• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Mentőexpedíció avagy a Csúfság feltámad

Áh, túl messze van... Még nem tudtam huzamosabb ideig elhagyni az ágyam. Csak a sórákkeptető levegőztetőjének bugyorgása hipnotizál. Képtelen vagyok tenni ellene, ahhoz mozognom kellene...
 
Azért ez veszélyes üzem... nálam volt hogy véletlenül egész éjjelre bekapcsolva maradt a lámpa (nem én voltam). A kis mértékű, pár szál agancsalgából másnapra agancsalga erdő lett. :D Szerintem több mint egy hónapba telt rendbe hozni a károkat.
 
Szép vasárnap délelőttöt mindenkinek :)
Már nagyon régen nem adtam helyzetjelentést, gondoltam majd most jól bepötolom.
Az akvárium szépen üzemel bár egy kicsit kicsi neki a belső szűrő. Most az atman 3335 szűri mert az én akváriumom épp metilénkék kezelés alatt áll.
A stendhal hal és a torokátum harcsa úgy nő mint ha megették volna super mario növesztő gombáját... Ha növényt is esznek, tűzgolyókat fognak lövöldözni.
Legalább két guppi hölgy megpróbálta övodává alakítani az akváriumot, de a többi hal rámutatott milyen felelőtlen döntés is ez. Vagy a tajgetoszról dobálták le a kicsiket vagy szimplán megették, nem tudom. De az biztos, hogy egyetlen porontyot sem láttam még :)
Itt van pár kép :)
5ZrJAISH-0e1NKCXtFmXVgLAfzeSyFn1BfcSTfepaiXvmRTnXk1tVICATNmN8MvCMTlqVfHfsR7Tt0LZtD=w1369-h770-no.jpg
V1InAJHpvrLfBIEbJ95uOZW4tJ6TemeyMl0E2hdPzt9xYWrrercXDZslgwkVzhxHnmVhckLvfLqDJJcz4L=w1369-h770-no.jpg
DgrAXw9__qDfB-82uWKrWtbuzfyM2hpPAqNfO9VLAoV_TLzHDCusMshtxS0qglGjO5LqT5hRCfp1G-_dlo=w1369-h770-no.jpg
rLw_lR6Rg55YEXkK7Icyy29HY00AMEb3ybjXE3ceHxskfqPR2bQOKSZ0QrUaYjW3lBgCU-YzvNSsfkp7Vd=w1369-h770-no.jpg
GFcZu2gi5oL90lQA2pwGv3Chh2ZjRzdOte5QswOFHyth7sOrmv7xTXg0uUkxqARhS4rAwAWH3MckrnTUpk=w1369-h770-no.jpg
Lett pár új hal is, akik már nem táplálék méretűek így életben maradhattak. Egy fátyolúszós anci, egy sárga anci, egy palacsinta algázó, pár páncélos harcsa.
Esetleg tudna segíteni valaki aki ért a bettákhoz, hogy a képen szereplő hal férfi avagy hölgyemény?
ott a pont.
CPO rákot is bele :)
Felvetettem édesanyámnak az ötletet és nagyon sokat emlegeti azóta is a CPO rákot úgyhogy be kell szereznem egyet neki :D
 
Szép vasárnap délelőttöt mindenkinek :)
Már nagyon régen nem adtam helyzetjelentést, gondoltam majd most jól bepötolom.
Az akvárium szépen üzemel bár egy kicsit kicsi neki a belső szűrő. Most az atman 3335 szűri mert az én akváriumom épp metilénkék kezelés alatt áll.
A stendhal hal és a torokátum harcsa úgy nő mint ha megették volna super mario növesztő gombáját... Ha növényt is esznek, tűzgolyókat fognak lövöldözni.
Legalább két guppi hölgy megpróbálta övodává alakítani az akváriumot, de a többi hal rámutatott milyen felelőtlen döntés is ez. Vagy a tajgetoszról dobálták le a kicsiket vagy szimplán megették, nem tudom. De az biztos, hogy egyetlen porontyot sem láttam még :)
Itt van pár kép :)
View attachment 26429
View attachment 26430
View attachment 26431
View attachment 26432
View attachment 26433
Lett pár új hal is, akik már nem táplálék méretűek így életben maradhattak. Egy fátyolúszós anci, egy sárga anci, egy palacsinta algázó, pár páncélos harcsa.
Esetleg tudna segíteni valaki aki ért a bettákhoz, hogy a képen szereplő hal férfi avagy hölgyemény?

Felvetettem édesanyámnak az ötletet és nagyon sokat emlegeti azóta is a CPO rákot úgyhogy be kell szereznem egyet neki :D
Nőstény.
 
Nekem is annak tűnt, ezért is hoztam el az eladó információja ellenére is. Van egy úr is, neki lett a párja :)
 
Még pár növény mehetne bele. Vagy a halacsok kivégzik?
A halak nem bántják, de anya nem mondta eddig, hogy több növényt akar én meg magamtól nem intézkedek. Amúgy is egy hét múlva átköltöznek a halak az én növényes akimba így ez meg lesz szüntetve :)
 
Back
Oldal tetejére