• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mirkwood

igen, ez már nagyon gyanús. ez alapján ki kéne halászni, de ez a kis rohadék a legbújkálósabb. és nem akarnám megint szétborítani az egészet.
 
Huh tök jól alakul,jó rég láttam már,nekem külön bejön hogy nem mohásak a fák bár egy fehér háttér jobban állna neki. [emoji6] [emoji106]
 
még mindig itt van egy doboz moha, amit fel kéne ragasztani. mikor érsz rá? :)
mert nekem baromira nem fűlik a fogam hozzá...
 
Skacok jövő héten péntek este összehozunk egy dzsemborit?
Még akár moházhatunk is. Vinni is tudok egy-egy kazal fissit, meg karácsonyt, de riccia-m is van egy szép nagy gombóc.
Meg montecarlo, ami nálam "fluitants" üzemmódban nyomul low tech körülmények között:LOL: (kevés fény, még kevesebb táp és nulla CO2)
Ati, ez az erdőd egyre jobban tetszik.(y) Csak a táptalajt volt kár kihagynod;)
 
még mindig itt van egy doboz moha, amit fel kéne ragasztani. mikor érsz rá?
Jó kérdés most minden energiám a saját körül forog hogy fotózható állapotba hozzam.

Skacok jövő héten péntek este összehozunk egy dzsemborit?
Még akár moházhatunk is. Vinni is tudok egy-egy kazal fissit, meg karácsonyt, de riccia-m is van egy szép nagy gombóc.
Meg montecarlo, ami nálam "fluitants" üzemmódban nyomul low tech körülmények között (kevés fény, még kevesebb táp és nulla CO2)
Ati, ez az erdőd egyre jobban tetszik. Csak a táptalajt volt kár kihagynod
Én teljes mértékben benne vagyok ebben az összejövetelben,már ha neked is jó Ati.
Szabolcs majd lehet hogy mohákat meg MC-t kérek Én is egy kicsit mert a kis nano-t szét akarom bontani és kell majd egy kis alapanyag persze csak annyi amennyit az befogad :D
 
Skacok jövő héten péntek este összehozunk egy dzsemborit?
Még akár moházhatunk is. Vinni is tudok egy-egy kazal fissit, meg karácsonyt, de riccia-m is van egy szép nagy gombóc.
Meg montecarlo, ami nálam "fluitants" üzemmódban nyomul low tech körülmények között:LOL: (kevés fény, még kevesebb táp és nulla CO2)
Ati, ez az erdőd egyre jobban tetszik.(y) Csak a táptalajt volt kár kihagynod;)

gondolkodtam ezen, és most igen, úgy látszik.
de még mindig azt gondolom, hogy jobb ez így, inkább fedje be fél év alatt az előteret a monte carlo, minthogy naponta kelljen nyírni később.

jártam egyébként pesten a hétvégén, így bekerült még hat tő [amiből kilenc lett itthon :)] bucephalandra, három külön típus, és nem bítam otthagyni két crinum calamistratumot. állítólag megnőhetnek egy méteresre is, ez nálam gondolom másfélre változik [tekintve a parvákat a korábbi setupban], de lehet vágni a végeit - viszont annyira jól néz ki, hogy muszáj volt őket elhozni. és nem is látszanak :)
 
a péntek nekem sosem jó srácok :(
kilenc-tízig itthon se vagyok, meló után rohanok el.
[és ez hasonlóan van keddel és csütörtökkel is]
 
Én teljes mértékben benne vagyok ebben az összejövetelben,már ha neked is jó Ati.
Szabolcs majd lehet hogy mohákat meg MC-t kérek Én is egy kicsit mert a kis nano-t szét akarom bontani és kell majd egy kis alapanyag persze csak annyi amennyit az befogad :D
OK, majd írd meg addig mit és mennyit vigyek
a péntek nekem sosem jó srácok :(
Hát ezt nagyon sajnálom Ati, mert én péntek-szombaton vagyok suliban, így a péntek este adná magát. Majd csak összejön valamikor valahogy;)
bekerült még hat tő [amiből kilenc lett itthon :)] bucephalandra, három külön típus, és nem bítam otthagyni két crinum calamistratumot
No, még erre kíváncsi leszek, ha a hosszú, hullámos crinum levelek lengedezni fognak az ágak között(y):D
Mutasd majd, ha már látszik belőle valami;)
 
OK, majd írd meg addig mit és mennyit vigyek

Hát ezt nagyon sajnálom Ati, mert én péntek-szombaton vagyok suliban, így a péntek este adná magát. Majd csak összejön valamikor valahogy;)

No, még erre kíváncsi leszek, ha a hosszú, hullámos crinum levelek lengedezni fognak az ágak között(y):D
Mutasd majd, ha már látszik belőle valami;)

hát ha jobban megnézed a tegnapi képet, már ott van rajta :) mindkettő :)
 
nincs. :D

pár napja a non-pc bevándorló kollega elhalálozott. mivel nem tudom, mennyi idős volt, halvány fogalmam sincs, hogy lejárt-e már az ideje, de az biztos, hogy szegény hasvízkórt kapott, bár nem lett belőle pingponglabda, de szépen felpüffedt :( aztán elmúlt, reggelre már a vízfelszínen hevert és meg volt kissé csócsálva.

ezen felül harcolok a potamogetonnal és a verticillatával, a pinnatifida is elképesztően beindult, ráadásul a zöld pont saját magától teljesen elmúlt. a monte carlo viszont az elülső részen nem hajlandó terjeszkedni, holott mindenhol máshol rendben van.
a fissi meg nagy kerek gombócokat alkot, nem tetszik :( megpróbáltam megnyírni párat, de még mindig csak egyetlen egy pontban ragadnak a fához, kötözni nem lehet, úgyhogy így marha béna.
nem szeretem a mohákat. valami mást kell kitalálni bezöldíteni a fákat, hogy ne csak ilyen mikrofonfejek legyenek...

fotó nincs, nem tartottam üvegtakarítást hónapok óta, és energiám sincs rá jelenleg :)
 
Nekem nagyon bejön, hogy nincsenek mohásítva az ágak, de fissi helyett szépen futhatna rajta pl.riccardia, ha Te semmiképp nem akarod őket pucéran hagyni.
 
a riccardiával végeztem egyszer és mindenkorra még az TFD scape alatt. arch enemy státuszban van. :)
 
na egye fene. egy gyors, telóval.

day#204.

View attachment 26606
Pfff azért nem egy rondaságot pátyolgatsz [emoji106] [emoji122] ,szerintem sem kellenek ezekre a fákra mohák,így jobban tettszik.
Ahol meg nem akar a montecarlo nőni oda mehetne egy kettő táprudacska,egyből megindulna az biztos.
Tök jól megmaradt középen az a kis rész amit terveztél is hogy ne érjen össze.
Amúgy meg hihetetlen hogy ennyi nap eltelt az indulás óta [emoji32]
 
Back
Oldal tetejére