• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

A nappaliba található 60-as.

22284897_ffca3189e171e0ef79eb9f80dd2629c4_xxl.jpg


22284873_2b99ec8cb742335e60d2af7c937fc86d_xxl.jpg
 
Valahogy gondoltam, hogy ha elfér két 2080 kényelmesen akkor ez nem kicsi bútor. :)
 
Észrevettétek a két Tetrist? :D
game-console-mini-backlight-tetris-handheld1-4045645-Gallay.jpg


A két 10A-es LED miatt muszáj volt! A kontroller is 40,000 lett volna, a kiegészítő végfokok, meg az újabb trafó miatt! :confused:
 
Utoljára módosított:
Aggódik még valaki, hogy nem bír el a bútorlap egy több száz literes akváriumot? :) Ráadásul "csak" 18-as ha jól nézem.
Van még oldalanként kívülről kettő 7 centis merevítés merőlegesen az oldallapokra. Már önmagában ez is elbírná, mert a a szekrény teteje szétosztja a terhelést. Este dobok róla egy képet. Remélem ez még belefér a topicba, bár ez kívülről van!:)
 
P3010051 by EteleHun, on Flickr

Ide a mostani helyett jön majd egy lekapcsolható 6-os elosztó, kell a plusz dugalj az érkező lámpának, meg áramtalanítani is akarom az egész hóbelevancot ha előszűrőt pucolok.
A fehér az előszűrő (benne három finomságú szivacs, legfelül perlon), mellette az 1200l/órás "kisegítő" pumpa.

P3010052 by EteleHun, on Flickr

Ez meg a full biológiai szűrőanyagos Tetra1200. :)

Ez egy Juwel szekrény egyébként, és hatalmas hibája, hogy a középső 1/3 rész nyitott, oda beférne a táp/halkaja/gyógyszer-vegyszer stb., ami most az akvárium fölötti polcon csúfoskodik. :( Gyerekbiztossá kellett tenni a cuccost, a fehér izék a gyerekzár kampói. :(
 
Utoljára módosított:
Nekem a Juwel SB121-es koppintása volt, 1 centin múlott, hogy nem fért be az Eheim 2080-asa. Igaz a koppintás azt jelenti, hogy a főbb méretek megvoltak, a hiányzóakat, meg fotóról vettem le. Lényeg, hogy ment eladásra az akváriummal együtt, és csináltam helyette ADA stílusút ;), ebben sokkal jobban el lehet férni, mert a középső nyitott rész tényleg sok hasznos helyet elvesz.
 
Ma már én is asztalossal csináltatnám, és ADA stílusú lenne, valami 45.000.- volt a Juwel bútor, ennyiből az "asztalosom" olyat csinált volna hogy leteszem az arcom.
Ez van, csata után okos a magyar. :D

Az enyém pont Juwel SB121 egyébként (azt hiszem), 120x40-es.
 
Én mindkét esetben magam csináltam, SB121 koppintás, ha jól emlékszem még 2008-ban, 18 ezer körül volt alapanyagban, ez ugyanúgy 120x40-es akvárium alá készült mint a tied, oldallapok 18-as alsó és felső lap pedig 25-ös. A jelenlegi 120x45-ös alá készült 25 körül volt , ez szintén csak anyagár, mivel ezt is én raktam össze . Alsó és felső , és a függőleges lapok 25-ös a többi 18-as
 
Back
Oldal tetejére