• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Bar nem film, hanem hulu sorozat, de aki varja a Ready player onet, vagy szereti a Vissza a jovobe sorozatot, (vagy kocka) annak ajanlott:
Future Man
 
Bar nem film, hanem hulu sorozat, de aki varja a Ready player onet, vagy szereti a Vissza a jovobe sorozatot, (vagy kocka) annak ajanlott:
Future Man

Ahogy nézem ez inkább az armadára hajaz picit. Azt olvastad esetleg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ahogy nézem ez inkább az armadára hajaz picit. Azt olvastad esetleg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nem sajna, ami nem uti meg legalabb a 3,5-ot goodreadsen azt nem szoktam elolvasni. :/
Nem akarok csalodni. :)
 
Nem sajna, ami nem uti meg legalabb a 3,5-ot goodreadsen azt nem szoktam elolvasni. :/
Nem akarok csalodni. :)

Nekem megvolt, nagyobb kedvenc lett, mint a rp1. Szerintem sokkal több popcult utalás van benne, de nem annyira szájbarágós, mint a rp1, én bátran ajánlom, bár azért erősen young adult cucc szerintem, de van benne (pl az utolsó csillagvadász miatt is) bőven nosztalgia is. Sablonos sztori, kiszámítható fordulatok, de nagyon jó a stílusa, sodrása.
 
Gyerekek ez az Azsia expressz egyszeruen egy nagyon jol sikerult valami. Szakadok rajta. Szerintem az elso valosagshow ami utos. Jo pofa, nem 5 forintbol van es igenyes.
A masik ami tetszik benne, hogy Vietnam mint az egyik kozlekedesi kaosz orszaga, hihetetlen mennyire figyelnek egymasra. A taxi korul a mindenhol motoros, leintik, siman fek, lehuzodik, a motoros megall, vagy kikeruli, nem melle megy, ugat az ablakon, lerugja a tukrot, hogy hogy mert megallni, amikor neki jogai vannak stb stb. Ezt Magyarorszagon tanitani kellene, hatha 10- bol kettonek sikerulne. Es ez vica verza, csak, hogy ne tunjon ugy mintha a motorosokkal bajom lenne.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
@Molroth , @Jopet
A Tin Star( A bosszú csillaga) sorozat megvolt valakinek?Felénél tartok ,és elég jó film.Tim Roth nagyon jól alakítja az alkesz rendőrt;)
A pilotba bele kezdtünk, de nem néztük végig.
Őszinte leszek, nekem egyelőre nem jött be valahogy. Maga a felvétel minősége, a kamera mozgás egy kicsit barátokköztös, meg ez a sok nagylátószög (Az az, ami torzítja a képet, ugye?) is zavarja a szemem. Egyelőre nekem túl klisés, ami alapból nem gond, de valahogy hiányolom belőle a stílust. Az imdb értékelése sem túl impozáns, szóval lehet, hogy nekem kihagyós lesz.
 
A pilotba bele kezdtünk, de nem néztük végig.
Őszinte leszek, nekem egyelőre nem jött be valahogy. Maga a felvétel minősége, a kamera mozgás egy kicsit barátokköztös, meg ez a sok nagylátószög (Az az, ami torzítja a képet, ugye?) is zavarja a szemem. Egyelőre nekem túl klisés, ami alapból nem gond, de valahogy hiányolom belőle a stílust. Az imdb értékelése sem túl impozáns, szóval lehet, hogy nekem kihagyós lesz.
A sztori pedig tök jó.Kicsit olyan mint a Seagal- féle Lángoló jég ,(itt is csúnya olajcég van benne)de csavar azért van benne bőven.
Amugy meg Laca ....kipörgetem hamar a filmet,mondhatnál nekem izgi sorozatot.Lehet krimi,vagy thriller,amolyan gyilkolós-rendőrös.Ami fenn van Go-n;):whistle:
 
A sztori pedig tök jó.Kicsit olyan mint a Seagal- féle Lángoló jég ,(itt is csúnya olajcég van benne)de csavar azért van benne bőven.
Amugy meg Laca ....kipörgetem hamar a filmet,mondhatnál nekem izgi sorozatot.Lehet krimi,vagy thriller,amolyan gyilkolós-rendőrös.Ami fenn van Go-n;):whistle:
Hát, épp most vagyok egy munkahely, vagyis inkább csak pozíció és terület váltásban, úgyhogy nem sok időm marad sajna a filmezésre, illetve sorozatokra, de sajna nem is nagyon van mit nézni, bár az HBO-n futó Fülledt utcákról elég jó kritikát olvastam, de még nem sikerült bele néznem.
Amit nemrég néztünk, az a Stranger Things 2. évada volt, amire mi az asszonnyal teljesen rá vagyunk függve, és nagyon vártuk már és nem is okozott csalódást szerencsére. :) Aztán, amit én nagyon várok és szintén Netflix, az a Daredevil sorozat 2. évadában bemutatkozó Punisher különálló sorozata, ami igen ígéretesnek tűnik. Oszt ennyi. :D Moziba nem sikerült eljutnom, pedig a Thor Ragnarököt nagyon vártam és állítólag elég jól sikerült, és hát a Star Wars ep8-at is nagyon várom, no meg a következő Spielberg filmet, ami az egyik kedvenc könyvem, a Rerady Player One filmváltozata lesz, és egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy meg fogja ugorni azt a szintet, bár az nekem kérdés, hogy mennyire fog tarolni azoknál a nézőknél, akik nem reménytelenül kockák, mert pont tegnap néztem egy videót az előzetes elemzéséről, és abban a 2-3 percben annyi apróságot rejtettek el, hogy csak még jobban várom a filmet, még akkor is, ha jócskán átdolgozták a könyvet.
 
Amit nemrég néztünk, az a Stranger Things 2. évada volt, amire mi az asszonnyal teljesen rá vagyunk függve,
Erősen ajánlott kategória (y),hatalmasak a zenék a vágások és a szereplők meg pláne :)
Én már nagyon várom a Vikingek új évadát ami november végén rajtol.
A TWD meg egy hatalmas csalódás és még bírják fokozni a hülyeséget :banghead::LOL:meg már arról szolnak a hírek hogy a végtelenségig el lehet húzni a sorozatot jajj neeeeee. ....:bored:
 
Erősen ajánlott kategória (y),hatalmasak a zenék a vágások és a szereplők meg pláne :)
Én már nagyon várom a Vikingek új évadát ami november végén rajtol.
Mindig is akartam kérdezni,hogy hol nézitek ezeket a sorozatokat?Filmeket?Melyik internetes oldalon?
 
Mindig is akartam kérdezni,hogy hol nézitek ezeket a sorozatokat?Filmeket?Melyik internetes oldalon?
Hivatalosan online is lehet de az tele van jobbnál jobb reklámokkal meg minden féle oldalnyitogatásokkal.:hungover:
A legtöbben a nem éppen legális szektorból töltjük le a tartalmakat (torrent oldalak) de ezt csak halkan :D
 
Mindig is akartam kérdezni,hogy hol nézitek ezeket a sorozatokat?Filmeket?Melyik internetes oldalon?

Ami elérhető HBO GO-n, azt ott. Ami megy rendes adáskét valamelyik csatornán, azt felvételről (iptv). Ami nem elérhető, vagy Netflix, azt meg “alapítványilag”(torrent).

A netflixre szívesen előfizetnék, mert tényleg nagyon korrekt áron nyomulnak és 4K-ban is streamelnek, de sajnos magyar felirat is csak elvétve van, szinkron meg talán nincs is.... Neked gondolom nem gáz a német, szóval egy próbát megér, mert sok jó tartalmat gyártanak. Megy okos tv-n, mobilon, tableten, pc-n is.
 
Nagyon hasonlò gondolatok kavarogtak a fejemben a harmadik rèsznèl... De ma megnèzem a negyediket ès beszàmolok.
Sírok, sírok, folytatták! Most megy az egyik csatornán a Shannara 2. évada!!!!:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
 
Sírok, sírok, folytatták! Most megy az egyik csatornán a Shannara 2. évada!!!!:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
igen, végül dobtam én is ezt a sorozatot... nem az volt amire számítottam :)
 
Ès milyen jól teszed [emoji4]
Nálam jelenleg a Gotham 4. èvad ,a Punisher 1. èvad ,ès remèlhetőleg a Vikingek 5. èvad megy majd.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Nagy Vikingek rajongó vagyok ;). Apropó: - szakállas fazonokat keresnek a Last Kingdom forgatásra... Ha esetleg érdekel valakit [emoji41]

Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére