• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Nyasa Mountain Range

Köszi Viktor!!
Remélem majd egy Nano versenyen is indulhatok, amit TI rendeztek (talán egyszer)!!! ;)
 
Gratulálok az akváriumodhoz és a versenyen elért eredményhez egyaránt! Én is osztom a véleményt, hogy nehéz a nagyobb méretű akváriumokkal szemben versenyezni a nanokkal, de talán jövőre már külön kategóriákba fogják bírálni őket. Mindenesetre a maga méretében ez egy kis gyöngyszem! ;)
 
N-dee said:
Gratulálok az akváriumodhoz és a versenyen elért eredményhez egyaránt! Én is osztom a véleményt, hogy nehéz a nagyobb méretű akváriumokkal szemben versenyezni a nanokkal, de talán jövőre már külön kategóriákba fogják bírálni őket. Mindenesetre a maga méretében ez egy kis gyöngyszem! ;)

Köszönöm szépen az elismerést ;) !
Remélem én is! ;)
 
Pár pillanat kép, nem vagyok profi fotós, de örülök hogy ez is sikerűlt ;).
4291267868_3d7ea97e92.jpg

4291214602_29e73958e0.jpg

4291215244_3be3843f05.jpg
 
Üvegeket tisztítani! :geek: Egyébként nagyon szép gratu :thumbup:
Egy profi fotó csodákat tenne ezzel az akival.
 
viktorlantos said:
Üvegeket tisztítani! :geek: Egyébként nagyon szép gratu :thumbup:
Egy profi fotó csodákat tenne ezzel az akival.
Üveg tisztítás folyamatban ;) , profi fotó várat magára (profi fotós és gép nélkűl nehéz) :lol: .
köszi ;)
artegor said:
tetszetős képek, szép akvárium ;)
gratu :angel:
Köszi art. , kíváncsi leszek az új akidra!!!
 
Tetszetős :) Grat nekem is az a gondom az üveggel hogy csak tisztán szép :) És minél többet takarítod annál nagyobb az esélye hogy eltöröd :)
Várjuk a fullshotot :)
 
Ez az aki már a versenyre is kész volt, de most talán még jobb formában van. Gratula!!! :thumbup:
 
Szia!

Minőségileg nekem tetszenek a képek(WB, expo, részletgazdagság, stb. - szerintem teljesen rendben van). Képkivágásokat egy kicsit másképp csinálnám, plusz a második képen vagy a halakra böktem volna a fókuszt és a háttér lett volna inkább egy kicsit homályos vagy megvártam volna, míg elhúzzák a csíkot, mert így maszatként egy kicsit rombolják a képet.

Egyébként szép az aki és a képek is mutatósak :thumbup: , a megkomponálásukba meg idővel úgy is belejössz!

Gratula!
 
Köszönöm szépen mindenkinek az elismerő szavakat, majd idővel tolok egy full képet szemből is ;) .
A harmadik képen van egy lakó amit egy amano garnéla vásárlási túra alkalmával vettem, mint amano garnéla.
De minél jobban nőtt :wtf: annál furcsább volt hogy nem igazán az amit szerettem volna (csak egy volt ilyen a csapatban).
Szentgyo segítségét kértem tegnap, s kiderűlt hogy a nagy Amano garnéla mellett a sziklán egy Caridina babaulti "green" garnim van. Nagyon tetszetős!!
 
Szia!
Gyönyörű akváriumot sikerült összehoznod! :shock: Gratulálok!Egyre jobban megtetszenek az iwagumi akváriumok.
 
Ja azt nem is mondtam hogy irigykedek a Wallichiidre. :oops: Nagyon szép. Nálam sajnos még mindig stagnál. :(
 
Blasio said:
Szia!
Gyönyörű akváriumot sikerült összehoznod! :shock: Gratulálok!Egyre jobban megtetszenek az iwagumi akváriumok.
Köszi! Én pedig szeretnék több iwagumi akit látni :cool: :) ;)
peti44 said:
Egy szó: Nagyon gyönyörű! :clap: Opsz, ez kettő... :oops:
Te sem panaszkodhatsz semmiért!
Köszi!
outro said:
Ja azt nem is mondtam hogy irigykedek a Wallichiidre. :oops: Nagyon szép. Nálam sajnos még mindig stagnál. :(
Ne izgulj, tied is lesz ilyen! ;) Sajnos mint írtam rendkívűl kényes növény! S úgy vettem észre nem egy sprinter, a rotundifolia gyorsabban nőtt, de nem illett a nanoba a nagy levelei miatt!!
 
Már elég régen nem írogattam, de talán mostanában több időm lesz nézegetni és olvasgatni a forumot!!
Addig is csináltam pár képet, míg Szentgyő garniversenyére fotózgattam!! :D
Remélem tetszenek!!
4532028767_2908de772d.jpg
4532665684_6be187fdd6.jpg
4532030789_9e77da14b8.jpg
4532664442_67ab507957.jpg
4532662274_74229c4801.jpg
4532032233_a056fd3e4b.jpg
 
Back
Oldal tetejére