• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Morannon

Laci, ha esetleg túl sok gömbhalad lenne a végén, jöhet hozzám is pár db, mert a kis szemét hólyagcsigák között szét kellene csapni. A helena állományom úgy tűnik nem elég falánk...
Laca már nekünk ígérte őket, de szívesen osztozunk veled! Úgyis egyre többen vannak minden bejegyzéskor: először 2 felnőtt+3 ifjonc, aztán 5, a végén pedig 7.....:ROFLMAO::eek:
 
Na akkor csapassuk...... @eMZé után szabadon.:LOL:
Ezzel az utolsó fotóval búcsúzom az Óévtől,és kívánok mindenkinek boldog új évet.;)
url], on Flickr

Untitled by László Simon, on Flickr
32011810695_cbc7ec296f_b.jpg
[/url][/IMG]
32011810695_cbc7ec296f_b.jpg
[/url][/IMG]
Gyönyörű lett!
 
Sziasztok!
Naplóbejegyzés.
Ma tudtam megejteni a vízcserét a hétvége helyett.És ha már akváriumozás,akkor szűrőgenerál is volt.Vagyis annyit csináltam ,hogy kidobtam belőle a koszos perlont ,és a Seachem Purigen is cserélve lett.Némi módosítással ,mert most 2*100 ml-est kapott a szűrő,az eddigi egy helyett.De azért van egy kis negatívum is az akvárium életében.Az eddig hetekig patentül működő rendszer most mintha változott volna.A stau megint elkezdte dobálni a leveleit.Azt tervezem ,hogy első körben rámérek a po4-re.Lehet ennyi idő után valami jobban lehúzza.Minden hétvégén mérés nélkül toltam 5 ml-t eddig.És működött is.Valamint ahogy elnézem a Brasil leveleit ,megint elkezdett picit ,pár helyen sötétedni(alga).Na már most ,vagy a koszos perlon miatt lehet ,hogy ezt jobban komázta az alga....vagy a kiapadó táprudak miatt van.Kíváncsi lennék ,hogy egy ilyen sűrű aljnövényzetet mennyi ideig képes el látni tápanyaggal a Multi Bottom. @viktorlantos ,van valami tapasztalatotok ezzel?????Mennyi ideig várható ,hogy működik a táprúd????Lehet megint rá kellene segíteni a gyökérzetre pár rúddal??????
Amugy más minden rendben ,szépen pöfög az akvárium;):)
Köszi ,hogy benéztél
 
Sziasztok!
Megkérek mindenkit,hogy kellő körültekintéssel és figyelemmel internetezzen, fórumozzon,mert már a világhálón is terjed a kór.Elkaptam @Bandesz től az influenzát.[emoji2]
Remélem te már túl vagy rajta.Holnapra jobban kell legyek mert eredmémyhirdetés és karbantartás.Persze nehéz ugy hogy még a szemem is fáj.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Sziasztok!
Megkérek mindenkit,hogy kellő körültekintéssel és figyelemmel internetezzen, fórumozzon,mert már a világhálón is terjed a kór.Elkaptam @Bandesz től az influenzát.[emoji2]
Remélem te már túl vagy rajta.Holnapra jobban kell legyek mert eredmémyhirdetés és karbantartás.Persze nehéz ugy hogy még a szemem is fáj.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
Bocsi! Bár valószínűleg engem valami baci gyűrt le, mert használt az antibiotikum (lázam 2 nap alatt lement és már fel is tudtam venni a fekvésen kívül más pozíciókat is... bár hangom továbbra is csak nyomokban van, inkább csak suttogok).
Egy igazi hős vagy a szememben, vagy "legenda"(?) ;) Én csak vízcserére voltam képes, restart helyett. :(
Jobbulást!!!:doctor:
 
Üdv.
Annak ellenére ,hogy az akvárium átkerült a befejezettek közé ,még pöfög a technika alatta.
Ma nem tudtam már elnézni milyen áldatlan állapotok voltak az üvegben.Igen....azt mondtam ,hogy elengedem a kezét ,de nem ennyire.:nailbiting:
Fogtam az ollót ,és az indítása óta először nyírtam meg a jó 10 -12 cm-es Brasiliensis-t.Volt mit tenni na.A nyírás nagyja meglett.Egy fél vödörnyi növény került ki belőle.Még a stau-t is visszanyírtam.Pár kép a vandálkodásról.Sokkal vállalhatóbb mint előtte:)
IMG_20170226_193329.jpg
IMG_20170226_193324.jpg
IMG_20170226_210738.jpg
 
Fogtam az ollót ,és az indítása óta először nyírtam meg a jó 10 -12 cm-es Brasiliensis-t.Volt mit tenni na.A nyírás nagyja meglett.Egy fél vödörnyi növény került ki belőle.
Te Laci, mekkora volt az a vödör, aminek a feléig ért az, amit lenyírtál?
Szép dolog a szerénység, de itt némi túlzást érzek...
 
Back
Oldal tetejére