• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen CO2 rendszert vegyek?

Szaisztok,

Ismer valaki olyan rendszert (1,5 vagy 2 kg-os palackal) ami elfér egy 45 cm belmagasságú bútorban?
Szia,
pontos méretet nem tudok mondani, mert épp nem vagyok otthon, de az oldalon ahonnét a két kilós palackomat rendeltem ott azt írják róla hogy 45cm magas. A nyomáscsökkentő oldalról csatlakozik rá, tehát az már nem valószínű hogy növeli a szerkezet magasságát. Ha szeretnéd akkor hétvégén pontosabb méretekkel is tudok szolgálni.
 
Szia,
pontos méretet nem tudok mondani, mert épp nem vagyok otthon, de az oldalon ahonnét a két kilós palackomat rendeltem ott azt írják róla hogy 45cm magas. A nyomáscsökkentő oldalról csatlakozik rá, tehát az már nem valószínű hogy növeli a szerkezet magasságát. Ha szeretnéd akkor hétvégén pontosabb méretekkel is tudok szolgálni.

Húúú, az nagyon jó lenne... Közben megmértem pontosabban, 46-ig is jó vagyok.

Köszönöm előre is (y)
 
Húúú, az nagyon jó lenne... Közben megmértem pontosabban, 46-ig is jó vagyok.

Köszönöm előre is (y)

Sajnos nem tudok jo hírrel szolgálni:( Abban nem tévedtem, hogy a reduktor nem tesz hozzá a magassághoz, viszont a palack magában is 48,5 centi...
Én csak a saját két kilós palackomról beszélek, szóval megeshet hogy van ennél kisebb is.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sajnos nem tudok jo hírrel szolgálni:( Abban nem tévedtem, hogy a reduktor nem tesz hozzá a magassághoz, viszont a palack magában is 48,5 centi...
Én csak a saját két kilós palackomról beszélek, szóval megeshet hogy van ennél kisebb is.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Azért köszi szépen, hogy utánanéztél.
 
Egy nagyon picit állhat ferdén a palack, csak akkor ki kell kötni valamihez. Nálam évek óta úgy van az 5 kilós palack. Pár centit lehet vele nyerni.
 
Esetleg csináltass egy palackot hivatalos helyen. #Áron mit szólsz ehez?

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A7600-H eszközömről
 
Mindenkinek köszönöm az ötleteket. Még pár napom van a tervezett indításig, addig megpróbálom megtalálni a legjobb megoldást.
 
Szia!
A palackot lehet dönteni,30 fokot még simán dönthetsz rajta.
Vagy vegyél kilós palackot,itt is hirdettek ilyet.
 
Sikerült egy 43 cm magas CO2 palackot beszereznem :) (2,5 kg - ilyennel még nem találkoztam). Egyébként egy Dennerle szettnek volt a része és töltött állapotban, egy hegesztéstechnikai üzleteben bukkantam rá.
 
Ma akaratam beüzemelni a CO2 szettet, de ereszt a palack a nyakánál :banghead: Először azt hittem, hogy a reduktort nem húztam meg rendesen, de bekenve borotvahabbal kiderült, hogy a palcak a hibás.
 
Ma akaratam beüzemelni a CO2 szettet, de ereszt a palack a nyakánál :banghead: Először azt hittem, hogy a reduktort nem húztam meg rendesen, de bekenve borotvahabbal kiderült, hogy a palcak a hibás.
Jófogáson van egy 2kg os palack ami nem tűnik valami magasnak.
 
Ma akaratam beüzemelni a CO2 szettet, de ereszt a palack a nyakánál :banghead: Először azt hittem, hogy a reduktort nem húztam meg rendesen, de bekenve borotvahabbal kiderült, hogy a palcak a hibás.
A palack nyakánál is van egy hatlapfejű valami, azt kell ilyenkor kicsit meghúzni, és nem fog ereszteni.
 
Megpróbáltam még húzni a csavron, de többet már nem lehet.

5yctv9jis6tp2bwdb6ua.png .

Megnéztem a jófogásos palackot (ha erre gondoltál), de ha jól látom ez ugyanaz, amilyenre egy pár napja rákérdeztem. Sajnos nagynak bizonyult.

57u0593f1dmrv7qarx7r.jpg
 
Sziasztok.
Egy kérdésem lenne hozzátok palackkal kapcsolatban. Ma mennék egy 5kg-os palackért egy hegesztéstechnika boltba, viszont valószínűleg kint tárolják a palackokat. -2 fok van odakint felénk, a palackot hogy aklimatizáljam? Van kb egy 15 fokos szuterénom ott tegyem le egy napra aztán hozzam fel ide a 25-27 fokos házba? Csak hogy ne legyen problémám belőle. Üzembe helyezni a hétvégén fogom valószínűleg.
Mit tanácsoltok?

Köszönöm nektek előre is!
 
Sziasztok, remélem nincs ilyen kérdés... csak sietek és gyorsan kéne az infó..
Érdemes venni több éves Co2 rendszert? (Kayser reduktorral? ..igen patzu szettje..-de tőle függetlenül, mert volt már rá lehetőségem de nem mertem használtat venni a szűrőkből kiindulva)
Van ami elhasználódhat az évek alatt? Diffúzoron kívül?
 
Sziasztok, remélem nincs ilyen kérdés... csak sietek és gyorsan kéne az infó..
Érdemes venni több éves Co2 rendszert? (Kayser reduktorral? ..igen patzu szettje..-de tőle függetlenül, mert volt már rá lehetőségem de nem mertem használtat venni a szűrőkből kiindulva)
Van ami elhasználódhat az évek alatt? Diffúzoron kívül?

Meg kell nézni ki az aki értékesíti. Jelen esetben egy sokat próbált a kezdetektől a hobbiban mozgó növényfej.
Kérdezd meg tőle, hogy van e valami ismert probléma és ha nincs akkor miért ne? (y)
 
Csak az érdekelt van e valami vissza térő probléma (pl szűrőknél a kerámia tengely, hogy egy idő után "dorlmbol":confused: meg a tömítések, szóval apróságok:)
De okés ez a legegyszerűbb módja ahogy mondod, köszi:D
 
Sziasztok, 60-80 l aksinál melyik típusú CO2 rendszert válasszak? A nagynyomású rendszer előnye csak annyi, hogy gazdaságosabb? Vagy van más is?
köszi szépen
 
Back
Oldal tetejére