• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mivel tápozzak, egy diszkoszos szemével...

Voltam ma bent az uzletben. Rendkivul tanulsagos volt. Egyreszrol rengeteget tanultam, masreszrol elszegyeltem magam mennyire cseneveszek az ismereteim :) De legalabb tudom hova kell fejlodni :) Megvettem a sracok altal ajanlott tapokat. Igy az alap kerdesem meg lett valaszolva. Allok neki a novenyesitesnek. Azt hiszem nyitok egy kulon topikot majd az akvariumnak.

Koszonom a segitseget neked es a sracoknak is az uzletben. Azt hiszem a jovoben is ott fogom majd megvenni az akvariumos motyokat.

Tápozásban akik igazán eredményesen növényeznek diszkosz mellett ők ugyanazokat a tápokat használják mint mi.
Green Aqua Micro Macro, ADA stb. CO2 általában megy nem csak a növények, de a halak miatt is. (stabil alacsony pH)
 
Voltam ma bent az uzletben. Rendkivul tanulsagos volt. Egyreszrol rengeteget tanultam, masreszrol elszegyeltem magam mennyire cseneveszek az ismereteim :) De legalabb tudom hova kell fejlodni :) Megvettem a sracok altal ajanlott tapokat. Igy az alap kerdesem meg lett valaszolva. Allok neki a novenyesitesnek. Azt hiszem nyitok egy kulon topikot majd az akvariumnak.

Koszonom a segitseget neked es a sracoknak is az uzletben. Azt hiszem a jovoben is ott fogom majd megvenni az akvariumos motyokat.
Szerintem próbálj meg egy komolyabb scape-et építeni, kövekkel, fákkal, ágakkal, és abban már minimális növény is jól mutat. Ráadásul ezek nagyon színes halak, talán egy minimális szinten növényesített, de komoly hardscape-el épített medencében mutatnának a legjobban.
 
Végig olvastam az összes diszkoszos naplót, de eddig mindenki pár hónap után eltűnt. Jó volna tudni miért... megunta a frissítést, vagy valami gond volt az akváriummal.
.
Vagy egyszerűen nincs mit írni. :) Anno én is indítottam 2x is, de mindkétszer abbahagytam, mert nem volt semmi érdemlegesnek tűnő dolog amit beleírjak azután, hogy elindult. Problémákra meg vannak megfelelő altémák, ahol tudtam segítséget kérni.
 
Elég fura volna, ha azokról az akváriumokról nem lenne mit írni. Igazán szép, kifejlett diszkoszokat nem nagyon láttam. A neheze pont ott kezdődik szerintem ahol ők a frissítést abbahagyták.

Vagy egyszerűen nincs mit írni. :) Anno én is indítottam 2x is, de mindkétszer abbahagytam, mert nem volt semmi érdemlegesnek tűnő dolog amit beleírjak azután, hogy elindult. Problémákra meg vannak megfelelő altémák, ahol tudtam segítséget kérni.
 
Back
Oldal tetejére