• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen fát, gyökeret használhatunk

Szia Lagen!

Megnyugtattál, mert kicsit tartottam tőle, hogy ez a fajta "mezei" érlelés nem tesz jót, de annyira megtetszett a formája, hogy nem bírtam otthagyni! A lesúlyozás jó ötlet! :thumbup: Mondjuk kell hozzá majd vagy négy tégla, hogy lehúzza, de megoldom a dolgot! ;)

Üdv.: Zoli
 
bedicsv said:
Üdv mindenkinek!
Kérdésem lenne, hogy ez milyen fajta fa : JWUFzFpjIW0
A választ előre is köszönöm:
Viktor

Szeva!

Szerintem nincs az a botanikus aki így videóról egy száraz ágról megmondja, hogy milyen fa. :D
üdv: l
 
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy egy megtisztított, kifőzött, rendesen kiszárított fenyőfa gyökeret bele tehetek az akváriumba? Előre is köszönöm!
 
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy egy megtisztított, kifőzött, rendesen kiszárított fenyőfa gyökeret bele tehetek az akváriumba? Előre is köszönöm!
Sok benne nagyon a gyanta. Illetve puhafa, így nem lesz tartós. Leginkább a keményfák alkalmasak akváriumi használatra, de abból is csak kevés.
Kísérletezni persze lehet....
 
Szia K.Ádám!

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy egy megtisztított, kifőzött, rendesen kiszárított fenyőfa gyökeret bele tehetek az akváriumba? Előre is köszönöm!

Milyen fenyő?
Mert Velence is Vörös fenyő oszlopokra épült jó pár éve (igaz kicsit süllyed, vagy a tengerszint nő, na mindegy, de még megvan).

A.ttila
 
Úgy tudom, hogy a fenyőből valamilyen mérgező anyag ázik ki, talán épp a gyanta?! Nem tudom biztosan, de Én nem használnék fenyő dekort akváriumban.
 
Volt már valaki aki próbálkozott nyárfa gyökérrel? szomszéd utcában van egy hatalmas rönk kifordulva, tereprendezés miatt kivágták, és markolóval kiforgatták. Ideje már úgy van, szerintem lassan kezd kiszáradni, csak nem tudom hogy használható-e. A fának alapjáraton van egy barnás nedve, nem tudom hogy ez mennyire van jelen a gyökérben, érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele, és ha igen akkor szerintetek hogy kéne elő kezelni?
 
Szia Memphis!

A nyárfa elég puha fa (többnyire papír alapanyagnak használják, meg laska gombás zsákokhoz)!
Könnyen korhad!
Ha mégis kipróbálod akkor várjuk a tapasztalataidat (először persze hordóban teszteld!)!

A.ttila
 
Én is attól tartok hogy, még a fűznél is kevesebb ideig fogja bírni.
Egyre több helyen olvasom hogy a platán fa is bevált, abból is van bőven a környéken, arról viszont még nem találtam infót, hogy milyen vékony ágat lehet használni, lehet frissen vágott ágat is különösebb kezelés nélkűl használni, vagy csak szárazat?
 
Szia Memphis!

Én is attól tartok hogy, még a fűznél is kevesebb ideig fogja bírni.
Egyre több helyen olvasom hogy a platán fa is bevált, abból is van bőven a környéken, arról viszont még nem találtam infót, hogy milyen vékony ágat lehet használni, lehet frissen vágott ágat is különösebb kezelés nélkűl használni, vagy csak szárazat?

Áztatás előtt ki kell szárítani!
A többi kérdésedhez nincs tapasztalatom!

A.ttila
 
Valaki próbálkozott már körte fával, annak gyökerével? Gondolom fel lehet használni, ha a barack, cseresznye ázhat akkor a körte is nem?:)
 
Valaki próbálkozott már körte fával, annak gyökerével? Gondolom fel lehet használni, ha a barack, cseresznye ázhat akkor a körte is nem?:)
Semmi akadályát nem látom, tartóssága viszont kérdéses, de néhány évet biztos kibír. (y)
 
Egyre többször látok bele eröltetve paratölgyet növényes akiba, de ez most szenzációs.
402450_280546818733147_474821099_n.jpg
 
Hali! A vasfám ismét megszínezte a vizet nagyon sokszori kifőzés után és áztatás után is, most vettem a helyi nagyon magas színvonalú boltban gyantát ilyen kis tasiban, az megfogja a víz színét stbstbstb... most ismét fő kb 1 órája a fa, aztán majd megint kifőzöm és ha utána is szinez kivágom a kukába úgy ahogy van... egyéb ötlete nincs véletlenül valakinek? Hálás lennék!
 
Back
Oldal tetejére