• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mosura Soft Water

viktorlantos

Alapító
Admin
Addig is amíg megérkeznek a tesztek egy gyors vidi használat közben egy módosított Sera aljzatporszívóval

 
Ahogy látom ők leginkább a pH csökkkentésére használják. Végülis ez a legnagyobb probléma a CRS akikban.
 
Érdekes megoldás.
Nekem most valami csoda folytán beállt a ph 6.6-ra, dea tds a tegnapi csere óta, egy nap alatt, 10értéket nőtt!
csak egy dologra tudok gondolni, hogy összefügg a nagyfokú párolgással, ami az időzített ventillátoros hűtés miatt van. Kb 3 dl párolog el egy nap, amit ro vízzel pótolok, ekkora kicsit visszacsökken a tds.
Kiváncsi leszek a tesztekre.
 
Tényleg? Ezt nem tudtam,de ez nagyon megnyugtato:)
Tudom,tulparázom kissé :D de erre a garnéla ifjoncokra nagyon vigyázni akarok,mert az előzőeknél eléggé elszurtam a dolgot:(

HTC Desire S-ről küldve tapatalk 2-vel
 
Tényleg? Ezt nem tudtam,de ez nagyon megnyugtato:)
Tudom,tulparázom kissé :D de erre a garnéla ifjoncokra nagyon vigyázni akarok,mert az előzőeknél eléggé elszurtam a dolgot:(

HTC Desire S-ről küldve tapatalk 2-vel

Ne parázz a TDS miatt ennyire. :) Ott csak azt kell nézni hogy ne legyen túl sok vagy a kritikus 100 alatt, ahol vedlési probléma van.

Ha már kivédted a vedlés miatti keménység problémákat a legnagyobb kihívás a megfelelő hőmérséklet és a pH szint biztosítása. Mert míg a TDS lassú halálhoz vezet ezek viszonylag gyorsan végeznek a lakókkal.
 
Sziasztok!

Valaki esetleg tudna mondani valamit a regenerálásról?
Kell / lehet ezt egyáltalán regenerálni? Vagy ez egy egyszer használatos termék?

köszi
Bence
 
Back
Oldal tetejére