• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Filmet se vártam még soha ennyire :)


Fent van az összes rész trailere is, egyet belinkelek.



Aki meg még nem kapcsolódott be... éppen itt az ideje. Nem győzöm újra és újra ajánlani, kötelező darab.


:D
Akkor nekiállok,a Vikingek szünetèben mehet ez is[emoji39]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Akkor nekiállok,a Vikingek szünetèben mehet ez is[emoji39]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Na végre :)
Nem fogod megbánni. Kezdd, ahol akarod. Ha az elején kezded (S01E01) és az nem nyűgözött le (az első részt sokan nem értik hogy mit keres a többi között, másoknak meg a kedvencük), ne add még fel, tényleg más és más minden epizód.
 
Na végre :)
Nem fogod megbánni. Kezdd, ahol akarod. Ha az elején kezded (S01E01) és az nem nyűgözött le (az első részt sokan nem értik hogy mit keres a többi között, másoknak meg a kedvencük), ne add még fel, tényleg más és más minden epizód.
Hát ha a Hátrahagyottak kalamajka epizódja it is vègignèztem akkor ez sem lehet megdöbbentő,amúgy meg hiszek neked ha ajánlod,ebben hasonló az izlèsünk [emoji108][emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Hát ha a Hátrahagyottak kalamajka epizódja it is vègignèztem akkor ez sem lehet megdöbbentő,amúgy meg hiszek neked ha ajánlod,ebben hasonló az izlèsünk [emoji108][emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Hát pedig biztos hogy lesz olyan része. ;) Nagyon jó sorozat, nagyon várom a folytatást, bárcsak több ilyen sorozat lenne. :)

Apropó, ha már Netflix.... A Dark-ot nézi valaki esetleg?
 
Mi a Mindhuntert ajánlanánk, szintén Netflix felhozatal. Arról szól, hogyan alakult ki az FBI profilozó részlege (lecsukott sorozatgyilkosokkal készített interjúk alapján állították fel a tulajdonságokat). Mérsékelten beteg, aki nem bírja annak nem ajánlott. Pl az Ed Kempert alakító színész 1az1ben hozza az eredeti beszélgetés hangulatát.
 
Mi a Mindhuntert ajánlanánk, szintén Netflix felhozatal. Arról szól, hogyan alakult ki az FBI profilozó részlege (lecsukott sorozatgyilkosokkal készített interjúk alapján állították fel a tulajdonságokat). Mérsékelten beteg, aki nem bírja annak nem ajánlott. Pl az Ed Kempert alakító színész 1az1ben hozza az eredeti beszélgetés hangulatát.

Milyen jól csengő név a Kemper egy sorozatgyilkosnak.... :p


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Megnéztem a trailert, ha már említetted, az alapján elég ígéretes. Kicsit hajaz a Stranger Things-re, de a pilotot mindenképpen megsasolom.

Elkezdtük a megtekintést, az első rész nagyon alapozós, a második végére jön a berántás, és onnantól nem ereszt. :)
A hetediknél járunk, és még mindig nem tiszta, hogy ki-kicsoda, és mi lesz a vége..
Nagyon jóféle időutazós mindfuckolós sorozat. Nálam eddig előzi a Stranger Things2-t, és erősen ott van az év sorozata cím várományosai között. :)
Csak ajánlani tudom. :)

És egyben értetlenül állok afölött, hogy a sok Cobra 11, Rex felügyelő, Derrick, meg hasonló szarok közül, hogyan nőtt ki ez a lótuszvirág. :) Nagyot gurítottak a németek, Netflix ide, vagy oda... :)

JA igen, a DARK című német sorozatról volt szó. :)
Ilyen zenéi vannak:
 
Tudom-tudom nem sokan vagytok annyira elvetemültek hogy még mindig nézzétek a TWD-t de most lement a félévad záró rész a maga 1 órájával.Megnéztem mert hát azért még van mit nézni benne egyre kevesebb sajnos.Egy magán vélemény a részemről és most spolier jön,ezt a sorozatot már csak az mentené meg a totális bukástól ha kiderülne hogy Carl immunis a betegségre és felépülne.Ez azért lenne érdekes fejlemény mert akkor Ő egy úgynevezett Joker lenne aki mindenkinél fontosabb.
De sajnos a sorozat nem ebben az irányban halad,az írók meg inkább lőnék magukat fejbe mint hogy ilyen forgatókönyveket írnak tele volt ez a rész is a leghajmeresztőbb bakikkal és ostoba történésekkel.
Szóval nem tudom mit hoz még a 8 évad második fele,de lassan kikerül ez a sorozat a nézhető kategóriából legalább is nálam tuti,pedig jó lenne ha nem így lenne :oops:
Na de akkor egy üde színfolt hogy legalább éljen bennünk a remény hogy a játék jobb lesz :

 
Elkezdtük a megtekintést, az első rész nagyon alapozós, a második végére jön a berántás, és onnantól nem ereszt. :)
A hetediknél járunk, és még mindig nem tiszta, hogy ki-kicsoda, és mi lesz a vége..
Nagyon jóféle időutazós mindfuckolós sorozat. Nálam eddig előzi a Stranger Things2-t, és erősen ott van az év sorozata cím várományosai között. :)
Csak ajánlani tudom. :)

És egyben értetlenül állok afölött, hogy a sok Cobra 11, Rex felügyelő, Derrick, meg hasonló szarok közül, hogyan nőtt ki ez a lótuszvirág. :) Nagyot gurítottak a németek, Netflix ide, vagy oda... :)

JA igen, a DARK című német sorozatról volt szó. :)
Ilyen zenéi vannak:

A trailer után engem is berántott, tényleg nagyon jó a hangulata, jól el vannak találva a rejtélyes-időutazós szálak. A retro vonal is jól meg van csinálva. Külön tetszik, hogy német nyelvű, emiatt nekem sokkal életszagúbb az egész.

Még csak a 4-ik résznél tartok, közben darálom a Bron-t, a Dark-ot a nyugisabb estékre tartogatom :)

Ja, és köszi mégegyszer az ajánlást!
 
A trailer után engem is berántott, tényleg nagyon jó a hangulata, jól el vannak találva a rejtélyes-időutazós szálak. A retro vonal is jól meg van csinálva. Külön tetszik, hogy német nyelvű, emiatt nekem sokkal életszagúbb az egész.

Még csak a 4-ik résznél tartok, közben darálom a Bron-t, a Dark-ot a nyugisabb estékre tartogatom :)

Ja, és köszi mégegyszer az ajánlást!
Helló Norbi! Azóta sikerült végigrágnod magad rajta?
 
Helló Norbi! Azóta sikerült végigrágnod magad rajta?

Igen, végignéztem. Nagyon tetszett, elkapott a hangulata, jók a karakterek is. Kicsit figyelni kellett, ahogy ugráltak az időben, hogy most hol is tartanak, kicsit nehéz követni a sok szereplő és a német nevek miatt. Volt pár logikai baki, de ennyi belefért egy időutazásos sztoriba. Az utolsó rész elég ütős lett a cliffhangerrel a végén, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a folytatásból.
 
Igen, végignéztem. Nagyon tetszett, elkapott a hangulata, jók a karakterek is. Kicsit figyelni kellett, ahogy ugráltak az időben, hogy most hol is tartanak, kicsit nehéz követni a sok szereplő és a német nevek miatt. Volt pár logikai baki, de ennyi belefért egy időutazásos sztoriba. Az utolsó rész elég ütős lett a cliffhangerrel a végén, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a folytatásból.
2 éjjel alatt néztem végig nekem nagyon bejött
A Born szintén de hogy ne csak nyomozzunk a Designated survivor szintén beszippantott pedig a politika messze áll tőlem

