• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növények termesztése

Nem inkább üveggyapot? csak kérdem :)
Nem, tényleg kőzetgyapot.
Úgy tudon bazaltból csinálják.


Amúgy én is elkezdtem nevelgetni növényeket 5 literes pet-palackokban emersen. Még nincs sok beállítva, de később az összes elérhető helyen lesz egy :D

Később ezzel komolyabban is fogok foglalkozni.
 
Amúgy én is elkezdtem nevelgetni növényeket 5 literes pet-palackokban emersen. Még nincs sok beállítva, de később az összes elérhető helyen lesz egy
Később ezzel komolyabban is fogok foglalkozni.
Te is fiam bluetooth? :D :D :D

Nem, tényleg kőzetgyapot.
Úgy tudon bazaltból csinálják.
Én már fogtam a kezembe kőzetgyapot táblát... sőt láttam is hogyan csinálják..., kemény egybe lap, munkáskesztyű nélkül nem érdemes hozzányúlni. De lehet h amit én láttam az másfajta kőzetgyapot...:wacky:
 
Te is fiam bluetooth? :D :D :D
Úgy tűnik :D

Én már fogtam a kezembe kőzetgyapot táblát... sőt láttam is hogyan csinálják..., kemény egybe lap, munkáskesztyű nélkül nem érdemes hozzányúlni. De lehet h amit én láttam az másfajta kőzetgyapot...:wacky:

Lehet az másmilyen. Az üveggyapot meg szúr mint állat, a kőzetgyapotot meg simán megfogom :D
 
Te is fiam bluetooth? :D :D :D


Én már fogtam a kezembe kőzetgyapot táblát... sőt láttam is hogyan csinálják..., kemény egybe lap, munkáskesztyű nélkül nem érdemes hozzányúlni. De lehet h amit én láttam az másfajta kőzetgyapot...:wacky:

Az pont ilyen kőzetgyapot.
Tényleg bazaltból gyártják, megolvasztják a kavicsokat aztán az olvadék mint a láva huss bele egy nagy centrifugába, aztán mint a vattacukor csak nagyban, ezt utána tömörítik ha kel akkor fóliázzák az egyik vagy mindkét oldalát, szeletelik táblába vagy tekercselik.
A táblás a keményebb azt használják erre.
Barkácsboltokban most például a sárga emberesben piros sapival :)
kapsz palánta ültető tálcát műanyag sokfakos csak kilukasztod az alját és már mehet is a buli pl egy nagyobb műanyag dobozba átlátszóba aminek teteje is van így nem szárad ki van pára fény víz te adsz neki tápot.
 
Back
Oldal tetejére