• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

Sziasztok
Én is közzétenném a szekrényem belsejét.
20667401_ce469f5417e2d945ae7969ac7a1b53e9_xxl.jpg
EZ IGEN! nagyon tetszik valami ilyesmi kéne nekem is.
 
De igen,Először úgy voltam vele hogy mindent vezérlek vele mind a 2 akváriumot.(co,világítás,szűrök,légpumpa,ventilátor)
de aztán a világításhoz dimmelhető lámpát vettem(ATI Sun Power T5 4x80 )
Nekem Omron Zen-em van, meg Kínából rendeltem dettó ugyanolyan dózispumpákat mint a GHL-é, 12 ezerből megjött a 3, azt is a Zen vezérli. Vízcsere kapcsoló funkciójára lennék kíváncsi, mert most én is ilyenen agyalok, nálad ez hogyan működik? Full automatikusat szeretnék, egyelőre csak kapcsolóval indítva, nem időzítve. Úszókapcsolók mágnesszelepek már megvannak, most van az, hogy vésni kellene :rolleyes:
 
Nekem Omron Zen-em van, meg Kínából rendeltem dettó ugyanolyan dózispumpákat mint a GHL-é, 12 ezerből megjött a 3, azt is a Zen vezérli. Vízcsere kapcsoló funkciójára lennék kíváncsi, mert most én is ilyenen agyalok, nálad ez hogyan működik? Full automatikusat szeretnék, egyelőre csak kapcsolóval indítva, nem időzítve. Úszókapcsolók mágnesszelepek már megvannak, most van az, hogy vésni kellene :rolleyes:

Nekem egyenlőre a vízcsere funkció csak annyiból áll, hogy kikapcsolja a szűrőket melegítőt, és felkapcsolja a lámpát.
én is gondolkodtam a full automatizáláson de egyenlőre nem ugrottam neki.Én a vésésen már túlvágyok megejtettem amikor még nem volt a helyén az akvárium.
20667391_8d332ded041a983ff87d9d409d9093dc_xxl.jpg


bal oldali a bejövő víz, a jobb a csatorna
 
Akkor most kéne nekiugrani (vésni,fúrni faragni);)
Kicsit nehezen indulok neki, eléggé szét kell dönteni az alsó szintet mert a szennyvízcső az ebédlő másik felében van, és onnan még tovább kell mennem 4-5 métert a garázsig, mert ott lesz az RO vizes hordó.
 
Kicsit nehezen indulok neki, eléggé szét kell dönteni az alsó szintet mert a szennyvízcső az ebédlő másik felében van, és onnan még tovább kell mennem 4-5 métert a garázsig, mert ott lesz az RO vizes hordó.


Akkor föl van adva a feladat.
 
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele engem érdekelnek az ötletes dolgok. 10 nap telt el és senkinek nem lett új szekrénye amit megmutathat.A régebbieken valami változtatás,semmi?
Vagy csak lustik vagyunk? Kár ezért a topik-ért,pedig nagyon szépen indult.
 
Hát az enyém nem sok extra dolgot tartalmaz de itt van azért egy kér régi fotó. Pont tegnap rendeltem egy-két elosztót, időkapcsolót meg mi-egyebeket. Kicsit át akarom alakítani a kábelezést mert nagyon kaotikus már. Ha elkészül majd dobok fel arról is egy-két képet. De nagy dologra ne számítsatok, kb csak a konnektorok lesznek kicserélve. :)

5881671879_ea1d85c32e_z.jpg
2011.06.28 005 by outro, on Flickr

5881672981_d07e606ab5_z.jpg
2011.06.28 0010 by outro, on Flickr

5882233776_1c5cdbe73a_z.jpg
2011.06.28 011 by outro, on Flickr

5882233406_a5606c0953_z.jpg
2011.06.28 009 by outro, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére