• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Meg szerintem a fekete tetrák nem illenek bele, elég haloványak szegények...
Szerintem jol neznek ki benne, igaz, hogy nem szinesek. Pont, hogy valami repülö madarak erzetet keltik az emberben, az erdekes hat- es hasuszoik elhelyezkedese miatt. Lehet eppen ezt a hatast akarta velük elerni, ha mar ilyen szep nagy "legüres" a ter.
 
Szerintem jol neznek ki benne, igaz, hogy nem szinesek. Pont, hogy valami repülö madarak erzetet keltik az emberben, az erdekes hat- es hasuszoik elhelyezkedese miatt. Lehet eppen ezt a hatast akarta velük elerni, ha mar ilyen szep nagy "legüres" a ter.
Szerintem is jó. Habár lehet elengednék inkább egy razbóza rajt benne..

Tapatalkkal küldve az én SM-A500FU eszközömről
 
Szerintem jol neznek ki benne, igaz, hogy nem szinesek. Pont, hogy valami repülö madarak erzetet keltik az emberben, az erdekes hat- es hasuszoik elhelyezkedese miatt. Lehet eppen ezt a hatast akarta velük elerni, ha mar ilyen szep nagy "legüres" a ter.
Elismerem, a halak formája tényleg passzol a scape-hez. Lehet, hogy csak azért tartom furának, mert a fekete tetrákat mindig is egy "fekete vizes" akváriumban képzeltem el.
 
Back
Oldal tetejére