• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növények beszerzése

Sanyi:

Azért arra figyelj, hogy ne legyen túl hideg a víz, mert pikk-pakk ki lehet nyírni egy-egy nyűgösebb fajta növényt ezzel... Lehet, hogy másnak meg sem fordult ilyen barbárság a fejében, én viszont jártam már így sajnos.
 
Luna said:
Sanyi:

Azért arra figyelj, hogy ne legyen túl hideg a víz, mert pikk-pakk ki lehet nyírni egy-egy nyűgösebb fajta növényt ezzel... Lehet, hogy másnak meg sem fordult ilyen barbárság a fejében, én viszont jártam már így sajnos.

Koszi, hogy szoltal.
Erre figyelek majd.
 
Én a webshop link moderálva-t csak ajánlani tudom! Nem rég vásároltam tőlük Tropica-s növényeket. Gábor nagyon segítőkész volt, és a növények is gyönyörűek voltak. Sok olyan növény, vagy kellék van náluk, amit máshol nem találtam.
 
Mit gondoltok a vizinoveny.hurol?Néhány igénytelenebb növényt(valiznéria,cryptok,microsorum)-ot vennék csak.Érdekelne hogy télen szerintetek éppségben kihozzák a növényeket?A mennyiség és a minőség milyen?Ami van az oldalon van is nekik vagy csak ottvan és nem kapható?
 
Back
Oldal tetejére