• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Nano #1: Proliferation

Az előző bejelentkezés óta beszereztem egy skimmert, amit felváltva használok a két nanóban, amikor szükséges. Sajnos ebben pár napra bennfelejtettem, és gondolom a nagy áramlás miatt pár helyen komolyabb ecsetesedésnek indult. Van ez így. Meg lesz karbózva.

Ha esetleg eheim skimmered van, bele tudnak úszni kis halak... sajnos ez egyirányú út...
 
Ha esetleg eheim skimmered van, bele tudnak úszni kis halak... sajnos ez egyirányú út...
Igen, pont ezért csak pár percre szoktam bekapcsolni. Szerencsére ilyen balesetet most nem okozott. A garnélák költöznek bele rendszeresen, tisztításnál visszatelepítem őket.
 
Ebben az akváriumban relatíve ritkán szoktam matatni, az előző bejegyzés óta kiszedtem pár anubiast, elvileg eltávolítottam minden cryptót, ami nem nevelli vagy parva, illetve végre megtakarítottam a lilyt :). Az ecsetalga visszaszorult szerencsére.

A reineckii kezdi átvenni az uralmat, ráfér egy nagyobb nyírás. A crenatáról igazából már lemondtam, nem pusztult ki, de nem is terjeszkedik. Valószínűleg ki fogom szedni és keresek neki helyet valahol (valószínűleg nem ebben az akvában), ahol több fényhez jut.

kRJPaQOu9TbaLCz52fa8EXEnubuldlv16Z7nZmZIczaa-jqveY9Qm-1JVkpULMNrxxfnAUa9ZAzvQXCFk-=w802-h1069-no.jpg S5o3SE9nBlE1TFys44pdxM4kspFs_hEjZQMUXplWreiUWJFTfoFfu0rHXgYFMWKnGDYsegKZSkpdDtYOyw=w802-h1069-no.jpg

Bekerült 5 darab süncsiga, véletlenül láttam meg őket egy boltban, ahol nem szokott lenni ilyesmi, ráadásul a szokásos ár kb feléért, úgyhogy be is zsákoltam mindet. Ez az akvárium továbbra is csigabarát, rajtuk kívül van postakürt, hólyag, a fura tornyos arc, meg 3 zseniális figura sulawesi, ők Luigiék jóvoltából költöztek be még talán nyáron, csak akkor elfelejtettem megemlíteni. Többnyire azzal foglalkoznak, mint a képen, felmásznak az üvegen, aztán leesnek :LOL:.
 
Jó ideje működik már ez az akvárium, szóval gondoltam a mai fotót mellérakom az egyik az első fotónak:

syqpedcud1mhwjzyhmvpxwopcjilmve64aau_gyfasmrt6dx1ilccidsbkf48sqzchcmplx72ek9ag-w803-h1070-no-jpg.jpg KbU4jB_XFkg3uaBoMqlHnFfWyzGJoY08LaxdambPmlC1Ehd8ligzNw5EGIWfoxcvX6DsoAUL3ByKvoiboE=w802-h1069-no.jpg

Nagyon örülök, hogy továbbra is ilyen remekül tartja magát. A legutóbbi poszt óta erőteljes reineckii nyírás volt, illetve beültettem pár maradék MC csomót, ami a Giving handből jött ki.

A fissiben elkezdett megjelenni riccia, nem tudom, honnan. Mindig kiszedem, néha újra megjelenik, most épp szerencsére nincsen. Alga csak egy kevés ecset.

A halak és az RC-k jól vannak, és a csigák is. Néhány képecske:

Uj1-ALuz4kCzJRvSwCw-broZodIVk7SejaIONnEiVEDv558F28UZ-m16pQTrVxSadL9XYMPettZeXgz9J8=w802-h1069-no.jpg 9fwFZGSIwxGTbmXAAFUR_WRmJPyJxhS0o6AvRo0wMRhIs9J18JZ2Yr0i5yaAsHqbNBBCmpskiqpFV4TzFk=w802-h1069-no.jpg
 
Back
Oldal tetejére