• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Nyasa Mountain Range

Nagyon tetszik. Sajnálom, hogy az a vörös szín eltűnt a kő mögül, jól mutatott. Nekem a bal oldala olyan fura, túl élénk a zöld :D
Egy dekorhomok részt megnéznék ott hogy milyen lenne :)
 
inadsz said:
Nagyon tetszik. Sajnálom, hogy az a vörös szín eltűnt a kő mögül, jól mutatott. Nekem a bal oldala olyan fura, túl élénk a zöld :D
Egy dekorhomok részt megnéznék ott hogy milyen lenne :)
Lehet lesz egyszer olyan is , minden lehetséges, de most nekem így tetszik! ;) :)
 
Ohh hogy eddig nem találkoztam ezzel az aikval! :shock: :oops:
Nagyon jó lett, és a képek nagyon jó minőségűek. A verseny utánra úgy látszik beérett. Tökéletes, *5! :thumbup:
 
Köszi mindenkinek!
Igen , úgy érzem hogy megérett az aki, versenyen még sok volt a barna algám, és még fiatal aki volt!
Nem hiszem hogy az első 200-ba benne leszek a IAPLC-en, de 1000 alatt szeretnék végezni!
Nem tudom mennyire publikálás, hiszen nem ezzel a képpel neveztem! :roll:
 
Cecska said:
Köszi mindenkinek!
Igen , úgy érzem hogy megérett az aki, versenyen még sok volt a barna algám, és még fiatal aki volt!
Nem hiszem hogy az első 200-ba benne leszek a IAPLC-en, de 1000 alatt szeretnék végezni!
Nem tudom mennyire publikálás, hiszen nem ezzel a képpel neveztem! :roll:

Sok sikert, szerintem nem sok IAPLC zsűri nézegeti a HAC fórumot :roll: Ez akkor már 3 magyar nevezés, ki indul még?
 
Szuper hangulatos aki. A Waliichii miért került ki belőle? Nálam sajnos tönkrement, ez volt az egyetlen növény ami nem bírta az akimat :S Nálad is hasonló gondok voltak vagy csak egyszerűen át akartad formálni a kinézetet?
 
outro said:
Szuper hangulatos aki. A Waliichii miért került ki belőle? Nálam sajnos tönkrement, ez volt az egyetlen növény ami nem bírta az akimat :S Nálad is hasonló gondok voltak vagy csak egyszerűen át akartad formálni a kinézetet?
Egyszerűen nem éreztem oda valónak, szerintem egy Iwaguminál, a főkőnél ne legyen magasabb növény!!
Pedig fáj is a szivem érte annyira szép volt!! A háttérbe szerettem volna egy erősebb zöld erdő stílust kialakítani, ez szerintem sikerűlt!!!
Köszi szépen mindenkinek, örülük hogy tetszik!!
 
Gratulálok az egészséges növényekhez. Szépek a munkáid. Nekem egy kicsit egyhangúnak tűnik a hátsó moha bokor. Szerintem Flame mos-sal izgalmasabb (fenyőerdő jelegű) lehetne.
 
egedzs said:
Gratulálok az egészséges növényekhez. Szépek a munkáid. Nekem egy kicsit egyhangúnak tűnik a hátsó moha bokor. Szerintem Flame mos-sal izgalmasabb (fenyőerdő jelegű) lehetne.
Szia!
Köszi szépen örülök hogy tetszik!
A hátsó mohával lehet hogy igazad van, de sajnos a beszerzése mifelénk elég nehéz!
HA hozzájutok ilyenféle mohához , megigérem kipróbálom!! ;)
 
Back
Oldal tetejére