• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

A technosokkal itt kell hogy találkozzon az ízlésünk! :D Ez a szám atom. Sajnos jellemzően a többi száma nekem túl szupermárió, de ez üt. Élő dobbal még jobban.


@Molroth nem ismersz véletlenül hasonlókat? (rólad tudom elképzelni :) )
 
Utoljára módosított:
A technosokkal itt kell hogy találkozzon az ízlésünk! :D Ez a szám atom. Sajnos jellemzően a többi száma nekem túl szupermárió, de ez üt. Élő dobbal még jobban.


@Molroth nem ismersz véletlenül hasonlókat? (rólad tudom elképzelni :) )

Magic sword, esetleg Kn1ght, de mindkettő inkább retrosabb, mint ilyen industrial. ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
A technosokkal itt kell hogy találkozzon az ízlésünk! :D Ez a szám atom. Sajnos jellemzően a többi száma nekem túl szupermárió, de ez üt. Élő dobbal még jobban.


@Molroth nem ismersz véletlenül hasonlókat? (rólad tudom elképzelni :) )
Köszi az ajánlást Gergő ,ez nekem is bejön :)
Nálam ez a mostani favorit.Bírom Bergersen munkásságát.A videó meg pazar,el tudnám ezeket a felvételeket nézegetni órákig :whistle:
 
Hátha másnak is mosolyt csal az arcára (nekem az "eredetitől" már kinőtt egy kéz a hátamon, befontam a hajam...):D
Latom van erzeked a zenehez. Egyszer reges regen meg fenykoromban a Baptista szeretet szolgalat egy esti rendezveny kereteben kiesett gitarosuk helyett barati korben probaltak potolni. A jelenlevok kozt ajanlatot kaptam en is de mivel en kb az efele stilust tamogatom ezert egy gyors proba utan szinte sertve ereztek magukat amit nem ertettem. Azert a kerdest nem hagyhattam ki ami nemi dobbenetet csalt az arcukra. " akad itt olyan ember aki ert a zenehez"?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ez nem a legjobb verzió, de legalább még élő, nem playback. A lemezen azért még ennél is jobb.
Ez viszont így jó, ahogy van. Hiába..., gyakorolták még vagy 10-15 évig... :D
 
Back
Oldal tetejére