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
 
A múlt héten szabadságon voltam, úgyhogy esténként volt idő végre odaülni a tévé elé hosszabb időre, be is daráltuk a Black Mirror új évadát, ami nekem kicsit csalódás volt. Egyedül a mindenki által legrosszabbnak tartott Metalhead epizód jött be, ott volt talán egyedül csattanó, amit elég jól át is éreztem családapaként.
Ezen kívül még két Netflix saját gyártású filmet is megnéztünk, az egyik a Hét nővér volt, ami egy disztópikus jövőben játszódott, elég érdekes sztorival, a másik pedig a Bright volt Will Smith főszereplésével. Mindkettőnek elég alacsony az imdb értékelése, de ennek ellenére mindkettőt nagyon szórakoztató filmnek tartottam, utóbbi kifejezetten jó buddy cop akció-fantasy volt, ugyanis Will papa rendőr társa egy ork zsaru. :D Totál bejött az egész világkép. :)
Ja, meg az ünnepek alatt megvolt végre az Utolsó jedi is, amitől eddig kb mindenhol csak vért hányt, de nekem a hibái ellenére nagyon bejött, sok nagyon jó pillanata volt a filmnek, és bár elsőre kicsit felszínesnek tűnik a sztori, de jobban belegondolva van benne mélység bőven. Én mindegyiket ajánlom a fentiek közül. :)
 
be is daráltuk a Black Mirror új évadát, ami nekem kicsit csalódás volt. Egyedül a mindenki által legrosszabbnak tartott Metalhead epizód jött be, ott volt talán egyedül csattanó
Nekem is megvolt már 5 rész a hatból. Az elvileg legjobb 1-es van még hátra. Szintén csalódás :( Persze egyik epizód megnézése sem volt elfecsérelt idő, csupán olyan magasra tette magának a lécet, hogy azt nem sikerült újra megugrani.
A Metalhead hangulata nekem is nagyon tetszett. Aktuális is volt, hogy az új Spotmini robotot tették bele, de mi volt ennek a résznek a mondanivalója? A csattanó itt nem az elkorcsosult világra reflektált, ahogy azt a BM-ban megszokhattuk, hanem egy "egyszerű" drámai fordulat volt. Vagy nem jól értelmezem? Hol van itt a tükör? Valahogy azt érzem, hogy kicsit megint hülyének néztek, ezt éreztem a 3. széria első részénél is, a Nosedive-nál. Az arra világított rá, hogy "hahó, ide vezet minket a social media", itt meg hogy "hahó, ez a világ vár ránk a robotizálás által". Ha egy "átlag" sorozatról lenne szó, még érteném is ezt a visszacsatolást, de szerintem a BM elsődleges közönsége pont hogy az a réteg, aki ezekkel tökéletesen tisztában van, ennek szemléltetését követően nem fog a homlokára csapni, hogy "basszus, hát tényleg.." Még ha valaki nem is figyeli a robot technológiát - hogy ennek a bemutatott apokaliptikus világnak tényleg a kapujában állunk, valós, már valóban elkészült robotokkal - akkor sem fog meglepődni azon, hogy "a robotok átveszik a hatalmat", hiszen manapság mindenhol ezt látjuk a filmvásznon.
 
Hol van itt a tükör?
Ez egy olyan rész volt mint a White bear, szerintem. Nekem legalábbis nagyon úgy esett. Az igazi csattanója nem a robot volt, hanem ez, hogy a szereplők azért haltak meg, hogy a gyereknek megszerezzék az áhított játékot. Lehet a karácsony közelsége miatt, de elég hatásos volt, még ha nem is éreztem a bőrömön a dolgot, de ahogy fentebb is írtam, szülőként totálisan átérzem a dolgot.
Amúgy nem volt rossz az évad, de úgy érzem, hogy a leginkább felkapott rész volt szinte a leg semmilyenebb az összes közül, csak nagy volt a hype a külsőségek miatt. Nem volt rossz, de messze elmaradt a szokásos BM minőségtől, bár a végén a karácsonyi zene jó kis utalás volt a White christmas epizódra. A Krokodilos részt viszont nem tudtam hová tenni, az valahogy nekem egyáltalán nem illett a sorozathoz, sőt sztoriban is a nullához közelített, egyáltalán nem volt jó.
Amit egyébként nagyon szerettem az évadban, hoyg többször felcsendült benne Az a bizonyos zene. :D
 
Back
Oldal tetejére