• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Igazad van.(y) Én szeretem az összes albumukat, de igazából hármat hallgatok folyamatosan: Rise Rise, Liebe ist für alle da és Rosenrot. Valahogy ezek mindent visznek. A Pussy klipet csak egyszer tudták eredetiben leadni Németországban, betegre röhögtem magam azon a cirkuszon ami ment utána.:LOL::LOL: Várok valamit még én is Tőlük ,de szerintem a Párizsi koncert DVD-vel valami lezárúlt.:(

Nálam is ez a szentháromság tőlük. :)
 
Zeneügyileg nyitott vagyok szinte majdnem mindenre; azonban ami a favorit az a rock, metal; azon belül is symphonic metal; ill. ír punk rock. Rengeteg neves banda van, sokat már raktatok fel ti is, így nem ismételném őket. Azonban nem találtam itt a fórumon két kedvelt bandámtól semmit; így szeretném megosztani 1-1 számukat veletek, hátha bejönnek más(ok)nak is :)
Mindkét banda magyar; azonban a Demonlord sajnos tavaly feloszlott :(
 
Zeneügyileg nyitott vagyok szinte majdnem mindenre; azonban ami a favorit az a rock, metal; azon belül is symphonic metal; ill. ír punk rock. Rengeteg neves banda van, sokat már raktatok fel ti is, így nem ismételném őket. Azonban nem találtam itt a fórumon két kedvelt bandámtól semmit; így szeretném megosztani 1-1 számukat veletek, hátha bejönnek más(ok)nak is :)
Mindkét banda magyar; azonban a Demonlord sajnos tavaly feloszlott :(

Nem ismertem egyik bandát sem, de nagyon bejövős! Csippantom ezeket a zenéket én is.
 
Szuper !!! A felénél tartok csak de megéri végignézni.
Ugye ugye ;)
A Likó Marci, Németh Juci, Kiscsillag, meg a Quimby még egy Kispálon is tud egy nagyot lendíteni :)
De az egész koncert, hangminőségre is igen magasra tette a lécet.
 
Utoljára módosított:
Pagan-t pont a héten fedeztem fel, bár Part II-t nem láttam eddig.
Jason Richardson-t meg egyszerűen imádom. Rengetegen mondják, hogy nincs érzelem a játékában, csak technikailag maxolja ki a számokat, de szerintem ez nincs teljesen így, nekem tetszik amit művel.
Fire from the gods... na igen. Rap-et és hasonlókat kevés dologban viselem el. Az ő stílusuk viszont bejön.
A Wage War-ra meg nincs mit mondani... inkább hallgatni kell őket. ;)

Mostanában tőlük hallgatok pár számot:
 
És ha már ebben a topicban vagyunk.
Aki hallgat ilyesmit: mi a vélemény az új albumról?
Nálam nagyon betalált, bár lehet, hogy elfogult vagyok, mert az utóbbi pár hónapban ők abszolút kedvenc számomra:
Barátnőm mondjuk sírva fakad, ha meghallja őket. :D
 
A Pagant pedig régen már linkeltem itt. Zseniális. Ez a v2 is, de ez ha lehet, még progresszívebb lett. A funkys jegyeket nagyon bírom, de az első azért hallgatósabb.
JR abszolút kellemes melódiákat játszik, sok benne a JP "nyúlás", de ez ilyen, amikor egy számban lejátszik vagy öt nótányit :D Soha nem fogom tudni felfogni azt a pengetési technikát, amikor a leggyorsabb részeknél alig látszik mozogni a keze :) Mint pl itt 3:29-nél.

A sok kis suttyó:) is nagyon jól keni, csak ne lenne ez a gyerekes műmájerkedés meg a tremoló-mánia.

A Monuments nagyon fasza, élőben is, voltam rajtuk az A38-on. Csak ha sokat hallgatom, gyorsan besokallok velük.
 
Utoljára módosított:
Ha az AAL még 2-3 ilyen számot lerakott volna, mint ez a CAFO - ami nem csak technikailag, hanem riffekben is ennyire erős - akkor a világ legnagyobb gitáros zsenije lehetne szerintem. A'sszem linkeltem már, úgyhogy akkor most élőben:

 
Utoljára módosított:
Ha az AAL még 2-3 ilyen számot lerakott volna, mint ez a CAFO - ami nem csak technikailag, hanem riffekben is ennyire erős - akkor a világ legnagyobb gitáros zsenije lehetne szerintem. A'sszem linkeltem már, úgyhogy akkor most élőben:

Na ezt meg pont tegnap fedeztem fel.
Meg is lepődtem: tudnak hallgatható zenét is csinálni? :D
Értem én, hogy 8 húr, meg tele jazz elemekkel, meg technikailag húde... de még egyetlen számukat se bírtam végighallgatni eddig. :D
(Érdekesség: pont a héten jelentette be Tosin, hogy otthagyja az Ibanezt, és saját márkát épít. Az új modellek $3000-nál kezdődnek. :D )
 
De hát az meg hogyan lehet, hogy ismerted az AaL-t, ezt a számot pedig nem? :) Legjobb tőlük. Hallgasd meg a stúdió verziót!
Hát úgy, hogy a nevüket ismertem, pár számmal próbálkoztam, de nem jött be. A napokban hozta fel a yt ezt a számot, és adtam neki egy esélyt. Egész jó szám.
 
Én őket hallgatom mostanában. Nyár végén hallottam először a nevüket egy index-es koncert cikkben. Ott nagyon dícsérték őket, aztán hajtott a kíváncsiság. Utolsó albumukat beszereztem, azóta is lejátszási listában vannak főleg a kocsiban. Egy bajom van a zenéjükkel, hamar nehezedik a lábam a gázpedálon[emoji41]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Back
Oldal tetejére