• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növények beszerzése

szentgyo

Szakértő
Szakértő
Honnan tudunk beszerezni különleges vagy éppen kevésbé különleges, de szép növényeket, várjuk a tapasztalatokat!
 
És ne hagyjuk ki a Tropica növények forgalmazóját sem:

webshop link moderálva - Debrecen
http://www.webshop link moderálva.hu/
 
Különleges növények beszerzésével kapcsolatosan, itt is érdemes megemlíteni a nyugatinál található Vadon halas boltot. Érdemes megnézni, nagyon komoly tud lenni. ;)
A pontos elérhetőségről a "Hol vásároljunk" topicban.
 
Az új aksimhoz első körben a vizinövénytől rendeltem, végülis a növények szépek amit küldtek, csak egy kifogásom van, hogy a pogostemon helferi valami oknál fogva nem érkezett meg. Most írtam nekik, szerintem majd javítják a tévedést. Ebayről is rendeltem Cryptocorine wendtii tropica t meg narrow leaf es windelov microsoriumot, ezek még nem érkeztek meg, de ha a későbbiekben érdekel valakit akkro leírom a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban is.
 
Vizinövény.hu- val kapcsolatban meg annyi, hogy most hívtak, és kiderült, hogy tényleg félreértés volt. Természetesen pótolják a hiányzó növényt is.
 
Moliflora - Molnár Bálint (20/9820459)

Tapasztalatom szerint kevesen ismerik, pedig nagyon jó. Laza, közvetlen, segítőkész manus. Elsősorban üzleteknek szállít, de közvetlenül is lehet nála vásárolni, és verhetetlen áron (sokszor az internetes áruházakhoz képest is féláron!). Én a növényeim 80-90%-át tőle szereztem be, hibátlan minőségben. Különlegességeket kevésbé (de az is előfordul, rá kell kérdezni), de az általánosan ismert fajtákat bőven tartja (nem néhány, hanem több tucat fajta, akármelyik boltot übereli). Taksonyban van egy kisállat kereskedése, ott mindig van bent áru is, de azért érdemes előtte egyeztetni. Jól lehet vele dumálni, és közben személyesen válogathatsz. Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek!
 
MR. said:
Moliflora - Molnár Bálint (20/9820459)

Tapasztalatom szerint kevesen ismerik, pedig nagyon jó. Laza, közvetlen, segítőkész manus. Elsősorban üzleteknek szállít, de közvetlenül is lehet nála vásárolni, és verhetetlen áron (sokszor az internetes áruházakhoz képest is féláron!). Én a növényeim 80-90%-át tőle szereztem be, hibátlan minőségben. Különlegességeket kevésbé (de az is előfordul, rá kell kérdezni), de az általánosan ismert fajtákat bőven tartja (nem néhány, hanem több tucat fajta, akármelyik boltot übereli). Taksonyban van egy kisállat kereskedése, ott mindig van bent áru is, de azért érdemes előtte egyeztetni. Jól lehet vele dumálni, és közben személyesen válogathatsz. Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek!

Szia Szentgyo!

Bp-en nem lehet vele talalkozni akvaborzeken kivul?
 
Szia Sanyi!
aukciós link moderálva-el men tudsz találkozni személyesen, max. virtuálisan. :D
Ha Bálintra gondolsz, akkor jól látszik, hogy ott a telefonszáma. A találkozásotok lehetőségéről érdemben csak ő tud nyilatkozni! ;)
 
Levinen said:
Szia Sanyi!
aukciós link moderálva-el men tudsz találkozni személyesen, max. virtuálisan. :D
Ha Bálintra gondolsz, akkor jól látszik, hogy ott a telefonszáma. A találkozásotok lehetőségéről érdemben csak ő tud nyilatkozni! ;)

Ok fonok! :)
De latom te is ismered.
Biztosan vasaroltal mar tole.
 
sanyi said:
Levinen said:
Szia Sanyi!
aukciós link moderálva-el men tudsz találkozni személyesen, max. virtuálisan. :D
Ha Bálintra gondolsz, akkor jól látszik, hogy ott a telefonszáma. A találkozásotok lehetőségéről érdemben csak ő tud nyilatkozni! ;)

Ok fonok! :)
De latom te is ismered.
Biztosan vasaroltal mar tole.

Ismerem Bálintot, és a róla elmondottakat csak is megerősíteni tudom. Különleges növényei nem nagyon vannak, de a minőségre nem lehet kifogás. Csak is ajánlani tudom!
 
A vizinoveny.hu milyen "kiszerelésben" küldi a növényeket? Mármint, ha kosárba rakok egy Rotalat például, akkor mennyit fogok kapni?
 
Croissant said:
A vizinoveny.hu milyen "kiszerelésben" küldi a növényeket? Mármint, ha kosárba rakok egy Rotalat például, akkor mennyit fogok kapni?

Szia Croissant

Én mikor rendeltem onnan, akkor talán 4-5 szálat kaptam. De túl nagy adagra ne számíts, meg túl szép látványra se. :)
 
Sziasztok!

Látom itt van a a debreceni webshop link moderálva is.
Rendeltetek már tőlük?
Tapasztalatok?
Ja, sajnos az ár hiányzik a webáruházban a növényeknél?
 
Sanyi!

A webshopjuk még nincs kialakítva teljesen, de csak ajánlani tudom őket!Ha megvan, hogy milyen növényt szeretnél ott van az elérhetőségük, hívd őket bátran, vagy írj e-mailt.Nagyon segítőkészek!
A Tropica-s növények azt hiszem olyan 1500 körül indulnak, de megérik, hidd el nekem!

üdv: Zigur
 
Back
Oldal tetejére