• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen akváriumot válasszunk?

debidevil10 said:
Nálam, már itthon van az akvárium, és ugyanazok a méretei, mint a Keymakerének!(csak nem 8as hanem 10es üvegből)
Én azt ajánlom, hogy jól válaszd meg kivel csináltatod, mert én is szívtam vele!
Az enyém, ugyanott készült, mint ahol az Orpheusé!
Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

A lapok elrendezéséről tudsz írni valamit? Arra gondoltam, hogy egyes lapok hogyan kapcsolódnak egymáshoz (front-oldalak-fenék).
 
atti76 said:
debidevil10 said:
Nálam, már itthon van az akvárium, és ugyanazok a méretei, mint a Keymakerének!(csak nem 8as hanem 10es üvegből)
Én azt ajánlom, hogy jól válaszd meg kivel csináltatod, mert én is szívtam vele!
Az enyém, ugyanott készült, mint ahol az Orpheusé!
Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

A lapok elrendezéséről tudsz írni valamit? Arra gondoltam, hogy egyes lapok hogyan kapcsolódnak egymáshoz (front-oldalak-fenék).

Az akvárium aljához van ragasztva az oldalak a front, illetve hátsó üveglap is!
Remélem érthető! :D
 
debidevil10 said:
Az akvárium aljához van ragasztva az oldalak a front, illetve hátsó üveglap is!
Remélem érthető! :D

Köszi, gondoltam. A kérdés helyesen: a front- és hátlap fogja közre az oldalfalakat, vagy az oldalfalak a front- és hátsót?
 
atti76 said:
debidevil10 said:
Az akvárium aljához van ragasztva az oldalak a front, illetve hátsó üveglap is!
Remélem érthető! :D

Köszi, gondoltam. A kérdés helyesen: a front- és hátlap fogja közre az oldalfalakat, vagy az oldalfalak a front- és hátsót?

A front és a hátlap fogja közre az oldalfalakat!
 
Köszi, az enyém is így fog készülni. Az egyik üveges okoskodott a másik variációról (tök logikátlan), de ezt a megoldást használja mindenki.
 
atti76 said:
Köszi, az enyém is így fog készülni. Az egyik üveges okoskodott a másik variációról (tök logikátlan), de ezt a megoldást használja mindenki.

Nincs mit!
Csinált már, az üvegesed akváriumot, esetleg kérd meg, hogy valami referenciát mutasson!
 
debidevil10 said:
Nincs mit!
Csinált már, az üvegesed akváriumot, esetleg kérd meg, hogy valami referenciát mutasson!

Egy nagy üveggyártó cég fogja valszeg készíteni. A helyi (az okoskodó) már el lett vetve...
 
atti76 said:
debidevil10 said:
Nincs mit!
Csinált már, az üvegesed akváriumot, esetleg kérd meg, hogy valami referenciát mutasson!

Egy nagy üveggyártó cég fogja valszeg készíteni. A helyi (az okoskodó) már el lett vetve...

OK, akkor sok sikert hozzá!
Majd szólj, kíváncsi vagyok, hogy sikerólt! :D
 
Köszi a választ, akkor egyenlőre csak előre és hátra rakok merevítést. középre nem szeretnék semmi képen. Valami jó tipp hogy lehet megszabadulni a ragasztótól? :D
 
Scar said:
Köszi a választ, akkor egyenlőre csak előre és hátra rakok merevítést. középre nem szeretnék semmi képen. Valami jó tipp hogy lehet megszabadulni a ragasztótól? :D

Én a tapétavágó fokával (nem az élével!) szoktam, teljesen lejön. Ha sok van rajta, akkor időnként pattintani kell a régi élet, és már műxik is. Borotvapengével nehezebb, mert hajlik.
 
atti76 said:
Scar said:
Köszi a választ, akkor egyenlőre csak előre és hátra rakok merevítést. középre nem szeretnék semmi képen. Valami jó tipp hogy lehet megszabadulni a ragasztótól? :D

Én a tapétavágó fokával (nem az élével!) szoktam, teljesen lejön. Ha sok van rajta, akkor időnként pattintani kell a régi élet, és már műxik is. Borotvapengével nehezebb, mert hajlik.

Én is azzal próbálkoztam, csak most nincs a nagyba pengém, csak a kicsibe(8mm) azzal meg halál. Megpróbálom a borotva pengét :D
 
Scar said:
Én is azzal próbálkoztam, csak most nincs a nagyba pengém, csak a kicsibe(8mm) azzal meg halál. Megpróbálom a borotva pengét :D

Vigyázz, könnyen törik...
 
atti76 said:
Vigyázz, könnyen törik...

Nah, elkészült a nagy mű, már csak ki kell takarítani, meg beragasztani a merevítést. Az nagy baj lenne hogyha a csövek miatt a hátsó merevítésből hiányozna egy 5-8 centi?
 
A merevítést nem szokás végigrakni a belső oldalán. Két oldalt kb. 5-5 centit el szoktak hagyni, így bőven elférnek a csövek.
 
Most akkor átmozgassam ezt a topic-ot a DIY-be???? :(

(...hogy a másik oldalt is lássátok: gyári opti akit mindenkinek!)
 
keymaker said:
Most akkor átmozgassam ezt a topic-ot a DIY-be???? :(

(...hogy a másik oldalt is lássátok: gyári opti akit mindenkinek!)


Key, a másik oldallal csak az a baj, hogy nem ebbe az országba találták ki.
 
Back
Oldal tetejére