• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

He-he Én mindig abban vagyok Szabolcs barátom,ès mèg mindig tettszenek ezek a letisztult köves berendezések,ebben legalább a gatnèlákat is látnám [emoji3][emoji3]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Nagyon ott van. Amennyit változtatnék rajta az az, hogy riccardiával helyettesíteném ezt a szép kis bársonyos gömbmoha alapanyagot. Nem mondom, hogy nem tetszik, csak valahogy nekem sosem fejlődik. Most is van pár helyen de csak stagnál. sajna még sosem sikerült hajtásra bírnom.
 
Nagyon ott van. Amennyit változtatnék rajta az az, hogy riccardiával helyettesíteném ezt a szép kis bársonyos gömbmoha alapanyagot. Nem mondom, hogy nem tetszik, csak valahogy nekem sosem fejlődik. Most is van pár helyen de csak stagnál. sajna még sosem sikerült hajtásra bírnom.
Az Ancient stone os srácok csak szárazon pakolják ezt az akváriumba,Én sem próbálkoznék ezzel,meg vannak a bevált mohafajok amikben bízom [emoji106]


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
a1b7fe2ea3a6642df4975a1e3192e9e5.jpg
 
És az a rengeteg kertészkedés ami mögötte van. Hogy azok a mohák és más apró növények megőrizzék ezt a formát. Zseniális. Talán még nagyobb meló volt, mint az egyébként elég erős hardscape kivitelezése. (y)
 
És az a rengeteg kertészkedés ami mögötte van. Hogy azok a mohák és más apró növények megőrizzék ezt a formát. Zseniális. Talán még nagyobb meló volt, mint az egyébként elég erős hardscape kivitelezése. (y)
Át tudom érezni [emoji16],nekem mindig is ezek az akváriumok lesznek azok amik megmutatják hogy mindig van hova fejlődni [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére