• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

München

keymaker

Alapító
Admin
Moderátor
Idén is kilátogattunk a sörfesztiválra - és hát kötelező volt megnézni München legpatinásabb (nem egyenlő "leglelakottabb") boltját. Tavaly voltam már egy másik üzletben is, az ugyanez a minőség volt. Ennek talán az az előnye, hogy a belvárosban van.

A tengeri akvarisztikában is jeleskednek, ilyen szép tengerit ritkán látni:
img9740.jpg


És természetesen a hal- és növényválaszték sem utolsó. Nagy pénz, nagy foci:
img9742.jpg

img9747n.jpg

img9748g.jpg

img9749.jpg


Ebből is látni, hogy a növényes akvarisztika nem kevés embert érdekelhet a bajor fővárosban:
img9757vl.jpg



Elérhetőség: Lindwurmstraße 165, 80337 München --- Tel 089/7251263. Link (a site fotói nem működnek, ez az egyetlen jele a "patinának" :) )
 
Szép, szép kis bolt ilyennek képzelem el vagy jobbnak a GA boltot is (majd egyszer) :D ;)
Valld be, direkt lóg bele az eheim címke az utolsó képen :lol:
 
inadsz said:
Valld be, direkt lóg bele az eheim címke az utolsó képen :lol:


:D :D :lol: :lol: :D :D Ezen jót vidultam :D
De azért durva, hogy arra nyugaton mennyire előrébb vannak mindenben. Ennyi Co2 palackot még gázkereskedésben sem látni itthon, nem hogy akvarisztikai boltba.............. :?
 
úgy néz ki, január hattól egy hétig bajorország fővárosában fogom lopni a napot :)
van valakinek aktuális infója, mi az ami akvakertészet fronton mindenképpen megnézendő kategória? hétköznap csak úgy kb fél hattól fogok ráérni, de még 11-én szombaton délelőtt is ott leszek, szóval ami ilyenkor nyitva van, az mindenképp jöhet :)
 
A Lindwurmstrassen van egy mindenes bolt az oktoberfest területe alatt, onnan gyalog a Goethe Platz felé a Kapuzineren meg van egy k..va jó kiegészítő bolt kövekkel, talajokkal, fákkal...;)
 
köföntem :)

egyébként a dear német idegenlégiós kollegáknak üzenném hogyha ez idő alatt esetleg münchenben tartózkodnak, jók nálam egy sörre :)
 
köföntem :)

egyébként a dear német idegenlégiós kollegáknak üzenném hogyha ez idő alatt esetleg münchenben tartózkodnak, jók nálam egy sörre :)

Mint a egyik potenciális "dear idegenégiós" spori, kellemes bajorországi tartózkodast kívánok 2014. januárjára. Mivel München innen k... messze van, ez a program most ugrik. :) Ha viszont felkukkantanál a hűvös északra, ígérem 2 sörre vagy többre jó leszel nálam. Zoli @eMZé passzolta anno a dolgot! ;):)

Üdv: Robi
 
gondoltam, sajnos :)
de hirtelen nem jutott eszembe, ki mindenki merre hogyan ott germániában :)
 
Zoli @eMZé passzolta anno a dolgot!
Na nem önszántamból. Helyette inkább az ágyban izzadást és vacogást választottam. Inkább a sört választottam volna.
Azóta sem jártam felétek. A kedves német kollégák például szeptemberben ide csődítették egész európát Budapestre. Bár itt nem olyan jó a sör:(
 
Robert kollégához hasonlóan én is csak azt tudom mondani hogy München nekem még k**vábban messze van mint Robinak :D Így ez sajna most kimarad, de szóljatok ha valaki erre jár! Meghívom szívesen egy halasszendvicsre meg egy pofa sörre. :)
 
ecsém, ezeknek már pár száz kilométer is nehézséget okoz... :meh::ROFLMAO:

Bezzeg amikor utoljára arra jártam... wwrrrrrrum... Prága......wwrrrrrruuum... Berlin.......WRRRRRRRRRR Hannover......WWWWWWWWWWWW AArhus :)
15 óra mint Kimi és utána még összeraktunk egy referencia Tropica akváriumot :)

El vagytok puhulva :)
 
köföntem :)

egyébként a dear német idegenlégiós kollegáknak üzenném hogyha ez idő alatt esetleg münchenben tartózkodnak, jók nálam egy sörre :)
Ugyan nem tudom en is köze tartozok-e a Nemet idegenlegiosok köze,de ha meg irod mikor vagy Münchenben es akarsz ADA boltokat felkeresni akkor en benne vagyok.
 
úgy néz ki, január hattól egy hétig bajorország fővárosában fogom lopni a napot :)
van valakinek aktuális infója, mi az ami akvakertészet fronton mindenképpen megnézendő kategória? hétköznap csak úgy kb fél hattól fogok ráérni, de még 11-én szombaton délelőtt is ott leszek, szóval ami ilyenkor nyitva van, az mindenképp jöhet :)
Mész az Arénába is ?:love:
 
Back
Oldal tetejére