• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

De jó, hogy ezt megtaláltad :happy: Egyik kedvenc minimál. Korábban csak az építés napjáról láttam róla képet. De így most a képkeresővel újabb eredményeim is vannak. (y)
Akkor csak van valami haszna, hogy itt posztolgatok ;)
 
Mintha én szórtam volna a homokos ösvényt :)
Nagyon patent, de sajna ez az utólag szórt dolog néhány hétig marad csak utána beborítják a növények.
 
Nagyon patent, de sajna ez az utólag szórt dolog néhány hétig marad csak utána beborítják a növények.
Ez így igaz, de hogy máshogy lehet ilyen finom ösvényezést csinálni? Ha valahogy sikerül is úgy kialakítani a hardscape-et, hogy az ösvény vonalaiban legyenek medrek, ahova nem kerül normál talaj (csak vastagon a homok), akkor nem futna rá ugyanúgy a szomszédos gyep? Csináltál már olyat?
 
Ez így igaz, de hogy máshogy lehet ilyen finom ösvényezést csinálni? Ha valahogy sikerül is úgy kialakítani a hardscape-et, hogy az ösvény vonalaiban legyenek medrek, ahova nem kerül normál talaj (csak vastagon a homok), akkor nem futna rá ugyanúgy a szomszédos gyep? Csináltál már olyat?

Egy valamire való gyep fut homokban is. :)
 
Back
Oldal tetejére