• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Sajnálnám ha nem jönnél, ha segít én nagyon jó kikérőt vagy igazolást tudok írni.:) Persze ha akváriumot rendezel át, az más.:D
 
Pedig lehet hogy pont arról kellene írnod egy egész éves felmentést :)
Pont most alakul az esti programom, valaki mindig kavar :)
 
Sziasztok. Holnap spontán sörözünk egyet @TZ -vel és @Trappista -val a Lehel téren a Kávés Katicában. Akinek van kedve, csatlakozzon. 4 főre foglaltam asztalt a teraszon (6 órától), ha többen is jöttök, lehet érdemes lenne még egyet foglalni..

Múltkor már szóba került újabb sörözés helyszínének a Mókus sörkert. Most akartuk letesztelni, de olyan társaság foglalja az egész kerthelyiséget és éttermi részt, akiknek a hely saját nagyképernyős tv-je kevés, így saját kivetítővel érkeznek a meccsnézéshez :)
 
Utoljára módosított:
Hm... meglátom mennyire tudom csúsztatni a holnapi munkát (sajnos eléggé úgy néz ki most, hogy kora estébe nyúlik, ráadásul Szentendrén), ha épelméjű időpontban el tudok pattanni akkor lehet benézek.
S alakú csipesz lesz a fülem mögé dugva, hogy megismerjetek. :p
(Na jó nem, TZ és Trappista kartársak pofázmányát megismerem. :D )
 
Sziasztok. Holnap spontán sörözünk egyet @TZ -vel és @Trappista -val a Lehel téren a Kávés Katicában. Akinek van kedve, csatlakozzon. 4 főre foglaltam asztalt a teraszon (6 órától), ha többen is jöttök, lehet érdemes lenne még egyet foglalni..

Múltkor már szóba került újabb sörözés helyszínének a Mókus sörkert. Most akartuk letesztelni, de olyan társaság foglalja az egész kerthelyiséget és éttermi részt, akiknek a hely saját nagyképernyős tv-je kevés, így saját kivetítővel érkeznek a meccsnézéshez :)

Foglaljatok még helyet, mert mi is ott leszünk!
 
Back
Oldal tetejére