• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Munkatársat keresünk!

Status
Not open for further replies.

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
Ismét munkatársat keresünk törökbálinti boltunkba, teljes munkaidőre.

Feladatok:
  • Közvetlen értékesítés a törökbálinti bemutatóteremben
  • A vásárlók kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
  • A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben- és tisztán tartása stb.)
  • Pénztár kezelése
  • Ügyfelek kiszolgálása, termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Megrendelések - helyben, online és telefonon történő - kezelése
  • Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Raktárkészlet kezelése
  • Vevői igények felmérése, áruhiány jelzése, javaslatok a beszerzésre
  • Szakmai javaslatok, megoldások ajánlása a jelenlegi és leendő ügyfeleink számára
  • Árajánlatok-, megrendelések-, számlák készítése
  • Telefonon és írásban történő kapcsolattartás a külföldi és a magyar vásárlókkal
  • Beérkező telefonhívások, e-mailek, ajánlatkérések és megrendelések kezelése
  • Ügyvezetők munkájának segítése
Elvárásaink:
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos és önálló munkavégzés, teherbírás
  • Kreativitás, váratlan helyzetek kezelése, problémamegoldás
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő, ügyfél orientált beállítottság
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség, udvarias magatartás
  • Magabiztos fellépés
  • Ápolt és igényes megjelenés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Több nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Akvarisztikai tapasztalat
  • Növényes akvarisztika szeretete és abban való jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (nettó 190e Ft.)
  • Béren kívüli juttatások
  • Lehetőség akváriumok rendszeres építésére, berendezésére
  • Egy dinamikusan fejlődő cég nyújtotta biztos háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kollegiális légkör, változatos feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése
Munkaidő: teljes, heti 40 óra
Munkavégzés helye: 2045 Törökbálint, Kastély utca 88.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzot a következő címre küldjétek:

Farkas Balázs, farkas@greenaqua.hu

https://www.profession.hu/allas/ertekesitesi-munkatars-green-aqua-kft-torokbalint-1084369
 
Utoljára módosított:
Letezik ilyen ember?
Ebbol a foiskola es a mas nyelvtudas megy. Soha nem dolgozhatok nallatok. [emoji22]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Letezik ilyen ember?
Ebbol a foiskola es a mas nyelvtudas megy. Soha nem dolgozhatok nallatok. [emoji22]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nem vagy megbízható vagy a segítőkészséggel van gond? :) Nem állítunk túl nagy elvárásokat, olyan embert keresünk, akire rá lehet bízni olyan feladatokat, amihez előtte minden szükséges információt átadunk és megtanítjuk az általunk használt rendszerek kezelésére. Nem elvárás, hogy valaki mindent az első perctől tudjon.
 
Nem vagy megbízható vagy a segítőkészséggel van gond? :) Nem állítunk túl nagy elvárásokat, olyan embert keresünk, akire rá lehet bízni olyan feladatokat, amihez előtte minden szükséges információt átadunk és megtanítjuk az általunk használt rendszerek kezelésére. Nem elvárás, hogy valaki mindent az első perctől tudjon.
Az mindenkèppen biztató hogy egy olyan ember írja aki innen a forúmról egészen a GA csapattagságig jutott.[emoji106] [emoji16]
Én is váltanèk szívesen,azt gondolom a 16 év kereskedelem jól kamatozna,a hobbi iránti szeretetet meg meg sem említem [emoji18]
Sajna sok a nehezítő körülmèny de bárkit is találjatok az biztosan jó arc lesz [emoji106]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Az mindenkèppen biztató hogy egy olyan ember írja aki innen a forúmról egészen a GA csapattagságig jutott.[emoji106] [emoji16]
Én is váltanèk szívesen,azt gondolom a 16 év kereskedelem jól kamatozna,a hobbi iránti szeretetet meg meg sem említem [emoji18]
Sajna sok a nehezítő körülmèny de bárkit is találjatok az biztosan jó arc lesz [emoji106]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Danyi nagyon jo srac nem volt nehez megallni a helyet. Van kozos baratunk aki csupa jo velemennyel van rola.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hat ha nem Mo-on lennetek akkor mennek,persze ha megfelelnek!

Kint megtanították neked, hogy az ügyfél az első. Azt hiszem a fenti hosszas felsorolásból ez a legfontosabb. :)
Nem is lenne rossz egy kis kooperáció :)

Viccen kívül nálunk az egyik legfontosabb az elégedett vevő. Ezért kérünk véleményt, ezért vállaljuk az értékeléseket, visszajelzéseket. Nem lehet mindenki tökéletesen elégedett, de törekszünk rá és igyekszünk a hibáinkat javítani, mert hibák mindenhol vannak. Az elégedettséget mérjük és addig nem nyugszunk, amíg ez nem 100%-hoz nagyon közeli értéken nincs.

Az angol azért fontos, mert elég sok angol nyelvet beszélő ügyfelünk is van akik utána ilyen szépeket írnak, mert azt kapták amire számítottak. Az ilyen visszajelzések igazolják, hogy fontos amit célul tűztünk ki.

The Green Aqua team has a very good knowledge in all the techniques and methods used in the hobby of of aquascaping. I was very well welcome and the visit was very helpfull for me. The shop is beautifull, all the tanks are balanced, the plants and the fishes are healthy. It s not common to see so much healthy tank in one place. It s why i took the plane from reunion island to budapest just to have the chance to see it. Everyone who love this hobby has to go there. Thanx for you welcom and sharing your great knowledge.

ő 10 ezer km-et utazott ezért az élményért.
 
Utoljára módosított:
Konkrétan Dominikára és hogy a parton ülök egy finom koktéllal. A légy sem zavar. Ilyesmi. :)
Ne offoljunk tovább a topikban. Beszélünk majd. (y)

Várjuk leendő csapattagunkat, aki olyan ikonikus akvakertészekkel dolgozik majd együtt a salesben mint @Nigro @inadsz @Matyi @danyi03 és én. (y)
Már csak az ikonikus kollégák miatt is megérné!
Azt hiszem, ez azon kevés munkák egyike, ahol a hobbid egyben a munkád is.
Ilyen pedig kevés van! Sok sikert nektek!
Ami pedig nekem jó hír: holnap utazunk haza, (Magyarország mindig az marad), és valamelyik nap végre először GA! Szerintem hétfőn!
Izgulok, mint a gyerekek...
 
Sziasztok, kaposvári projekthez keresünk vállalkozó kedvű akvakertészt. Írj rám privátot, ha èrdekel. ( 2,6 méteres növényest kellene nyírogatni, vízcsere stb. Jó kis mellékes pénzecske lehetne ;) )


Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről
 
Sziasztok, kaposvári projekthez keresünk vállalkozó kedvű akvakertészt. Írj rám privátot, ha èrdekel. ( 2,6 méteres növényest kellene nyírogatni, vízcsere stb. Jó kis mellékes pénzecske lehetne ;) )


Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről
Ne mar,mar megint kezditek?Lassan haza kell költöznöm?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére