• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Sajnos, ezt most ki kell hagynom, nyakig benne vagyok a lakásfelújításban, de azért a résztvevőknek jó szórakozást majd....
 
Sziasztok. Holnap spontán sörözünk egyet @TZ -vel és @Trappista -val a Lehel téren a Kávés Katicában. Akinek van kedve, csatlakozzon. 4 főre foglaltam asztalt a teraszon (6 órától), ha többen is jöttök, lehet érdemes lenne még egyet foglalni..

Múltkor már szóba került újabb sörözés helyszínének a Mókus sörkert. Most akartuk letesztelni, de olyan társaság foglalja az egész kerthelyiséget és éttermi részt, akiknek a hely saját nagyképernyős tv-je kevés, így saját kivetítővel érkeznek a meccsnézéshez :)
Meccsnéző felület van a helyszinen?
 
Nem tudom, szerintem nincs. De ha múlik ezen valami, akkor arra fordulok ma napközben, megnézem neked.
Köszi, nem kell, felhívtam őket, nincs.
Ma este inkább sógoromhoz csapódok egy nagy kivetítő elé.
A következő sörözésre majd csatlakozom hozzátok, ha akkor is ráérek és nem lesz épp fociEB :)
 
Kér valaki valamilyen növényt estére?:):D
Na jó ezekre gondoltunk: Lomariopsis lineata, Egeria densa, Valisneria sp. nana, Mayaca fluviatilis -ezek mind ingyen
- vagy bármi egyéb a kb. 50 fajos választékunkból....
 
Sajnos nekem közbejött valami péntek estére, de toljuk át jövő hétre, akkor remélhetőleg @Luigi13 Attiláék is tudnak majd csatlakozni :)
 
Csak most olvasom, hogy az előző hozzászólásom előtt is indult egy sörözős beszélgetés. :)
Lehet hogy oda is tudok csatlakozni.
Viszont tuti megyek a kosztolányira is most vasárnap, mert most akadtam rá a helyre és muszály kipróbálni. :D
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére