• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem tudom felkerült-e már valamelyik topic-ba, de azért bedobom ide:

Megújult az ADA honlapja! Egyenlőre még csak japánul érhető el, de azért a már angolra lefordított részekkel lehet navigálni a menüpontok között. Szerintem nagyon baba lett, elég információ dús lett az oldal, engem kicsit a Book of ADA-ra emlékeztet, csak ez villog is meg ingyen is. :D
 
"The Nature Aquarium Gallery is currently closed until the end of March, 2015.The gallery is closed due to the preparation of the aquatic plants that will be used for the Lisbon Oceanarium project - creating the world's largest Nature Aquarium, scheduled around the end of January 2015."

Komoly.
 
"The Nature Aquarium Gallery is currently closed until the end of March, 2015.The gallery is closed due to the preparation of the aquatic plants that will be used for the Lisbon Oceanarium project - creating the world's largest Nature Aquarium, scheduled around the end of January 2015."

Komoly.
Már nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak össze 40 méteren!! :eek::eek:
 
Vajon telebuggyantották a galériát dézsákkal, az akváriumokban meg ültetőkosarakban lesüllyesztett palánták sorakoznak? :D
 
12027590_10153649829834904_760725697671520342_n.jpg
 
Azért erre még mindig rá lehet csodálkozni. Mindegyik tankban van valami (egyedi). Annyira természetesnek hatnak és közben mindegyik annyira fotogén. Ez tényleg művészet, nem hobbi!
 
Azért erre még mindig rá lehet csodálkozni. Mindegyik tankban van valami (egyedi). Annyira természetesnek hatnak és közben mindegyik annyira fotogén. Ez tényleg művészet, nem hobbi!

Élőben iszonyat sokkoló ám...

Nekünk a boltban sok akvárium van de amikor 40 akvárium ölel körbe és az átlag literszám bőven 200 felett van azért annak van egy hangulata.
Erre még rátesz egy lapáttal, hogy mindig úgy érzed előtte lévő nap cserélték le a szűrőcsövet meg úgy mindent :) patika.....
 
Nagyon komoly! A szürke ötven árnyalata a berendezésben, a katonás rendben sorakozó állványok, világítótestek, mind-mind egyforma minden és az akvák gyönyörű kavalkádja, ami totálisan érvényesül ebben a szürke rendben, hisz' semmi nem vonja el a figyelmedet.
Az emers szekciók meg valami brutálisak(y)
Ezt nyilván azzal az alázattal és hangya szorgalommal lehet ilyen állapotban tartani, ami a japánokra jellemző.
@viktorlantos köszönet a képekért, még ha a szavaiddal élve:"Sajnos igen ramaty telós képek" is:)
 
Mindig is érdekelt, hogy Balázs böszméjén miért "csak" 3 Solar I van, de rájöttem hogy sosem ez a zöld gyepes látvány volt a célja vörös növényekkel.
 
Back
Oldal tetejére