1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Fontos Mi összedobjuk az akváriumod - Akvakertész PROJECT

Kategória: 'Általános növényes beszélgetések', témanyitó: viktorlantos, téma nyitása: Júli 11, 2012.

1. Garnifan
    Épp nem fórumozik ...

Garnifan Nézelődő

Tag:
    Szept 12, 2012
    Kedvelik:
    22
    Hely:
    Gyál
    Szia Luna!
    Köszönöm szépen!
    Tudom és én kész vagyok tanulni mindenképpen.
    Nekem annyira furi, ha nincs háttér mármint nálam feltűnő, ha nincs inkább így fogalmazok. :)
    Biztos azért, mert még nem tudtam megoldani,hogy ne nézzen ki bután.
    Persze, itt a fórumon lévő akváriumoknál egyáltalán fel sem tűnik olyan csodálatosak.
    El vagyok keseredve, mert nagyon rossz lesz megválni a kicsikéimtől még, ha nem is ilyen csodálatosak, de az enyémek. :(
    Rossz lemondani mindenről... :(

Szia!
    Köszönöm szépen!
    Igen, emlékezetes esemény volt, nincs még egy ilyen elvetemült ember, de azóta is olyan szépen hozzák a kis hajtásaikat, annyira örülök neki, hogy kiharcoltam, ha ciki is voltam. :eek:)
    Már vannak kicsikéi is elég sok és az élesztős Co-t nagyon nagy örömmel vette hiába volt Easy Carbo mégiscsak más ez azért. :eek:)
    Szóval remélem egy kis megnyugvást okoz, hogy nem volt legalább hiába a munka, mert szépen gondját viselem neki, csak maradna lent könnyebben a földben :eek:)
    Üdv:
    Niki

2. eMZé
    Épp nem fórumozik ...

eMZé Legenda

Tag:
    Júni 1, 2011
    Kedvelik:
    6,554
    Hely:
    Budapest, XIII. kerület Rokolya utca
    Ez a történet megfagyott?

A. Kavicsos és ZaCK kedvelik.
  3. ozzy
    Épp nem fórumozik ...

ozzy VIP kertész

Tag:
    Febr 24, 2012
    Kedvelik:
    2,572
    Hely:
    budapest, wekerle
    jó kérdés... szerintem az elmúlt időszak eseménysűrűsége szoríthatta háttérbe a projektet. van már topicja a pályázóknak?

A. Kavicsos kedveli.
  4. eMZé
    Épp nem fórumozik ...

eMZé Legenda

Tag:
    Júni 1, 2011
    Kedvelik:
    6,554
    Hely:
    Budapest, XIII. kerület Rokolya utca
    Már hogy ne lenne.
    Volt is pár pályázó.

5. ZaCK
    Épp nem fórumozik ...

ZaCK VIP kertész

Tag:
    Okt 17, 2009
    Kedvelik:
    1,261
    Hely:
    Budapest,18.kerület
    HAC. után azért érdemes lenne folytatni!

A. Kavicsos kedveli.
  6. szabiii
    Épp nem fórumozik ...

szabiii Nézelődő

Tag:
    Ápr 7, 2012
    Kedvelik:
    5
    Sziasztok. Amilyen ügyetlen vagyok , csak most vettem észre ezt a kezdeményezést. Ha lehetséges még , akkor szeretnék jelentkezni :)

Nyíri Szabolcs-nak hívnak , 22éves vagyok és a Borsod-Abaúj-Zemplén megyében található Kazincbarcikán lakom. Jelenleg épületgépészetet tanulok , még előre láthatólag legalább 1 évig. Tanulóként sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak hogy egy szép akváriumot csináljak a szobámba. Jelenleg rendelkezek egy akváriummal , ami 180 literes ( 120X30X50 ) aminek háttere van.
    Ebben az akváriumban van nekem 3 tő Cryptocoryne aponogetifolia , és 2 anubias féle, amit sajnos nemtudtam behatárolni pontosan milyen fajta lehet :) + a Sajó parton talált faágak vannak benne. ​
    Lakója jelenleg 12 darab neon hal , 8 darab ékfoltos razbóra, 1 vitorláshal, 2 algaevő, 2 díszes szárnyú márna. ​
    A világítása az akváriumnak 2X32 Watt Power Compact fénycső, és egy sima resun p700-as rettentő rossz "vízszűrő" a techinkai része az akinak. ​
    A szűrőt jövőhónapban mindenképpen szeretném cserélni egy Eheim külső szűrőre. Egy szimpla Low-Tech akváriumra vágyom, könnyen tartható, alacsony igényű növényekkel Low Tech-hez mért tápozással , és szűréssel , esetleg a világításon növelnék egy keveset ha összejönne. ​
    Tudom sajnos elég nagy az akvárium mérete, így ebből kifolyólag sok minden kellene hozzá egy szép Low-Tech szinthez is. ​
    De próba szerencse, hátha én leszek a szerencsés. :)

Köszi hogy elolvastad ;)

Varius, kisszsu, letsgodisco és 2 mások kedvelik ezt.
  7. sooska972
    Épp nem fórumozik ...

sooska972 Kertész szaki

Tag:
    Máj 3, 2009
    Kedvelik:
    49
    Hely:
    Keszthely-Wagrain(A)
    Szevasztok !Amennyiben még aktuális a kezdeményezés egy Koralia áramláspumpát(hibátlan,talán 1600L/H) szívesen felajánlok !

Aktuális oldal megosztása