• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Még nem néztem meg ,de kíváncsi leszek rá.Viszont tegnap a Behálózva volt meg.Izgalmas film .
Jaja,nekem is rajta van a listán. :)
Tegnap bennünk volt a moziláz,úgyhogy megvolt az Érkezés is.Egy fokkal nagyobb mélységekre számítottam,meg az évszázad scifijére,de abszolút nézhető volt. :)
 
Szeretem a lassú sorozatokat, de nekem ez valahogy nem áll össze. Pedig egyenként minden összetevő jó, csak együtt nem működik.
Egyelőre kaszáltam is, mert csomó más sorozat van amiből utol kell érnem magamat. :)
 
Jaja,nekem is rajta van a listán. :)
Tegnap bennünk volt a moziláz,úgyhogy megvolt az Érkezés is.Egy fokkal nagyobb mélységekre számítottam,meg az évszázad scifijére,de abszolút nézhető volt. :)

Nekem második megtekintés után még jobban tetszik, mint elsőre. :)
 
Rendhagyó filmajánló következik.

Midnight Special


Dráma, scifi alapsztorival, oldschool tálalással, amcsi délvidéki hangulattal, menekülős road movie-ba csomagolva. Aki a monumentális, űrhajózós cuccokat szereti, annak nem biztos, hogy ez tetszeni fog. Aki viszont a lélektani tudományos fantasztikumot bírja, annak lehet. Én bírtam, de voltak benne hiányosságok.

Toni Erdmann

Német tragikomédia. Nincs ennél jobb szó rá. Nagyon, nagyon meg kell dolgoznod ezért a filmért minden értelemben, és inkább felemészt, de ha kibírod az első órát, utána beszippant, és egyszercsak eltelik még kettő. :D

The Wailing


Egy újabb hibrid film: detektívsztoriból majd' három óra alatt kibontakozó spirituális horror. Eddig csak beteg koreai filmeket láttam, egészen máshogy működnek, de épp ezért érdekesek. Ne nézd meg, mert szétcseszi az agyad!!44
 
Ma este megnéztük a Könyvelőt.
Újrahasznosított klisék, kiszámítható sztori, Ben Afleck, de valahogy mégis bejött.
Sőt ajánlani sem röstellem. ;)


Nekem is bejött. Nem kell halálosan eredetinek lennie egy efféle filmnek, ha minden más téren ott van a szeren. Ez ott volt. :) Remek popcorn mozi!
 
Elkezdtem de a pilot után valahogy elakadtam. :(
Pedig érzem benne a potenciált, de annyira nincs időm mostanában hogy a már nézőlistás sorozatokkal is el vagyok maradva. :(
 
Back
Oldal tetejére