• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Mentőexpedíció avagy a Csúfság feltámad

Akkor most ezen lesz a diy ledes? Jól látom, hogy az az?
Igen, egy időre megnyerte amíg nem csinálok valami elfogadható pilácsot ehhe

CPO rákot is bele
A CPO remek ötlet :D Azokat amúgy is nagyon csípem. Még lehet lesz is belőle valami...

Szerintem izomból rá kellene menni a tengerparti érzetre. Világos színű talaj, pálmafák mohából, kagylók, kék háttér- mi baj lehet? #jóleszez.
A pálmafára most lett is egy ötletem :D
 
Na megvolt a nagy halválasztás.
Próbáltam nem bele szólni anyukám választásába, bőszen hangoztattam is "A te akváriumod, azt vedd ami tetszik" de természetesen esélyem sem volt nem bele szólni...
Amikor 50 literbe szeretett volna vitorlásokat választani kénytelen voltam megvétózni a döntést, de egy torokátum harcsa és egy stendhal hal azért csak át csúszott a védelmemen.
Szívből remélem, hogy a torokátum egy mocskos kannibál szörnyeteg lesz és csecsemőhalakat kell feláldozni a kagyló oltáron számára különben guppigettó lesz rövidesen.
Mondjuk annyi biztos, hogy testvéri vérfertőzés nem nagyon áll majd fent egy ideig, ahány guppi annyi féle. Van összesen 5, ebből három hím. Egy kék, egy narancssárga és egy részben kobra mintás félendler csodaturmix. Meg persze egy kék lány és egy citromsárga, mindkettő áldott állapotban tele szerelemgyerekkel ismeretlen apától. Ilyen vegyes társaságban tuti nem lesz halrasszizmus.
Három platti is szállást nyert nálunk, persze a változatosság gyönyörködtet elvet követve egy sárga egy narancssárga és egy piros. Itt is sanszos a leányanyaság legalább egyiküknél.
Megosztja még a szállást velük négy dánió persze a szép GMO rózsaszín fajtából és egy satnya betta.
Előre rettegek mert Béciszomszédék legkésőbb csütörtökön új szállítmányt kapnak... De inkább befogom a számat és hagyom kibontakozni édes egy anyukámat mert még legalább két akvárium indítását tervezem, és taktikai szempontból jó ha van egy pártfogóm a családban :ROFLMAO:
 
Hát azt nem hinném, hogy rá tudom beszélni az öreglányra :D Az ilyen egyedi szépségű lényekre nem fogékony...
 
Na megvolt a nagy halválasztás.
Próbáltam nem bele szólni anyukám választásába, bőszen hangoztattam is "A te akváriumod, azt vedd ami tetszik" de természetesen esélyem sem volt nem bele szólni...
Amikor 50 literbe szeretett volna vitorlásokat választani kénytelen voltam megvétózni a döntést, de egy torokátum harcsa és egy stendhal hal azért csak át csúszott a védelmemen.
Szívből remélem, hogy a torokátum egy mocskos kannibál szörnyeteg lesz és csecsemőhalakat kell feláldozni a kagyló oltáron számára különben guppigettó lesz rövidesen.
Mondjuk annyi biztos, hogy testvéri vérfertőzés nem nagyon áll majd fent egy ideig, ahány guppi annyi féle. Van összesen 5, ebből három hím. Egy kék, egy narancssárga és egy részben kobra mintás félendler csodaturmix. Meg persze egy kék lány és egy citromsárga, mindkettő áldott állapotban tele szerelemgyerekkel ismeretlen apától. Ilyen vegyes társaságban tuti nem lesz halrasszizmus.
Három platti is szállást nyert nálunk, persze a változatosság gyönyörködtet elvet követve egy sárga egy narancssárga és egy piros. Itt is sanszos a leányanyaság legalább egyiküknél.
Megosztja még a szállást velük négy dánió persze a szép GMO rózsaszín fajtából és egy satnya betta.
Előre rettegek mert Béciszomszédék legkésőbb csütörtökön új szállítmányt kapnak... De inkább befogom a számat és hagyom kibontakozni édes egy anyukámat mert még legalább két akvárium indítását tervezem, és taktikai szempontból jó ha van egy pártfogóm a családban :ROFLMAO:
Már alig várom, hogy így egyben lássam az egészet. A változatosság gyönyörködtet. :D
 
Már alig várom, hogy így egyben lássam az egészet. A változatosság gyönyörködtet.
Te akartad... :ROFLMAO:
FCaaNhJpmh-oqfBgryPowzhGpQDujBbPJKPS-QY-1oW-g6PAJV13a5w1fYl1cGN-f6OZsBVUGrnvigGugU=w1369-h770-no.jpg
2SgMRrMzZJJ1aqvkC3Vz8SER-hnJabPX9ARtqhfLxsfz8hruGyo6hoEDySBAs7Rg3fgHIbvWW8DUYFwObRb=w434-h770-no.jpg
Ő a reménybeli guppilikvidátor
hVTKnbL5cxdKMd6LYqyNBRA355ZI3ZtnO9PXi3480Me6fbMr0jxxEs-_sPvT4WKWq3ouORLG0DepL5WcRq=w1369-h770-no.jpg
Sárga guppi, rózsaszín dánió és két platti :) Na meg itt figyelhető meg a tollból fabrikált áramláscsökkentő és az etetőkarika is...
YgisCJAZfh2_N9c2koquoDs_NLvT1tfjhEYPH3p69SPbmM2xXCZ2yHGmm6JgWYHnIpuOcCmX2f8mWd06LW=w1369-h770-no.jpg
Ilyen guppi is van...
coYExrC8zeAjUIqgHsWTJQw3pU3oPaus6iwVRRMmBAqhu0p98c_JlvapZX7piWDfR6yXayg1ZIA-OBcNNw=w1369-h770-no.jpg
Meg ilyen is... Jobb oldalt látható az endlerszerű csodaturmix.
 
A betta 25 fok alatt nem igazan erzi jol magat, konnyen megfazhat. Ha him, akkor elofordulhat, hogy a guppiknak nem lesz vidam eletuk...
 
25fokra lőttem be a hőmérsékletet, azt találtam a legmegfelelőbbnek. De a guppik élete nem csak játék és mese. Hallottál már a gonoszról? A csúf kopasz bettáról? :D
Eddig úgy tűnik egész családiasan éldegélnek, de figyelni fogok a csirkefogóra... Már persze ha fiú. Holnap meghatározom :)
 
még gyerekkoromban volt ilyen harcsám, elég sokáig és elég nagyra nőtt, de a guppik nem nagyon hozták lázba.
szerintem kezd el rászoktatni a húsra :)
 
Na most leteszteltem, hogy milyen ha 0-24-ben világít a pilács az akvárium felett. Persze nem direkt jutottam erre az elhatározásra... Este jött az egyik haverom, hogy igyunk és az lett a vége, hogy a szobámig nem jutottam el... Amúgy nagyon szép a nappali kanapéjáról a kilátás, cserébe rohadt kényelmetlen rajta aludni...
 
Back
Oldal tetejére