• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes My Bad Nature in 89l

Ha ilyen hiányos oldalú az üveg is, akkor bármerre fordíthatja ;)
Meg ilyen Oliver Knott, félét is csinálhat:
nano-competiton-hannover.jpg
 
Nyolcadik lépés: kísérletezzünk szabadon! (már amennyire szabadok vagyunk) :)
Miután tegnap este sikerült kimosnom a bazaltzúzalékot is, ma volt némi időm rakosgatni is a köveket.Talán a legjobb, amit ma sikerült összehoznom az ez volt:
upload_2017-6-11_22-46-12.png
Aztán próbáltam finomhangolni, aminek iszonyú káosz, végül bontás lett az eredménye. :p

E heti csúnya kövek rovatunk főszereplője pedig Jávor Pál feje kissé alulnézetből jobb közép elől. :D
 
Szép darabok ezek a kövek, nem is értem, mit panaszkodsz :) Sőt! Hogyan lehetnek ilyen jók? Viccen kívül kérdem. Vannak ilyen erősen mintázott darabjaid is, vagy ez valami törés eredménye? Van az ilyenekből még választékod?
Már ezen az első legón is látszik a rutin, nagyon fasza lesz, tökre várom a véglegest.
 
Grat az új akvához! Nekem egyelőre az állatkerti jegesmedvés placcra hajaz, de majd ha lesz benne víz... akkor jobban :)
Viccen kívül a frontkő kivételével, a többi tetszik.
 
Nyolcadik lépés: kísérletezzünk szabadon! (már amennyire szabadok vagyunk) :)
Miután tegnap este sikerült kimosnom a bazaltzúzalékot is, ma volt némi időm rakosgatni is a köveket.Talán a legjobb, amit ma sikerült összehoznom az ez volt:
View attachment 32836
Aztán próbáltam finomhangolni, aminek iszonyú káosz, végül bontás lett az eredménye. :p

E heti csúnya kövek rovatunk főszereplője pedig Jávor Pál feje kissé alulnézetből jobb közép elől. :D


Ez nagyon jó lett, a mélység érzet nagyon át jött, nekem.:) Kivéve az elől lévő követ,( Jávor Pál)
azt kivenném, és az aprókkal csinálnék egy átmenetet és kész is lenne csak át kellene teleportálni az akváriumba.
 
Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat! :)
Mondjuk most épp minden csak építő jellegű lehet, mert jelenleg egy szál kő sincs a keretben.
Azért ha lesz majd egy kis időm, ismét nekifekszem.
Ezt szó szerint tessék érteni, mert hogy az erkély padlóján van a keret, és csak akkor látom mit alkottam, ha lefekszem elé. :D

@ideoda helyesbítek. Az én Jávor Pálom kifejezetten szép! ;)

Szép darabok ezek a kövek, nem is értem, mit panaszkodsz :) Sőt! Hogyan lehetnek ilyen jók?

Ez kérem itt egy óra megfeszített kőválogatás eredménye. Persze igazán említésre méltó darabból, sőt azon említésre méltó oldalból nem sok van, így nagyon kell legózni, meg forgatni.
A 125 kg kő közt turkálva be is ugrott ahogy a nappalidban a 750!kg kő között forgolódva épp azon morogsz, hogy "kevés a kő." :ROFLMAO:

Grat az új akvához! Nekem egyelőre az állatkerti jegesmedvés placcra hajaz,

Köszönöm! Remélem a Schönbrunnira, mert a budapestit tényleg szégyellném!
Vagy legalább mond azt, hogy ez az üveg látogatók felőli oldala!
Ott talán szebb a beton! :p

csak át kellene teleportálni az akváriumba.


Na ilyen akváriumba teleportálást már láttam ebben a filmben, de nem is lett jó vége. :p
 
Jobb! Bal előre és a jobb szélére nem próbálsz 2-3 kisebb kőből építeni valamit? Nekem hiányzik az egész kicsi és a nagy kövek közötti méret.

Köszi a véleményt! Tudom, hogy bőven van még híja, meg némelyik követ is cserélném, de majd azt finomítom tovább, ami már véglegesnek néz ki. Meg aztán még követ is kell törni, mert jelenleg csak ilyen nagyok vannak, meg egy 25kg-os zsák 2-4cm-es. :)
 
A kis kövek és a talaj milyen arányban lennének? Vagy ez mind talaj lenne (ami most a kis kő) és köveket csak párat kapna?

Az előzőleg megosztott verziód nekem annyiból tűnt jobbnak, hogy talán közelebbi volt, ezáltal több volt benne a kidolgozható részlet. Ezt a hardscape az előzőnél jobban kiált pici növényekért (főleg gyepnövényekért). A forma mindenesetre nagyon meggyőző, így én is rá szavazok. A főkő alatti követ újragondolnám, de ezt is csak azért mondom, mert tudom hogy csalódást okoznék, ha ezt nem így tenném :) Szuper (y)
 
A kis kövek és a talaj milyen arányban lennének? Vagy ez mind talaj lenne (ami most a kis kő) és köveket csak párat kapna?

Hát eredetileg csak talajhelyettesítőnek szántam, de már az is eszembe jutott, hogy csak alatta lesz talaj, ezt meg nagyobb tört kövekkel vegyesen meghagyom. :)
Mondjuk így az ültetés is igazi kihívás lenne... :D
De komolyan, egy két kőszórást mindenképpen hagynék látszani!

Az előzőleg megosztott verziód nekem annyiból tűnt jobbnak, hogy talán közelebbi volt, ezáltal több volt benne a kidolgozható részlet.

Őszintén, nekem is. Igazából ez is hasonlónak indult, de aztán a bal oldallal végezve elfogyott a kompatibilis kő, így átfordiultam ebbe az irányba. :p

A forma mindenesetre nagyon meggyőző, így én is rá szavazok.

Esetleg még egy középen szurdokos elrendezést... (?)

A főkő alatti követ újragondolnám,

Melyiket is pontosan?

de ezt is csak azért mondom, mert tudom hogy csalódást okoznék, ha ezt nem így tenném :)

Tőled ennél is többet várok, szóval tessék csak! ;)

Szerintem nem jobb és nem is rosszabb mint az előző, hanem más és jobban kivannak dolgozva a részletek. :)

Köszönöm! Természetesen én is tudom, hogy nehéz körtét orángutánnal, de azért érdekel a véleményetek.
Ahogy a vicc mondja: Olyan bizonytalan vagyok mostanában. Vagy lehet hogy mégse? :D
 
Back
Oldal tetejére