• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem akvarisztikai mágnesszelep

Az csak lustaság :) Én is most raktam rá a camozzi tűszelepet egy hete. Teljesen jól használható .
Facebook-on most írta valaki hogy, idézem: Én pár hete vettem. Nagyon érzékeny, tehát a legkisebb "mozdításra" is nagyon meg tud változni a bubiszám. Sima Green Works CO2 csővel használom, eddig probléma mentes.

Most akkor szépen lehet állítani a bubi számot vele vagy nem?
 
Facebook-on most írta valaki hogy, idézem: Én pár hete vettem. Nagyon érzékeny, tehát a legkisebb "mozdításra" is nagyon meg tud változni a bubiszám. Sima Green Works CO2 csővel használom, eddig probléma mentes.

Most akkor szépen lehet állítani a bubi számot vele vagy nem?
Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani.
Én azt a FESTot használtam idáig 9hónapja.(Én tudtam használni azt is.) Na attól sokkal használhatóbb. 10000 szer finomabban állítható! ADAt még nem használtam de kíváncsi lennék a különbségre.Sőt vannak az ADA tól is finomabbak orvosi gázokhoz de az 50-60eFt körűl vannak. Na ilyet már fogtam de nem próbáltam :(
Valaki megoszthatná ha van tapasztalata vele :) Azt hiszem ár érték arányban igen jó ez a Camozzi!!!!
 
Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani.
Én azt a FESTot használtam idáig 9hónapja.(Én tudtam használni azt is.) Na attól sokkal használhatóbb. 10000 szer finomabban állítható! ADAt még nem használtam de kíváncsi lennék a különbségre.Sőt vannak az ADA tól is finomabbak orvosi gázokhoz de az 50-60eFt körűl vannak. Na ilyet már fogtam de nem próbáltam :(
Valaki megoszthatná ha van tapasztalata vele :) Azt hiszem ár érték arányban igen jó ez a Camozzi!!!!
Köszöntem a segítséget!
 
És van ennek a típusnak valamilyen hangja? Zúgás, búgás, kattogás?
Nekem 2 van, egyiknek egy nagyon minimális zúgása van, de főleg azért volt "zavaró", mert a bútorban alul volt és ez eléggé felerősítette -> 2méterről éjszaka tök csöndben hallottam, de ha behajoltam hozzá, akkor hallatszott. Ezért ráraktam egy sima mosogató szivacsra, így most semmi sem hallatszik sehogysem. A másik egyáltalán nem zúg, ha az egyik oldalára van rakva(a másik oldalon kb annyit mint az előző), pedig ez simán az asztal alatt van és itt ülök mellette és tényleg nulla hangja van.
Amikor ki/bekapcsol, akkor már hallatszik a kattanás, engem mondjuk nem zavar. Egy átlagos öngyújtó nagyobbat kattan.
 
Rendben, köszönöm!....Mikor lezár nem ereszti át a gázt?...Mert én ettől aggódok jobban...Én rá akarok tenni egy processzor hűtőt.
Kossz az otletet, jol muzsikal:)
5b815456342c853570fc7da575761068.jpg
 
Ígértem, hogy visszajövök a teszt eredményével, ha már megvan a mágnesszelep.
Maga a szelep 12V-os (7.5 V-tól meghúz), ami egy szintén 12V-os 600mA-os tápegységről kapja az áramot egy feszültség stabilizátor közbeiktatásával.
Elképzelehető, hogy a dobozba még beépítek egy kis kapcsolót is.
A tapasztalat 5 nap távlatában, egyáltalán nem melegszik, épphogy egy kicsit langyos, de meglátjuk hogy üzemel hosszú távon.;)

ucswphhziyes0r6n3vf2.jpg
 
Fél évet bírt ki a kínai mágnesszelep, sajnos átenged, van mikor kicsit lelassul a bubi szám, de legtöbbször mintha egyáltalán nem zárna el, kattogni, kattog ki-be kapcsoláskor. Pedig jól indult a dolog, azt hittem hosszú távra is megfelel. Vehetek másikat :(
 
Fél évet bírt ki a kínai mágnesszelep, sajnos átenged, van mikor kicsit lelassul a bubi szám, de legtöbbször mintha egyáltalán nem zárna el, kattogni, kattog ki-be kapcsoláskor. Pedig jól indult a dolog, azt hittem hosszú távra is megfelel. Vehetek másikat :(
Én azért belenéznék, mivel egyszerű szerkezet, lehet, hogy csak ki kell takarítani, vagy valahonnan szerezni bele egy új tömítést a tányérszelepre. Az is megoldás, ha kicsit megemeled a nyomást, mert az szorítja rá a tányérszelepet a szelepfészekre.
 
Back
Oldal tetejére