• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen fát, gyökeret használhatunk

Nigro said:
Hamarosan jön egy nagyobb adag, de kétlem, hogy farönk is lesz köztük... :)
Egyébként mit tervezel egy ilyen vastag fával?
Najó, lehet, hogy ezzel a 15 centis kerülettel is sokat írtam... az a lényeg, hogy egy fatörzset szeretnék imitálni egy 60centis akviban úgy, hogy arról el lehessen hinni, hogy az egy fatörzs...
(ez aztán a deszépen összerakott mondat és elmés magyarázat... :mrgreen: )
attimester said:
Szögelj össze négyet belőlük, olyat még úgysem láttam...egyedi lenne...
Nem hülyeség...
Najó... mégis :D Akkor már lehetne pulyka lábszárcsontból is csinálni valami dekort.

Komolyra fordítva a szót. Ami az elképzelésemhez a legközelebb állna az egy akácág. Telitalálat lenne a kéreg mintázata és a szín is, csak úgy voltam vele, hogy sokkal nagyobb macera mint megvenni egy készet ezért gondoltam vasfára. Az akác is teát csinál a vízből? :roll:

szerk. utánaolvastam, akác jó lehet, de kéreggel berohad, akkor meg már jobb a vasfa :cool:

Na, pl. ez tök jó, csak nekem csak az egyenes szakaszának egy szeletére lenne szükségem :mrgreen:
ada-vasfa-dark-iron-wood-310-005-235-2_1.jpg
 
weak said:
Komolyra fordítva a szót. Ami az elképzelésemhez a legközelebb állna az egy akácág. Telitalálat lenne a kéreg mintázata és a szín is, csak úgy voltam vele, hogy sokkal nagyobb macera mint megvenni egy készet ezért gondoltam vasfára. Az akác is teát csinál a vízből? :roll:

szerk. utánaolvastam, akác jó lehet, de kéreggel berohad, akkor meg már jobb a vasfa :cool:

2 hete próbáltam akác gyökeret előkészíteni. Színez, mint állat.
... pedig baromi jól nézne ki...
(a tölgy is, azt is próbáltam)
 
weak said:
Najo... Lehet hogy tulzasba estem a keruletet illetoen... Nem ronk hanem egyenes fatorzs kinezetu kellene...:)
Én fűzfa ágat fogok hamarosan berakni az akiba!
Ők azok:
2011.08.07%252520020.JPG

Kb 1,5 hete áznak sós vízben,kéreg nélkül,a sötétebbik szinezte a vizet ,de mostanra jelentősen csökkent a szinezés,és lassan el is süllyednek!Szedtem jóval vastagabb ágakat is,azokat később kezelem.Szerény véleményem szerint a fűzfa is megér egy misét,láttam belőle szép hosszú egyenes törzseket!
 
Kb 1,5 hete áznak sós vízben,kéreg nélkül,a sötétebbik szinezte a vizet ,de mostanra jelentősen csökkent a szinezés,és lassan el is süllyednek!Szedtem jóval vastagabb ágakat is,azokat később kezelem.Szerény véleményem szerint a fűzfa is megér egy misét,láttam belőle szép hosszú egyenes törzseket!

Hali!
Ezt a kanyargós ágú fűzt(nem tudom mi a pontos neve)én is raktam be kb 2hete .Szinte nulla előkészítés után.Csak a kérgét kapargattam le egy kis sika aztán mehet be az akiba.A lényeg az ,hogy élő ágat nem szabad használni, a fa alól szedtem kiszáradt ,öreg ágakat az már jó!Jól be kell áztatni mert piszkosul törik szárazon aztán mehet a vakargatás :thumbup: A többi fajta fákkal ellentétben nem volt rajta fehér vatta nyálkás begyó......Az a nagyon fehér az eléggé sanszos ,hogy benyálkásodik szerintem
 
2 hete próbáltam akác gyökeret előkészíteni. Színez, mint állat.
... pedig baromi jól nézne ki...
(a tölgy is, azt is próbáltam)
A hazai fafajok közül pont a legcsersavasabb fákat próbáltad.Bár kétségtelenül nagyon szépek,több hét áztatás után is sok at színeznek.A tölgy a legrosszabb ,de akácot sokszor főztem már ki,annak kevesebb a csersavtartalma.Ha türelmes vagy ,nagyon tartós dekorra tehesz szert,sok melóval. ;)
 
Kár a gőzért... ADA lesz, már látom :ugeek: és már most keresek faiparost az ezutáni setuphoz... kizárt, hogy ne lehetne ezt a dolgot megoldani. Savazás, lúgozás, sütés, főzés... szinte biztos vagyok benne, hogy pár nap alatt lehet akácból is nemszínezős, tartós dekort csinálni... kifejlesztem és eladom a szabadalmat :lolno:
 
gézsé said:
Kb 1,5 hete áznak sós vízben,kéreg nélkül,a sötétebbik szinezte a vizet ,de mostanra jelentősen csökkent a szinezés,és lassan el is süllyednek!Szedtem jóval vastagabb ágakat is,azokat később kezelem.Szerény véleményem szerint a fűzfa is megér egy misét,láttam belőle szép hosszú egyenes törzseket!

Hali!
Ezt a kanyargós ágú fűzt(nem tudom mi a pontos neve)én is raktam be kb 2hete .Szinte nulla előkészítés után.Csak a kérgét kapargattam le egy kis sika aztán mehet be az akiba.A lényeg az ,hogy élő ágat nem szabad használni, a fa alól szedtem kiszáradt ,öreg ágakat az már jó!Jól be kell áztatni mert piszkosul törik szárazon aztán mehet a vakargatás :thumbup: A többi fajta fákkal ellentétben nem volt rajta fehér vatta nyálkás begyó......Az a nagyon fehér az eléggé sanszos ,hogy benyálkásodik szerintem
Nemsokára kiderül mi lesz velük az akiban!Az a durva hogy egy helyről valók és mégsem egy színűek-erezetüek.Pont jól jött a világos,mert az jó az aki sötétebb részére!
 
robokuty said:
2 hete próbáltam akác gyökeret előkészíteni. Színez, mint állat.
... pedig baromi jól nézne ki...
(a tölgy is, azt is próbáltam)

A hazai fafajok közül pont a legcsersavasabb fákat próbáltad.Bár kétségtelenül nagyon szépek,több hét áztatás után is sok at színeznek.A tölgy a legrosszabb ,de akácot sokszor főztem már ki,annak kevesebb a csersavtartalma.Ha türelmes vagy ,nagyon tartós dekorra tehesz szert,sok melóval. ;)

Egy ismerősnél van egy cirka 300 éves védett tölgy. Egyes ágai, ágainak végei el vannak száradva, baromi jól néztek volna ki az új akiban.
Letettem róla, bolti lesz...
Nincs kedvem 1 méteres ágakat a 20 centis fazékban főzögetni :D
 
Szia Beni!

A fa maga elég puha anyagú (volt szerencsém csiszolni), elég sötét!
Viszont alatta nem sok minden nő, a levelét nem szabad a komposztálóba rakni, levágott ágánál barna levet ereszt, ez talán jelent valamit!
Talán egy bio(lógus)kémikus megcáfol, de nem raknám akváriumba!!!
 
Hónapok óta szárad pár gyökér, és ágdarab, reméltem, hogy lehet majd használni... Valakinek van esetleg személyes tapasztalata a diófával?
 
Sziasztok!
Kezdő akvakertész tanonc vagyok és lenne egy kérdésem. Szeretnék dekorációként fát tenni az aksiba mert szerintem nagyszerű csak az lenne a kérdésem ,hogy melyiket az ismertek közül mármint vasfa,red moor,szőlögyökér? Változtat valamit a víz minőségén vagy csak egyszerűen másképp néz ki.. :) Előre is köszönöm a válaszokat!
 
Nemrégiben horgásztat közben fogtam egy komplett kökénybokrot... :) Valószínű még élt mikor a vízbe került, és jópár hetet/hónapot eltölthetett a víz alatt.
Így néz ki tisztítás közben:
http://kep.ivpicture.hu/589805.N.jpg
A kéreg nagyon könnyen, a háncs rész már picit nehezebben jött le róla. Mikor hazahoztam 1 hetet száradt, azóta kb 1 hónapja ázik egy hordó vízben, lenyomva a víz alá, de még mindig nem akar elsüllyedni magától.
A kérdés az lenne hogy mivel lehetne "akváriumkésszé" tenni, mivel a főzés nem jöhet szóba, mivel nincs itthon akkora edény amibe beleférne. :?
Egyébként nagyon jó, kemény fajta fa, és a színe is bejön. :)
 
Beni said:
Hónapok óta szárad pár gyökér, és ágdarab, reméltem, hogy lehet majd használni... Valakinek van esetleg személyes tapasztalata a diófával?

Mindenképp főzd ki nagyon alaposan, többször is, mert a szíjács részéből a csersav, lignin, festékanyagok egészen biztosan nem tesznek jót a víznek, nem is szólva a juglonról (ez a fás részekből csak a gyökérzetben fordul elő) ami csak lassan, nehezen oldódik vízben, viszont cserébe erősen mérgező a baciknak, és a halaknak is :(

(nem használnám)
 
A. Kavicsos said:
Szia Tentaculata!

Légyszives írd meg a Tereprendezés topikba a Szárított tisztított, fűzfa ágakhoz az előkészítésed menetét!
Pl: menyire volt friss, főzted-, sütötted-, áztattad-, vegyszerezted-e, volt-e áztatás után hosszabb ideig szárazon...stb.
Köszönettel! A.ttila

Szia!

Az ágakat október/november környékén találtam, egy nagy vihar tört le néhány ágat. Ezeket csupaszoltam, majd 2-3 hónap száradás után (alacsony páratartalmú helységben fűtőtest fölött), méretre vágtam, és áztatni kezdtem. Pontosan már nem emlékszem meddig, de kb. 1-1.5 hónapig. 2-3 naponta cseréltem rajta a vizet, és közben 2x ki is főztem talán 2-2 órát, majd ismét kiszárítottam. Mikor kezdett összeállni a kép az akváriumot illetően újra főztem, ezúttal többször, több ideig. Vegyszeres kezelést nem kapott.

Ez csak egy próba volt, de általánosságban nem gondolom, hogy akvarisztikai célra megfelelnének a puhafák (fenyőfélék, nyár, fűz, nyír, hárs éger). A teljesség igénye nélkül: ezekben a fafélékben - eltekintve a fenyőféléktől - a fatestben kevés a rost elem, és a tracheák (szállítónyalábok) eloszlása egyenletes, így a víz később könnyebben átjárja.
Másrészt a fatest belső részei, amik már korosodnak, a legtöbb fánál befejezik a szállító tevékenységet és "elhalnak". A környező sejtek (parenchimák - a fa egyik szilárdító eleme-) benövései eltömítik, szigetelő, védő konzerváló részt hoznak létre. Ez a geszt rész, ami ha kivágsz egy fát, akkor a belső színes rész. A körülötte lévő még működő rész a szijács. Ez ugye még konzerválatlan, vagyis könnyen korhad, rothad. A fűz és a nyár ún. szijácsfák, vagyis nem található bennük geszt rész, így sokkal kevésbé lesznek ellenállóak a víz hatásainak.

Ha már "hazai" fajtákban gondolkoznék, akkor sokkal inkább kemény fát választanék (tölgy, akác, szil, kőris bükk) esetleg közepesen kemény fát, mint pl cseresznye vagy juhar. Ezeknek lényegi eltérések vannak a felépítésükben a puhákhoz képest (több rostanyag, kősejtek, lignin mennyiség stb,stb,stb), és sokkal jobban / tovább ellen fognak állni a víz pusztító hatásainak.

A legjobbak véleményem szerint mégis a trópusi kemény fák, mert azoknak egyrészt egész évben van elégséges, vagy közel elégséges mennyiségű fény és tápanyag, így a szerkezeti felépítésük sokkal egységesebb, másrészt a fáknak akár több, mint a felét is kitehetik a parenchimák, harmadrészt pedig ezen fafajok többsége eleve nedves, vizes környezetben él, így megfelelő védekezési módjai vannak.
 
Köszi a hozzászólást! Azt hiszem, ebből nagyon sokan fognak tanulni :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére