• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen fát, gyökeret használhatunk

ramirezi71

Kertész tanonc
Sziasztok!
Az után érdeklődnék, hogy tudja -e valaki hogy mely fákat, gyökereket lehet, vagy nem lehet akváriumba tenni???? Ha estleg valahol már ez volt téma akkor bocs!!!
 
Szőlőtőkét bátran ajánlom! Azonban ha ilyen fákat használsz, fontos az előkészület. Szóval egy hónappal legalább előtte érdemes elkezdeni a készületeket, ha nem akarod, hogy pl betaknyosodjanak az akiban. Sokat lehet vele spórolni, és kis szerencsével szép darabokat talál az ember. ;) Jojo által említett lehetőségekhez még odatenném a platánfát. :)
 
Köszönöm a választ! Egyébként az általános mint szőlőtőke, vasfa, stb az tudtam! Inkább a nem annyira ismertekre voltam kiváncsi! de azért köszönöm.
 
Milyen gyökereket alkalmazhatunk akváriumba?

Sziasztok igazából azok irását várom ide akik megtudják mondani hogy milyen gyökereket lehet akváriumba használni dekorácionak.
Nekem konkrétan az lenne a kérdésem hogy cseresznyefa gyökerét be lehet-e rakni.
 
Parképítőktől szereztem egy nagy gyökeret 70cm+ és egy kisebb 30cm körülit, viszont senki nem tudta megmondani, hogy milyen fajta.

Kb egy hónapja száradnak, semmi rohadás, vagy bogarak nincsenek benne, nem sokára lecsiszolom, stb.

Hogyan tudnám megállapítani, hogy használható-e?
 
Ha kész vagy tedd be egy edénybe vízbe és tegyél mellé pár csigát. Ha valamit olyasmit enged ami mérgező akkor azt a csigák jelzik, ha meg nem akkor amíg mellette vannak lepucolják neked annyira, hogy mehessen is az akiba!
 
Eqinox said:
Ha kész vagy tedd be egy edénybe vízbe és tegyél mellé pár csigát. Ha valamit olyasmit enged ami mérgező akkor azt a csigák jelzik, ha meg nem akkor amíg mellette vannak lepucolják neked annyira, hogy mehessen is az akiba!

Köszi, csigákra nem is gondoltam volna. Van pár teknősöm, de velük nem akartam tesztelni :D
 
tibicuk said:
Egy hónapos száradás kevés neki.Én jövőre használnám fel.
Szeretnék hamarosan nehany agat beszerezni (szerintem vegul bolti lesz:)) arra gondoltam hogy kifozom nehanyszor, majd sutoben legkeveressel gyorsan kiszaritom majd aztatom. Azt nem eli tul semmi szerintem :) nagy hulyeseg?
 
weak said:
tibicuk said:
Egy hónapos száradás kevés neki.Én jövőre használnám fel.
Szeretnék hamarosan nehany agat beszerezni (szerintem vegul bolti lesz:)) arra gondoltam hogy kifozom nehanyszor, majd sutoben legkeveressel gyorsan kiszaritom majd aztatom. Azt nem eli tul semmi szerintem :) nagy hulyeseg?

Milyen bolti? :) Az ADA vasfa és red moor-t nem kell kifőzni, ha nagyon akarod beáztatni előre, hogy lesüllyedjen és kiengedje a színét, ez kb. 1-1,5 hét.
 
weak said:
tibicuk said:
Egy hónapos száradás kevés neki.Én jövőre használnám fel.
... majd sutoben legkeveressel gyorsan kiszaritom

Hát igazság szerint ezt akartam javasolni Péternek,de meggondoltam magam,mert megint szakmai ártalom tényállása forog fenn. :shifty:

Szerintem nem hülyeség.De legalább egy-két hétig szárítsd olyan 90-100 fokon.
Betesz,szárít félnapot,kihűl,ismét szárít szintén fél napot,kihűt,stb... ....őőőő, ez a fűtve szárítás....
 
inadsz said:
Milyen bolti? :) Az ADA vasfa és red moor-t nem kell kifőzni, ha nagyon akarod beáztatni előre, hogy lesüllyedjen és kiengedje a színét, ez kb. 1-1,5 hét.
Igen. Pontosan így értettem :) Mármint, hogy valószínűleg nem kerül majd sor arra, hogy süssem-főzzem, mert úgyis "originált" lesz :mrgreen:
tibicuk said:
Hát igazság szerint ezt akartam javasolni Péternek,de meggondoltam magam,mert megint szakmai ártalom tényállása forog fenn.

Szerintem nem hülyeség.De legalább egy-két hétig szárítsd olyan 90-100 fokon.
Betesz,szárít félnapot,kihűl,ismét szárít szintén fél napot,kihűt,stb... ....őőőő, ez a fűtve szárítás....
Ez egy gyors ötlet volt. Érdemes megnézni egy szakkönyvet, hogy nagyban hogyan csinálják ezt... vagy megkérdezni egy szakmabelit ;)
A szakmai ártalom tényállás engem is folyton kerülget, csak én fékezhetetlen vagyok. Vannak már itt páran akik tanúsíthatják ezt ;) Be nem áll a szám :mrgreen:

Szertintem, ha pontosan tudod, hogy "mit, hogyan és miért" akkor kivele. :thumbup:

Ja... és még gondolkoztam mikrohullámún is, talán azzal is meg lehetne oldani. (emlékszem kollégista koromból, egy pizzát egyszer sikerült ottfelejteni a mikróban, majd sikerült úgy kiszárítani, hogy az elkövetkezendő 3 évben a polcon volt "eredeti" állapotában) :mrgreen:
(EZT SENKI NE PRÓBÁLJA KI!)
 
Uh, sütésre ezeket nem igazán tudom benevezni, szerintem kivágnának, akkor inkább veszek 'gyári' ágakat :) Pár hetet mondjuk még kibír, hogy száradjon, de holnap teszek fel pár képet, könnyebb lesz véleményt mondanotok!


Itt vannak a képek:

Kisebb:
http://i.imgur.com/pH5IQ.jpg
http://i.imgur.com/PkJEY.jpg
http://i.imgur.com/rS6fh.jpg

Nagyobb:
http://i.imgur.com/UHXES.jpg
http://i.imgur.com/YGxnC.jpg


Még elég koszosak, meg csupa föld mind a kettő, de talán látni részleteket. A nagyobbikon van egy kis korhadás, a hosszú ágon, de nem dobtam ki, mivel elég jól néz ki és talán "használható" lesz egyszer.
 
A kőszegi erdőkben hatalmas bükkfák dőltek ki a patak övezte kapaszkodókon, a tavaszi laza , felázott sziklás talaj miatt, vagy télen a ráfagyott hó és jég miatt.
Szóval, ezeknek a fáknak a teljes gyökérzete a felszín fölött díszeleg. A gyökércsúcsi részen csodálatosan szerteágazó részek vannak.
Tudom, hogy csersavat tartalmaz ami színezi a vizet. Megszabadítottam a kéregtől és nagyon szép a gyökér. Lassan két hónapja ázik és már alig színezi a vizet.
Van-e valakinek konkrét tapasztalata bükkfa-gyökérrel kapcsolatban? Gondolom a legrosszabb amit tehet az a színezés. Más káros hatása az akváriumi élőlényekre gondolom nincsen.
Ha esetleg használtatok már ilyesmit, kérlek írjátok meg evvel kapcsolatos tapasztalatokat.
Köszi!
 
Használtam gyökeret, de nem tudom konkrétan milyen fáé volt, a Perint -ben találtam. A törzse alapján lehetett akár bükk is (akác, fenyő, nyír, tölgy kizárva azokat megismerem :) ), de ilyen göbök amit említesz nem voltak rajta. Én is leszedtem a kérget(nem volt egyszerű), majd némi főzőcske meg áztatás után került az akiba. Nagyon minimálisan színezte a vizet, és kb 1 hét múlva elöntötte a penész, de nem tartott sokáig, hamar elmúlt. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy kb 3 hónap akváriumlét után a vékonyabb gyökerek letöredeztek a vastagabb gyökérről. Pedig pont ezek miatt tetszett meg. Egyébként most én is gyökérre vadászok, az Írottkő fele voltam fenn a hegyen, de nem találtam olyat ami tetszik. :)
 
Back
Oldal tetejére