• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nagykanizsa

Lullus

Főkertész
Sziasztok!
Tudom jól, hogy Nagykanizsán a fű sem nő, de nem tudtok véletlenül errefelé egy igényes akvarisztikai boltot?
 
Szia, de tudok. Green Aqua - Törökbálint. Pont arrafelé van. Ha megyek haza Nagykanizsára, be is szoktam ugrani.;)
Viccet félretéve, én egy boltot ismerek csak, a Leguán-t, ha még működik a Fő úton!? Még lehet, van egy-két kisebb...
Illetve úgy hallottam, hogy Keszthelyen van valami jobb, de ez nem biztos. Még Zeg, Kaposvár?
 
Szia!
Köszi a tippet a leguánt majd megnézem. De esélyes, hogy valóban GA lesz a vége:D
 
Szia!

Vagyunk azért páran Kanizsán... Nem Kanizsa, de titkos tipp a keszthelyi Barracuda. Van Green Aqua-s tápjuk (micro-macro), szép növényeik, Amano-juk, széles hal és egyéb élőlénykínálatuk. Technika vonalon a kisebb dolgokból nagy a választék, nagyobbak általában rendelésre. Barátságos és hozzáértő a személyzet, segítőkészek.

Kanizsán a Leguánt most restaurálják, jó fejek, de nem növényes irányultságúak.
 
Szia!

Vagyunk azért páran Kanizsán... Nem Kanizsa, de titkos tipp a keszthelyi Barracuda. Van Green Aqua-s tápjuk (micro-macro), szép növényeik, Amano-juk, széles hal és egyéb élőlénykínálatuk. Technika vonalon a kisebb dolgokból nagy a választék, nagyobbak általában rendelésre. Barátságos és hozzáértő a személyzet, segítőkészek.

Kanizsán a Leguánt most restaurálják, jó fejek, de nem növényes irányultságúak.
Mondtam én, hogy hallottam valami keszthelyi boltról...:D
 
Sziasztok!
Tudom jól, hogy Nagykanizsán a fű sem nő, de nem tudtok véletlenül errefelé egy igényes akvarisztikai boltot?
Szia a Vásárcsarnok környékén is van egy,szép gondozott,a tulaj elég régóta csinálja,meg ugye van a Leguán,régebben voltam ott,döglött halak,bűz,meg az eladó sem volt túl kedves :-( nem tudom hogy azóta változott-e,valaki volt esetleg mostanában ott ?
 
Voltam a Leguánban, de eddig bármit kértem az "éppen elfogyott". Nem növényes akvarisztikára vannak berendezkedve az tuti... De pl. garnélák, törpe razbórák sincsenek. Viszont becsületükre legyen mondva Otto-t tudtak szerezni 1 hét alatt (kb. 40%-al drágábban mintha a GA-ban vettem volna)
 
Kössz a tippet a vásárcsarnoknál majd még megnézem...
Szia a Vásárcsarnok környékén is van egy,szép gondozott,a tulaj elég régóta csinálja,meg ugye van a Leguán,régebben voltam ott,döglött halak,bűz,meg az eladó sem volt túl kedves :-( nem tudom hogy azóta változott-e,valaki volt esetleg mostanában ott ?
 
Szia!

Igényes növényes boltot legközelebb Keszthelyen találsz. A barracuda kisállatboltban minden van ami a GA ban (tápok, eszközök, élőlények) kicsivel drágábbak mint a GA. Jó hely, ajánlani merem bárkinek.
 
Back
Oldal tetejére