• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Akarod mondani, hogy szemöldök játék? :D

Tényleg, ki mit szól az új GoT évad eddigi történéseihez? :)
Mikor már kezdtem azt hinni, hogy a célegyenesben tartott piknik soha nem ér véget, a csajok igen csak rákapcsoltak. ;) Viszont az éjjkirály vehetne végre egy GPS-t, mert az a gyanúm, hogy a Mások már a százholdas pagonyban köröznek Micimackóval. [emoji14]

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Tényleg, ki mit szól az új GoT évad eddigi történéseihez?
Hát hát,persze még mindig a legjobb sorozat,de azért nekem vannak összefüggéstelen dolgok benne.
Pl minek van 3 sárkányom ha csak egyet tudok megülni,miért nem engedi a másik kettőre valamelyik segítőjét,a törpe és a sárkány esete :D
Azért 3 sárkánnyal már komolyan le lehet zúzni egész vidéket ha az a cél.
Na és ott van a legkisebb stark fiú,az Ő képességével simán megszállhatná a királynét aki fogná magát és lehuppanna a vörös toronyból.
Na jó ezek csak az általam elképzelt silány és unalmas racionális válaszok :ROFLMAO:
A nagy felfedezésre leszek majd kíváncsi mikor John megtudja ki is Ő valójában,remélem ez azután történik miután összefeküdt a féltesójával :cool:
De hát persze hogy nézem és alig várom hétről hétre a következő részt (y)
 
Nekem csak az idővel van bajom. Pl. John simán leért Danyékhez, de a mások nem haladnak?
Ja igen az idő fogalma "ott" képlékeny bár ha az eseményeket figyelembe vesszük nem lehetne tartani még hozzávetőlegesen sem.

Milyen ronda és idegesítő siheder lett abból az aranyos kisfiúból..
Sosem volt szimpatikus karakter,most aztán pláne remélem elragadja az Éjkirály aztán szép kék szemei lesznek neki is ezek helyett a fehérek helyett.:D
JA és még egy valami állítólag Ő mindent lát a múltból,de ennek ellenére senki nem kérdezgeti Őt főleg a tesók hogy mi is történt egyes helyszíneken ?
Persze hogy nem mert akkor már Kisújt felszögezték volt a várfalra :LOL:
 
Nekem csak az idővel van bajom. Pl. John simán leért Danyékhez, de a mások nem haladnak?


Milyen ronda és idegesítő siheder lett abból az aranyos kisfiúból.. :D

Hát, a táv kb ugyanannyi Rideghon környéke és Deres között, mint Deres és Sárkánykő között, de Jonék az út jó részét hajóval tették meg, a holtaknak meg gyalog kell menni, meg hát ott van a fal is. :D

Bran... hát az a casting tényleg félrement... :D Az Arya Vs Szépség párbaj viszont naaaaagyon menő volt. :) No meg ez a rengeteg utalás a korábbi epizódokra - nagyon egyben van ez a sorozat, ami nem kis meló, ha az utolsó könyvet nézzük.... :)
 
Hát hát,persze még mindig a legjobb sorozat,de azért nekem vannak összefüggéstelen dolgok benne.
Pl minek van 3 sárkányom ha csak egyet tudok megülni,miért nem engedi a másik kettőre valamelyik segítőjét,a törpe és a sárkány esete :D
Azért 3 sárkánnyal már komolyan le lehet zúzni egész vidéket ha az a cél.
Na és ott van a legkisebb stark fiú,az Ő képességével simán megszállhatná a királynét aki fogná magát és lehuppanna a vörös toronyból.
Na jó ezek csak az általam elképzelt silány és unalmas racionális válaszok :ROFLMAO:
A nagy felfedezésre leszek majd kíváncsi mikor John megtudja ki is Ő valójában,remélem ez azután történik miután összefeküdt a féltesójával :cool:
De hát persze hogy nézem és alig várom hétről hétre a következő részt (y)
Sárkányra csak a Targaryen család vagy rokonságuk(Blackfyre) ülhet. :) Tehát egy anyué (Dany), valószínűleg egy apué (Jon), de a harmadik kié lesz? Van az a teória hogy a kicsié ( Tyrion), de én érdekesebbnek tartom Cersei elejtett megjegyzését: Qyburn most tárgyal az Arany Kompániával. Esetleg mégis behozzák a képbe, a Griff vonalat...?! o_O
A Mások menetelése valóban lassú, de valaki kiszúrta, hogy a tenger be van fagyva Rideghonnál az animációban ( a főcím alatt),és ott jönnek majd át. Mondjuk elég unalmas megoldás lenne. Remélem, a hátralévő 1.5 évadban nagyon odateszik magukat az írók.. ( nem Martin apó, mert ő sosem fogja megírni azt uccsó két kötetet.. :( )
 
