• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Az új Insomnium lemez viszont számomra hibátlan...vannak masszív fundamentumok a hullámzó világzenei masszában, ez is olyan. :) Nem olyan zsigerien zseniális, mint a Moonsorrow, de kiemelkedő zenekar az Insomnium.

 
Itt van még egy szám az új lemezről..bitang nagyon!
Tényleg nagyon jó.
Az énekes hangjáról meg úgy általában a zenéről a régi Orgy néhány száma jut eszembe. Szerettem őket is régen, de kevés volt benne a kraft :)

 
Tényleg nagyon jó.
Az énekes hangjáról meg úgy általában a zenéről a régi Orgy néhány száma jut eszembe. Szerettem őket is régen, de kevés volt benne a kraft :)

Nem látom/hallom az összefüggést,de nem rossz..nu metal.. :)
 
Az új Insomnium lemez viszont számomra hibátlan...vannak masszív fundamentumok a hullámzó világzenei masszában, ez is olyan. :) Nem olyan zsigerien zseniális, mint a Moonsorrow, de kiemelkedő zenekar az Insomnium.

Még nem csekkoltam le, de nagyon szeretem pár albumukat. :)
 
Szerintem nagyon tuti!
Emlékszem, mikor ezt a számot először hallgattam a lemezzel, nem igazán tudtam mit kezdeni vele (igaz én is 10-12 éves lehettem). De kb. 3-ik hallgatásra a kedvencemmé vált. Most is az :)


Azt az atom 4 hangot (G-E-F#-D-E-F#) a mai napig nem tudom úgy, 32x hibátlanul kijátszani :D
Mondjuk Larsnak sem ez lehetett a felvételije :)
 
Az új Insomnium lemez viszont számomra hibátlan...vannak masszív fundamentumok a hullámzó világzenei masszában, ez is olyan. :) Nem olyan zsigerien zseniális, mint a Moonsorrow, de kiemelkedő zenekar az Insomnium.

No, két napja vizsgálgatom az anyagot, és hát elég combos album lett. Kicsit elkanyarodtak a szokványos hangzástól, és tematikusabb is lett az egész, mint az eddigiek. Kicsit olyan ez az album, mintha az Amon Amarth és a Wintersun (Time I. album leginkább) szerelemgyereke lenne, megspékelve az Insomniumra jellemző átívelésekkel. K. jó album lett, van benne líra, fülbemászó ritmusok, és néha keményen beindulnak a propellerezős, súlyos dallamok. Szerintem eddig ez a legkiforrottabb albumuk, nálam ott van a kedvencek között a One for sorrow és a Shadows Of The Dying Sun mellett. Köszi az ajánlást! (y)
Az album art pedig plusz egy piros pont, nekem valamiért nagyon bejön.
insomniumwintersgatecdnew.jpg
 
Back
Oldal tetejére