• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Modellezés, mint kreatív hobby

Ismét előkerült a szike-csipesz-ragacs trió,és folytatom egy régebben elkezdett projectemet: (Dragon-1:72-Jagdpanzer IV L/70)parancsnoki példány lesz belőle majdan,egyszer... :whistle:
20130104_182636.jpg

20130104_182550.jpg

20130104_182621.jpg

20130104_182654.jpg
 
Ismét előkerült a szike-csipesz-ragacs trió,és folytatom egy régebben elkezdett projectemet: (Dragon-1:72-Jagdpanzer IV L/70)parancsnoki példány lesz belőle majdan,egyszer... :whistle:
Most régi szép emlékeket ébresztettél bennem!(y)
Fiatal koromba rengeteg repülő, hajó, tank stb. modellt csináltam, bár akkor még elég szerény választék volt, de nagyon lelkesen műveltem a hobbit. Aztán mikor elköltöztünk, akkor ezt megsínylették, azaz a többség megsemmisült. :( Igaz, a fő baj mindig az bolt, hogy jó porfogók voltak. Ahhoz, hogy ezeket szépen lehessen tárolni, nagy hely kell, ha lehet vitrines vagy hasonló legyen, pont a porosodás miatt.
Később szerettem volna működő modelleket csinálni, de akkor ez anyagi okok miatt hiúsult meg. Most meg már inkább időm nem lenne hozzá. (n)
Viszont, ha itt ilyen szép modelleket raktok be ide, főleg, ha már véglegesre lesz készítve, akkor majd szívesen legeltetem rajtok a szemem és ezeken a képeken fogok nosztalgiázni! (y)
Csak így tovább mindenkinek, mutassátok meg, hogy milyen szépségeket lehet csinálni!:cry:
 
Ha nem szorítanak határidők, akkor sportlétesítményeket, konkrétabban labdarúgó stadionokat tervezek, számítok, méretezek, modellezek. Ennek legutóbbi végterméke a Skydome-ra keresztelt 94 ezer férőhelyes aréna, melyet 99% eséllyel Magyarországon sohasem fognak felépíteni. :) Érdekessége, hogy a hírhedt pécsi magas(szellem)ház (25 emelet) úgy állna be a pálya gyepére, hogy kb. a felső 3-4 szint látszana csak ki. :)

DSCF8624_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Sziasztok!

Kicsit lelustultam a kertészkedéssel, de megvolt az okom rá! ;):D

Annyira megihletett @keszalvo posztja a nap képe topicban (A nap képe), hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek...

Tehát erről a bonsairól van szó:
17169603288_c890c56050_z.jpg

Nagyon megtetszett és nagyon szerettem volna én is egy hasonló dolgot, de mivel nem kívántam 10-15 évet várni a kicsi fával, így elkészítettem a saját verziómat. :)

A dioráma alapja és meg néhány apróság hiányzik (pl. a kémény, a seprű, a virág a cserépben), de nagy vonalakban elkészültem a "mű-bonsaiommal".

Hát ilyen lett :rolleyes::

17169830780_a3a032a2fc_z.jpg

17169602278_ced9f2e2fa_z.jpg

Hát én így vezetem le a "feszkót". :) Ígérem legközelebb az algalkaparásban élem ki magam... :p

Üdv: Robi
 
szia! nagyon tetszenek a modellek,gratulálok hozzá! Én is akarok egy állatfigurás topic-ot indítani. Azokat nem gyűjtöd véletlen?
 
Back
Oldal tetejére