• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Rég láttam már ilyen jó európai filmet.Erősen korhatáros.Engem személy szerint eléggé elgondolkodtatott.Megmutatja a "másik oldalt";)
@Molroth ?Megvolt már?
A zene nagyon viszi a filmet.Érdekes ,hogy az M83 mennyire jól passzol filmekbe.A Gambler után itt is ugyanazok a művek hangzanak el.Bár ebbe a film környezetbe is nagyon illik.
 
Rég láttam már ilyen jó európai filmet.Erősen korhatáros.Engem személy szerint eléggé elgondolkodtatott.Megmutatja a "másik oldalt";)
@Molroth ?Megvolt már?
A zene nagyon viszi a filmet.Érdekes ,hogy az M83 mennyire jól passzol filmekbe.A Gambler után itt is ugyanazok a művek hangzanak el.Bár ebbe a film környezetbe is nagyon illik.

Még nem volt meg, mostanság nem nagyon van filmre idő/energia. :( Ebből van valami sorozat is, nem?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Még nem volt meg, mostanság nem nagyon van filmre idő/energia. :( Ebből van valami sorozat is, nem?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
nem tudom ,én ma néztem meg az egész estés verziót,de nagyon megfogott;)
 
Üdv !
Aki még nem látta az mindenképpen nézze meg a John Wick második felvonást.
Eszméletlen a film abban a nem kevesebb mint 2 órában egyfolytában pörög.
És hogy mit tett le az asztalra Reeves a szerepért hát ezt : simán beállhatna a TEC hez :D

 
Szintén Netflixes film:
http://indavideo.hu/video/BRIGHT_-_Official_Trailer_1

Fantasy világ keveréke a mostaival, Will Smith egy ember- Joel Edgerton meg egy ORK zsernyákot fog alakítani... Érdekesen hangzik és egyben nagyon várom. :)

És hát természetesen nagy gratula a magyar filmgyártásnak, ismét egy kiváló filmmel sikerült elhozni Oscar bácsit! Aki teheti, nézze meg ezt a kis filmecskét, szerintem zseniális. HBO Go-n pl nézhető. ;)

És ha már HBO... ki mit szól a Tabu-hoz? Amilyen jól indított, olyan ordas nagy csalódás lett a végére... Nagyon jó volt a felütés, a szereplők, a látvány, de a sztori hiánya miatt nálam teljesen érdektelen lett a végére, és hát ez a befejezés... :S Ridley Scott megkapta tőlem az utolsó fekete pontot, mert ez bizony GERONIMO lett a javából. :( Kb, mintha egy 20 részes sorozat középső, töltelék részeit néztem volna... És az is biztos, hogy pár kivételtől eltekintve soha többé nem kezdek bele high concept sorozatba, csak ha a végére is jó kritikákat kap. ez egy akkora bullshit halom volt, hogy csak na... semmire nem derült fény a 8 rész alatt felbukkanó rejtélyek közül. :(
 
Szintén Netflixes film:
http://indavideo.hu/video/BRIGHT_-_Official_Trailer_1

Fantasy világ keveréke a mostaival, Will Smith egy ember- Joel Edgerton meg egy ORK zsernyákot fog alakítani... Érdekesen hangzik és egyben nagyon várom. :)

És hát természetesen nagy gratula a magyar filmgyártásnak, ismét egy kiváló filmmel sikerült elhozni Oscar bácsit! Aki teheti, nézze meg ezt a kis filmecskét, szerintem zseniális. HBO Go-n pl nézhető. ;)

És ha már HBO... ki mit szól a Tabu-hoz? Amilyen jól indított, olyan ordas nagy csalódás lett a végére... Nagyon jó volt a felütés, a szereplők, a látvány, de a sztori hiánya miatt nálam teljesen érdektelen lett a végére, és hát ez a befejezés... :S Ridley Scott megkapta tőlem az utolsó fekete pontot, mert ez bizony GERONIMO lett a javából. :( Kb, mintha egy 20 részes sorozat középső, töltelék részeit néztem volna... És az is biztos, hogy pár kivételtől eltekintve soha többé nem kezdek bele high concept sorozatba, csak ha a végére is jó kritikákat kap. ez egy akkora bullshit halom volt, hogy csak na... semmire nem derült fény a 8 rész alatt felbukkanó rejtélyek közül. :(
Érdekes ,én meg pont fordítva érzem.Nekem nagyon bejött a film,szerintem pont jól volt felépítve az egész sztori.Nem vagyok egy nagy sorozatnéző ,de mindig nagyon vártuk a következő epizódot.A párom a végén azonnal azt kérdezte ,lesz folytatása??
És ha már @Molroth említed az Oscart.
Van itt még egy megemlítendő esemény ,mert tegnap sajnos elhagyta a filmjátszást egy jó színész. Bill Paxton RIP.:(
Azt írták róla ,hogy ő volt az egyetlen színész akit az Alien, a Predator ,és a Terminátor is kinyírt:)
 
Érdekes ,én meg pont fordítva érzem.Nekem nagyon bejött a film,szerintem pont jól volt felépítve az egész sztori.Nem vagyok egy nagy sorozatnéző ,de mindig nagyon vártuk a következő epizódot.A párom a végén azonnal azt kérdezte ,lesz folytatása??

Tudtommal nem lesz neki. Igazából, ha megcsinálják egy 2órás film formájában a sok felesleges sallang nélkül, akkor jobb lett volna.
Pl mi volt a háttere a vérfertőző viszonynak, mi volt az apjukkal, anyjukkal, mi történt afrikában? Ezekből kb semmi nem derült ki, igazából a sztorihoz sem adtak hozzá semmit, teljesen kihagyható lett volna. De a 25 milliós kérdés: mi a fenéért tabu a címe??? Nekem rohadtul nem áll össze... Értem, hogy vannak benne tabunak számító dolgok, csak a történethez nulla köze az egésznek. Nálam ez egy jól eladott blöff volt, mint anno a True detective első évada. Annak is harmatgyenge sztorija volt, csak a színészi munka adta el.
 
De a 25 milliós kérdés: mi a fenéért tabu a címe??? Nekem rohadtul nem áll össze... Értem, hogy vannak benne tabunak számító dolgok, csak a történethez nulla köze
Laca tudod te erre a választ.:)
A filmek zöménél semmi köze az adott címnek a történethez;)
 
Back
Oldal tetejére