Szevasztok Trónok harca nézők! :)

Mit szóltok az újabb részekhez, meg úgí általánosságban az évadhoz, így egy résszel az évad vége előtt?
Nekem nagyon vegyesek az érzelmeim... Nagyon élvezem a sorozatot, totál bejön a stílusa, totál badass az egész, nagyon szépen fejlesztik, mélyítik a karaktereket, és kifejezetten tetszik ez a stílus, mióta kibújtak a készítők a könyvek árnyéka alól. Tökre örülök neki például, hogy nincsenek benne felesleges b.szós részek, mint pl az első négy évadban. Néhol érzek logikai döccenőket, de ezekkel más filmek/sorozatok kapcsán is úgy vagyok, hogy ha amúgy rendben van minden más, akkor nem szoktam rajtuk fennakadni.
Ami a gondom, hogy az eddigi hat rész alatt alig történt valami igazán lényeges. Megy a lapok leosztása az utolsó körre, és nagyon bánom, hogy úgy néz ki, minden puskaport az utolsó évadra tartogatnak, amit kicsit sajnálok, bár ki tudja, hogy mit hoz majd az évadzáró, lehet, hogy majd csak pislogunk, hogy ez most mi volt. :D

Másik, hogy kijött a The Defenders első évada a Netflixen (Daredevil+IJessica Jones+Luke Cage+Iron Fist crossover sorozat). Egyelőre még nem tudtam belenézni, mert amikor nem Trónok harca nap van, akkor a House of cards-t daráljuk, bár most a 3. évadnál eléggé döcögős a sztorija... és nem tudom, hogy visszatér-e még ahhoz a színvonalhoz, mint amilyen az első évad volt.

És megint másik, hogy nemrég kijött egy új Netflixes előzetes is, amit már régóta vártam...
Ezt nagyon várom. :)
 
Mit szóltok az újabb részekhez, meg úgí általánosságban az évadhoz, így egy résszel az évad vége előtt?
Nekem nagyon vegyesek az érzelmeim... Nagyon élvezem a sorozatot, totál bejön a stílusa, totál badass az egész, nagyon szépen fejlesztik, mélyítik a karaktereket, és kifejezetten tetszik ez a stílus, mióta kibújtak a készítők a könyvek árnyéka alól. Tökre örülök neki például, hogy nincsenek benne felesleges b.szós részek, mint pl az első négy évadban. Néhol érzek logikai döccenőket, de ezekkel más filmek/sorozatok kapcsán is úgy vagyok, hogy ha amúgy rendben van minden más, akkor nem szoktam rajtuk fennakadni.
Ami a gondom, hogy az eddigi hat rész alatt alig történt valami igazán lényeges. Megy a lapok leosztása az utolsó körre, és nagyon bánom, hogy úgy néz ki, minden puskaport az utolsó évadra tartogatnak, amit kicsit sajnálok, bár ki tudja, hogy mit hoz majd az évadzáró, lehet, hogy majd csak pislogunk, hogy ez most mi volt.
Hát hát osztom a vegyes érzelmekkel teli gondolatmenetet.Bennem ezernyi kisebb buktatót vetett fel ez a rész és már kezdtem úgy nézni a sorozatot mint egy képregény filmet hogy ne akadjak fenn kisebb dolgokon,mint pl megállnak a mások mert belesnek a fagyott tóba,és páran elhasalnak aztán mehet a móka.
Meg ezt az Öngyilkos osztagot sem értem,tisztában voltak vele mi lesz a vége,így meg pont kapóra jött egy sárkány amit le lehetett dobni az égről.
Szóval vagy nagyon meg kellene magyarázni mindent az utolsó részben vagy hagyni minden nézőt a saját gondolatmenetében,az őrület határáig :D
A vérfertőzés nem áll messze a sorozattól így még sok mindent el tudok képzelni az utolsó évadra a tűz és jég párosból egy víz gyerek :LOL:
 
Hát hát osztom a vegyes érzelmekkel teli gondolatmenetet.Bennem ezernyi kisebb buktatót vetett fel ez a rész és már kezdtem úgy nézni a sorozatot mint egy képregény filmet hogy ne akadjak fenn kisebb dolgokon,mint pl megállnak a mások mert belesnek a fagyott tóba,és páran elhasalnak aztán mehet a móka.
Meg ezt az Öngyilkos osztagot sem értem,tisztában voltak vele mi lesz a vége,így meg pont kapóra jött egy sárkány amit le lehetett dobni az égről.
Szóval vagy nagyon meg kellene magyarázni mindent az utolsó részben vagy hagyni minden nézőt a saját gondolatmenetében,az őrület határáig :D
A vérfertőzés nem áll messze a sorozattól így még sok mindent el tudok képzelni az utolsó évadra a tűz és jég párosból egy víz gyerek :LOL:

Volt egy pár blődség a mostani részben, röhögtem is rajta: pl. az Éjkirály inkább becélozta az össze-vissza repkedő sárkányt, minthogy a tőle pár méterre lévő nyugiban fekvőt dobta volna le.... :) Bár akkor a főszereplőknek is annyi... Ezeket leszámítva látványosan megcsináltak, a sárkány közeli CG-k pl. nagyon brutálra sikerültek. A sztorimeneten már nem csodálkozom, el kell fogadni, hogy ez egy fantasy, és mindent szabad, amit a fantázia megenged, a logikátlanságokat is. Azért várom már az utolsó részt, ígéretes az előzetes, bár nagy meglepetésre nem számítok, azt mindig ellövik az utolsó előtti részben.
 
GoT: Továbbra is az idő-para, ami egyedül zavar. Ebben az utsó részben is
menetelt a csapat ki tudja mennyi ideig a holtakat keresve. Majd mikor beszorították őket, vajon mennyi ideig várakoztak nem megfagyva a "szigeten"? Pontosan annyi ideig, míg a visszaút tartott a falig, majd a holló útja DragonStone-ig, majd onnan a sárkány útja vissza északra. Vagyis az mennyi is? Pontosan annyi, míg befagy a víz :D
Ettől függetlenül nagyon király minden, számomra egy perc üresjárat sincs a történésekben, lebilincselő, igényes profi iparosmunka. A fent - általatok - említett "blődségek" egyáltalán nem zavarnak.
 
Sziasztok !
Lement vagy is megy a mozikban az AZ film. @Molroth Laci Te tudom hogy már láttad.
Nem tudom annyira vegyesek az érzéseim,amekkora beharangozót kapott akkora popcorn mozi lett belőle.
Én nem sűrűn nézem horrorfilmnek tűnő alkotásokat de ha igen akkor szeretem tudni a történetét egyes rémségeknek.
Na itt az nem volt,viszont kaptunk egy stranger things hez hasonló tini csapatot,néha tiszta BMX banditák (tényleg erre emlékeztek még a fiatal Nicole Kidman-el ) beütéssel.Na mindegy is nem lett annyira félelmetes mint ahogy vártam és bár az elején még azt hittem hogy hullani fognak a testrészek nem így lett.
Jó persze nem sötétben fülessel néztem végig a filmet nagy vásznon de akkor is néha már nevettem a különböző gegeken.
Tudom hogy volt egy TV s adaptáció is annak idején de,és lehet hogy akkor még kicsi voltam jobban beszartam mint most.
Nekem a játékidő is kicsit hosszú volt de hát a karaktereknek kellett idő mire kibontakoznak,és a gyerekszínészekkel nem is volt gondom.
Azért azt majd megnézem hogy a 2. fejezetre kiket raknak be felnőttként a karakterek helyére.
Szóval aki látta jöhetnek a vélemények ellen és pro ;)
 
Sziasztok !
Lement vagy is megy a mozikban az AZ film. @Molroth Laci Te tudom hogy már láttad.
Nem tudom annyira vegyesek az érzéseim,amekkora beharangozót kapott akkora popcorn mozi lett belőle.
Én nem sűrűn nézem horrorfilmnek tűnő alkotásokat de ha igen akkor szeretem tudni a történetét egyes rémségeknek.
Na itt az nem volt,viszont kaptunk egy stranger things hez hasonló tini csapatot,néha tiszta BMX banditák (tényleg erre emlékeztek még a fiatal Nicole Kidman-el ) beütéssel.Na mindegy is nem lett annyira félelmetes mint ahogy vártam és bár az elején még azt hittem hogy hullani fognak a testrészek nem így lett.
Jó persze nem sötétben fülessel néztem végig a filmet nagy vásznon de akkor is néha már nevettem a különböző gegeken.
Tudom hogy volt egy TV s adaptáció is annak idején de,és lehet hogy akkor még kicsi voltam jobban beszartam mint most.
Nekem a játékidő is kicsit hosszú volt de hát a karaktereknek kellett idő mire kibontakoznak,és a gyerekszínészekkel nem is volt gondom.
Azért azt majd megnézem hogy a 2. fejezetre kiket raknak be felnőttként a karakterek helyére.
Szóval aki látta jöhetnek a vélemények ellen és pro ;)

Nekem nagyon tetszett, teljesen jót tett a Stranger Things ennek a filmnek, mert ebből aztán csak úgy áradt a King hangulat. A könyvet ugyan nem olvastam, szóval nem tudom, hogy mit módosítottak rajta, de kb pont erre számítottam, amit végül kaptam. Nekem a régi verzió soha nem jött be úgy igazán, mert valahogy túl gagyi volt. Itt azért frankón meg volt csinálva a bohóc és a rémisztgetés is. Az egész casting csillagos ötös volt számomra. A kiscsajnál folyton az járt az eszemben, hogy a második részben biztosan Amy Adams fogja alakítani, annyira rá hasonlított. Ami egyébként a legjobban tetszett, az a felismerhetetlen King motívum, a kis gyerek banda. Nekem iszonyatos nosztalgia bomba volt. Épp mondtam a feleségemnek is, hogy gyakorlatilag a gyerekkori barátaimmal a kis bringás bandánk pont ilyen volt, bármire képesek lettünk volna együtt akkor. :)
Ha minden igaz, akkor a könyvben is inkább csak a második részben derülnek ki dolgok Az-ról, és nem is túl sok. Én baromira várom a második részét, már hivatalosan is zöld utat kapott a projekt - nem csoda, mert brutális pénzt termelt egy hétvége alatt a film.
Éééés nem soká itt a Halloween is, a Stranger Things 2. évadával!!!!

Ja, és fura, hogy egy sci-fi filmben, de a jövőre érkező Ready Player One-ban is brutál 80-as évek tisztelgés lesz, elég brutál volt nagyvásznon az előzetes, úgyhogy az moziban nézős lesz, pláne, hogy az egyik legkedvencebb könyvemből készült. :)
 
Tegnap szerintem megérdemelten tarolt a Szolgálólány Meséje. De azért senki ne essen neki popcornnal a hóna alatt. Bár a vége felé már veszít a feszültségből, azért igazi az emberen nyomot hagyó distopiáról van szó.

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről

Szerk: Ma este pedig megnéztük a Mindenki című rövidfilmet. Bizony méltán lehetünk büszkék rá! :)
Aki, mint én, eddig lemaradt róla, javaslom nézze meg!
 
Utoljára módosított:
Ja, és fura, hogy egy sci-fi filmben, de a jövőre érkező Ready Player One-ban is brutál 80-as évek tisztelgés lesz, elég brutál volt nagyvásznon az előzetes, úgyhogy az moziban nézős lesz, pláne, hogy az egyik legkedvencebb könyvemből készült. :)
Bar mar biztos lattad, Ready Player One trailer.
 
Hm, nyami.
Ez fullHD-s nézés lesz. :) Legalább a gyerekeknek is megvan a program egy időre. :)

Nyomja csak meg a BBC az újgenerációs technikával készített természetfilmeket, főleg amíg él az öreg David, egy Blue Planet II százszor többet ér, mint 10 amerikai blockbuster.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére