• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Én is nagy rajongója voltam mindig is legfőképpen a 4-5-6 nak. Mai napig elő szoktam venni és neki ülök. De már a 7. rész valahogy nem fogadott be annyira mint az előzőek. Neki ülök a zsivány 1- nek és megnézem. (y)
 
Nekem is a listán van, de várok még vele. Szerintem ez lesz a legjobb új sorozat. Te nem nagyon nézel sorozatokat, ugye? Na ez majd beránt ... :)
Nem nagyon szoktam ....de Hardy neve úgy gondoltam garancia lehet a produkcióra nézve.Az első rész valóban elég mozisra sikerült,nekem bejött.Nem csak a karaktere ,de a kor amiben játszódik,és a vele együtt járó látványvilág is klafa;)
 
Nekem is a listán van, de várok még vele. Szerintem ez lesz a legjobb új sorozat. Te nem nagyon nézel sorozatokat, ugye? Na ez majd beránt ... :)
Lehet az csábított el ,hogy nem egy agyoncsépelt 20onakárhány évados filmprodukció lesz ,hanem egy 8 részes kis sorozat:whistle::)
 
Black Mirror, True Detective, Sherlock, Stranger Things! :)

Breaking Bad, Better call Saul, Battlestar galactica, Sons of Anarchy. :)

@Evereka:
Megnéztük, amint felkerült HBO GO-ra. Egyelőre elég homály, hogy miről is fog szólni, de nagyon jól összerakták, nem véletlen... Cristopher Nolan rendezte...
 
Jah, vágom, de amiket írtam, azok 4-5, max 7 évados történetek. Ja és a Westworld kimaradt!
Végülis igazad van, az tényleg nem sok :D
Megnéztem múlt héten a Westworldöt, fasza volt. Nem éppen a lényegre tapintok :), de őket mi hajtja, mivel táplálkoznak? (ez kimaradt)

Ezek mind kis sorozatok????
Mert a több évados sztorik tényleg nem hoznak lázba.De ez a pár részes még emészthető nekem
Igen. Ezért írtam. A Black Mirror részek egymástól független részek, eddig összesen 13 db. A True Detective lassú dráma, első évad a jó (egy sztori), 10 rész asszem. Sherlock: 3 részes évadok :) stb. Mindegyikről dumáltunk már a topikban.
 
A hétvégén sikerült megnéznem két filmet is! Nem túl friss filmek, de örülök hogy egy év után ismét meg tudtam nézni pár filmet...
1. Ha nagyon el vagytok punnyadva, akkor ajánlom figyelmetekbe a Hardcor Henry-t. Garantáltan felpörget!
2. Ha még mindig nyomasztanak a gyerekkori rémálmok, akkor NE nézd meg az "Amikor kialszik a fény" című délutáni matinét!
Nekem tetszett mindkettő...
 
Tegnap meg volt a Széttörve.Érződött a filmen,hogy Shyamalajamalan nagyon akar,de talán kicsit túl görcsösen is.A régi filmjeit nagyon szeretem,de az Utolsó léghajlító óta sok minden elromlott a fickóban.Viszont McAvoy for president.Ez a csóka zseniális volt.A storyt szerintem nem sikerült megfelelően kibontani,ahogy a legtöbb karaktert sem,ennyi játék időbe gondolom,nem fért több.Mindent egybe vetve viszont mászt szí!
Ha valaki megnézi,az utolsó jelenetet magyarázza már el,mert azt nem voltam képes feldolgozni,hogy miért?! :D
 
Tegnap meg volt a Széttörve.Érződött a filmen,hogy Shyamalajamalan nagyon akar,de talán kicsit túl görcsösen is.A régi filmjeit nagyon szeretem,de az Utolsó léghajlító óta sok minden elromlott a fickóban.Viszont McAvoy for president.Ez a csóka zseniális volt.A storyt szerintem nem sikerült megfelelően kibontani,ahogy a legtöbb karaktert sem,ennyi játék időbe gondolom,nem fért több.Mindent egybe vetve viszont mászt szí!
Ha valaki megnézi,az utolsó jelenetet magyarázza már el,mert azt nem voltam képes feldolgozni,hogy miért?! :D

Nem tudom, mikor tudom megnézni, de nekem várós. :)
 
Tegnap meg volt a Széttörve.Érződött a filmen,hogy Shyamalajamalan nagyon akar,de talán kicsit túl görcsösen is.A régi filmjeit nagyon szeretem,de az Utolsó léghajlító óta sok minden elromlott a fickóban.Viszont McAvoy for president.Ez a csóka zseniális volt.A storyt szerintem nem sikerült megfelelően kibontani,ahogy a legtöbb karaktert sem,ennyi játék időbe gondolom,nem fért több.Mindent egybe vetve viszont mászt szí!
Ha valaki megnézi,az utolsó jelenetet magyarázza már el,mert azt nem voltam képes feldolgozni,hogy miért?! :D
Még nem néztem meg ,de kíváncsi leszek rá.Viszont tegnap a Behálózva volt meg.Izgalmas film .
 
Taboo nekem nagy csalódás két rész után. Sajnos, pedig nagyon nagy reményekkel vártam.

Pontosan mi a gondod vele? Nem kötözködés, csak mástól is hallottam már. Engem eddig lekötött, de tény, hogy elég lassan bontakozik ki.
 
Back
Oldal tetejére