• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

[emoji122] [emoji108] [emoji106]

bb12571b0dad0090042e7e73681b2270.jpg


Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Erre meg nem tudok mit írni

d0640d2afb9e17627556ed61358c4c3d.jpg


Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről


Én igen. :) Amikor kipróbáltuk a Twinstar lámpát akkor a fotón látható növényekből a bolbitisnek és a cryptonak volt elég a fény ami a lámpából jött. A Twinstaros akváriumok az egyik kedvenceim egyébként színben és hangulatban is és mindig elszomorít amikor látom facebookon ezeket a fotókat. Ez a színt kb az Aquasky Moon és Twin tudja, és a Solar RGB a lámpák közül amiket próbáltunk.
 
Én igen. :) Amikor kipróbáltuk a Twinstar lámpát akkor a fotón látható növényekből a bolbitisnek és a cryptonak volt elég a fény ami a lámpából jött. A Twinstaros akváriumok az egyik kedvenceim egyébként színben és hangulatban is és mindig elszomorít amikor látom facebookon ezeket a fotókat. Ez a színt kb az Aquasky Moon és Twin tudja, és a Solar RGB a lámpák közül amiket próbáltunk.

Épp a minap beszéltem valamelyik EU forgalmazóval erről. A gyártó legalább 3-4 különböző betűjellel jelöli a lámpáit. És elviekben mind ugyanaz. Ígértek valami erősebb lámpást, de nem láttam még. És nem derül ki milyen betűjellel érkezik majd.
Így most passzolom mit mivel és hogyan csinálnak hogy ilyen lesz, de ami nálunk van prototípus 100% nem alkalmas erre :)
 
Én igen. :) Amikor kipróbáltuk a Twinstar lámpát akkor a fotón látható növényekből a bolbitisnek és a cryptonak volt elég a fény ami a lámpából jött. A Twinstaros akváriumok az egyik kedvenceim egyébként színben és hangulatban is és mindig elszomorít amikor látom facebookon ezeket a fotókat. Ez a színt kb az Aquasky Moon és Twin tudja, és a Solar RGB a lámpák közül amiket próbáltunk.
Azok a műhelytitkok mi [emoji16] ,de már ezt is tudjuk,köszi Dani [emoji106]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére