• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Növényes Akvárium - Nature Akvárium - az alapok

joker88 said:
sziasztok !
2 éve akvarista vagyok
szeretnék beindítani 1 növényes akváriumot pár pontylazaccal
miket szerezzek be első köreben ?
Ment a PÜ.!
 
Olyan kérdésem lenne ha a növények jól érzik magukat, folyamatosan bubiznak akkor kell északára nekik oxigén?
 
Olyan kérdésem lenne ha a növények jól érzik magukat, folyamatosan bubiznak akkor kell északára nekik oxigén?
Szia!

Igen, a növények éjszaka, amikor nem fotoszintetizálnak, oxigént használnak. Az akvárium a benne lakó élőlények, és növényzet szempontjából pár órás szellőztetés szükséges, ezzel is elősegítve az élővilág egészségét. Ezen kívül , a szellőztetés hozzájárul a gázcseréhez is. Megteheted légpumpa+ porlasztó segítségével, vagy a vízből kiemelt Lily-vel ami megmozgatja a vízfelszínt!

Üdv:w-rig
 
Azért mert a linked a Green Aqua webshopra irányul, ahol jelenleg fejlesztés folyik. Magár a webshopot nem lehet látogatni jelenleg, nem a linkeddel van a baj.
 
Köszönöm a válaszokat, rendeben megnézem azt a topicot :)
Sajnos a mai napon ahogy a többiek is leírták karbantartás miatt nem üzemel a Webshop, ezért nem tudod megnézni illetve megnyitni a linkeket!! Pár nap múlva már működni fog addig is olvasgass itt a fórumon tovább, biztos van itt is ami érdekel!!:cool:
 
A webshop ugyan átalakítás alatt van, de erre van a WIKI :)
A hétvégén betoltam az egész növénysulit. Szóval tessék használni. Fenti navigációban WIKI.
 
A webshop ugyan átalakítás alatt van, de erre van a WIKI :)
Ha rákattintok a Wikire akkor sajna ezt dobja ki : Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.A fórumon nagyon sokat olvasok, rengetek hasznos információt találtam, sokat segít, egyfolytában nézem a befejezett aksikat és a naplókat is.:) Találok magamnak hasznos olvasni valót bőven. ;)
 
Ha rákattintok a Wikire akkor sajna ezt dobja ki : Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.A fórumon nagyon sokat olvasok, rengetek hasznos információt találtam, sokat segít, egyfolytában nézem a befejezett aksikat és a naplókat is.:) Találok magamnak hasznos olvasni valót bőven. ;)

A wikit is azért nem éred el, mint a privát üzi funkciót. 10 hozzászólás és 1 hét a regisztráció napja után.

De addig is üdv itt az Akvakertészen :)(y)
 
Back
Oldal tetejére