 21w)
Márt-Vill pazonyi ut Brendon után!
Vagy Szarvas utca pártház mellett!
Debreceni felüljáró mellett kifele jobbra!
Remélem tudtam segíteni!
 
Jani 614 said:
Akvarisztikus vagy sima fénycsőre gondolsz?
Én sima fénycsövet használok!(T5 21w)
Márt-Vill pazonyi ut Brendon után!
Vagy Szarvas utca pártház mellett!
Debreceni felüljáró mellett kifele jobbra!
Remélem tudtam segíteni!

Nem akvarisztikai kell.
A Márt-Vill-t tegnap hívogattam de nem vették fel.
A Szarvas utcai az állítólag holnap nyit, mert ma még leltároznak. :S
De még ma bepróbálkozok a Márt-Villnél telefonon (most hívtam, nem veszik fel továbbra sem), a Szarvas útra meg holnap elmegyek ha úgy van.
Köszi az infót!
 
myk74 said:
Sajnos sehol!A Széchenyi utcán ígérték hogy lehet lesz!Üdv
És mikor ígérték? Am vhogy gondoltam hogy nem lesz, ebbe fúú már majdnem olyat írtam. :D Tehát ebbe a városba semmi nincs.
 
csabi1987 said:
myk74 said:
Sajnos sehol!A Széchenyi utcán ígérték hogy lehet lesz!Üdv
És mikor ígérték? Am vhogy gondoltam hogy nem lesz, ebbe fúú már majdnem olyat írtam. :D Tehát ebbe a városba semmi nincs.
Én múlt héten szombaton voltam bent akkor mondták hogy próbálnak szerezni!Tény hogy elég szegényes itt a választék garnéla szinten,mindent vagy Debrecenből vagy Budapestről kell beszerezni!Üdv
 
myk74 said:
csabi1987 said:
myk74 said:
Sajnos sehol!A Széchenyi utcán ígérték hogy lehet lesz!Üdv
És mikor ígérték? Am vhogy gondoltam hogy nem lesz, ebbe fúú már majdnem olyat írtam. :D Tehát ebbe a városba semmi nincs.
Én múlt héten szombaton voltam bent akkor mondták hogy próbálnak szerezni!Tény hogy elég szegényes itt a választék garnéla szinten,mindent vagy Debrecenből vagy Budapestről kell beszerezni!Üdv
Ma sikerült vennem 2db-ot az Széchenyin. :)
 
Sajnos szombatig nem tudok eljutni oda,így biztosan lemaradok róla!Nagy szerencséd volt!
 
Hali!

Nem tudja valaki hogy Nyíregyházán lehet-e venni valahol ADA Aqua Soil Amazonia 9literes talajt?
 
Hello!

Jelenleg melyik a legjobb szaküzlet Nyíregyházán?
Illetve már annak is örülnék ha sorolnátok néhány normálisabbat, mert amikkel eddig találkoztam, hát hogy is mondjam... :D

Köszi előre is!
 
Sziasztok!
Néhány napra Nyíregyházára látogatok. PÜ-ben tudnátok dobni néhány boltot címmel, ahová érdemes lenne benézni? Előre is köszönöm!
 
Sziasztok!
Néhány napra Nyíregyházára látogatok. PÜ-ben tudnátok dobni néhány boltot címmel, ahová érdemes lenne benézni? Előre is köszönöm!
sóstói vadasparkot sasold meg
bolt az nem hagyott bennem emléket, pedig pár hónapig melóztam Nyíregyen
 
Back
Oldal tetejére