• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nagyon DIY párszázas diffúzor

Sziasztok én is csináltam egy difit szeringabol le vágtam a tetejét es bele dugtam 8 cigaretta filtert nagyon apró bubit csinál szuper jól működik
 
Elnézést úgy értem fecskendo tetejét vágtam le es abba raktam a cigaretta filtert
 
Szilikoncsőbe natúr cigaretta filter. Nagyon apró bubikat csinál. Olcsó és pikk-pakk cserélhető. Egy tasak (250db) filter 200 forint. Pár évig elég. Vagyis elporlaszt.
 
  • Like
Reactions: VIP
Szilikoncsőbe natúr cigaretta filter. Nagyon apró bubikat csinál. Olcsó és pikk-pakk cserélhető. Egy tasak (250db) filter 200 forint. Pár évig elég. Vagyis elporlaszt.

Nem aktív szenes vagy mentolos!!! :D
 
Néztem én is ezt a bambuszos megoldást, de ez még az élesztőshöz is kevés, mert nagyon keveset porlaszt be. Ma cseréltem töltetet az élesztősben, és egyúttal cseréltem vattát és gumit is. Most hat olyan kerek lapocska van benne és kicsit hosszabbra is hagytam, az eredmény szerintem magáért beszél (A befektetett anyagi és szellemi javak felhasználásához képest. :D):

Sajna a vizem nagyon kemény lehet, ezért sajna nagyon kevés a beoldott co2, de azért a növényeken mintha látszódna, hogy kicsit jobb kondiban vannak, a pogoim kicsattannak az egészségtől, kár, hogy bubizni nem szokásuk. :p Egyedül az anubias szokott. :/
hirtelen kellett 1 ilyen mert a sajátom eltörtem :S vajon nagy probléma ha fejjel lefelé lógatnám a vízbe? így hirtelen a könyöközést nem tudtam megoldani
 
hirtelen kellett 1 ilyen mert a sajátom eltörtem :S vajon nagy probléma ha fejjel lefelé lógatnám a vízbe? így hirtelen a könyöközést nem tudtam megoldani
Úgy nem porlaszt elég jól, mert összegyűlhetnek a felületén a bubik. De a co2 cső azért eléggé hajlékony. ;)
 
Úgy nem porlaszt elég jól, mert összegyűlhetnek a felületén a bubik. De a co2 cső azért eléggé hajlékony. ;)
Ez nem hajlik úgy mert pneumatikus. Fe délutánra lesz rendes diffúzor és megoldodik a probléma :)

Tapatalkkal küldve az én E5823 eszközömről
 
Sziasztok! Az oto harcsák megrághatják a vattát? Kell ettől félni? Sok otom elpusztult már mert olyat ettek amit nem kellett volna, több halott otot nem szeretnék :(
 
Sziasztok, a szóda vizes co2 az nagyon más anyag???


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nem néztem meg utána az "élesztős" eljárásnak, de felmerült bennem h.lehetne-e kókányolni vmit egy szódás készséggel...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nem néztem meg utána az "élesztős" eljárásnak, de felmerült bennem h.lehetne-e kókányolni vmit egy szódás készséggel...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Lehet, épp a napokban láttam egy fotót egy szódásszifon+tűszelep kombóról... :)
Csak azt ne kérdezd, hogy hol futottam bele...
 
Back
Oldal tetejére