• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Megint csak egy iwagumi nécsör akvárium :)

attibva

Legenda
Legjobb napló
Az ELOS-projekt nyolc hónapjával kifutotta magát, így már érett a szétszedése... De mivel nagyon közeleg a pár hónaposra tervezett távollétem, nem tudtam hogyan tovább... Másik faktor volt, hogy a lehető legkisebb anyagi ráfordítással hozzam össze az új akváriumot. Aztán egyik nap beugrott, hogylent a garázsban vagy 30 kg Seiryu kő pihen, talaj adott, technika adott... csak növények kellenek... Viktorék japán képdokumentációját meg az ADA vidiket nézegetve nagyon megtetszett egy elrendezés, amit szívesen megpróbáltam volna... Nah egyik este felcipeltem a köveket és megnéztem, hogy összehozható-e. :) Régi akvárium szétkapva, növények beszerezve, aztán telepítés :)

Akvárium: 60X40X35 (84l)
Szűrés: EHEIM 2226
Világítás: 4X24W t5
CO2: DO Aqua difi nagynyomású rendszerrel
Dekor: kb. 20kg Seiryu kő
Talaj: ELOS Terra Black Medium
Tápozás: ELOS

Növények:
- Eleocharis Parvula mini
- Eleocharis Parvula
- Echinodorus Tennelus
- Micranthemum Sp. Monte Carlo
- Crypto Petchii Pink

10331929496_b4d56e6b19_h.jpg

10332090543_de561bd435_h.jpg
 
Nagyon szép a főkő! Kár, hogy a többi nem ennyire különleges darab, de tetszik az elrendezés, meg hogy végre nem az egyszerű sziklásra mondjuk, hogy iwagumi. :)(y)
 
Atti ezeket a köveket kár volt eddig a garázsban tartanod.A főkő és az elrendezés nagyon tetszik.:)
 
CRS garnélát bele és a főkőről már mehet is a bungee jumping:D
A főkő miatt eléggé egyedi lett az elrendezés, de azt nem mondhatom, hogy nem pöpec(y)
 
Tuti,frankó,pazar,pöpec...:woot: Igazán egyedi a kövek textúrája és a layout nagyon profin van kivitelezve..és már most ki van tömve zölddel(y)
 
Annyira brutál a fő kő,hogy teljesen megkavarodtam,mikor elolvastam az adatokat és utána megnéztem a képet..először azt hittem,hogy egy nano..de aztán meg mégsem!Egészen ördögi kis scape!Oda tetted rendesen Atti! :)
 
Köszi mindenkinek! Élőben sem lett rossz.. Sőt, nejemnek az eddigi elrendezések közül ez tetszik a legjobban :) képek tényleg csalókák, mert egy 60-as aksiról van szó. Nem kicsik a kövek... :)
 
Köszi mindenkinek! Élőben sem lett rossz.. Sőt, nejemnek az eddigi elrendezések közül ez tetszik a legjobban :) képek tényleg csalókák, mert egy 60-as aksiról van szó. Nem kicsik a kövek... :)

Eloszor en is azt hittem hogy a kicsi van berendezve tenyleg csaloka. De szep lesz szokasos Attibva minoseg :)
 
Nekem miért nem pihennek ilyen kövek a garázsban? :rolleyes::D Ja lehet mivel nincs garázsom... :);):ROFLMAO: Nagyon frankó lett. Tisztára megjött a kedvem nekem is egy ilyen iwagumihoz!(y)
 
Végre egy sasszem! :-D ;-) Igen féltem is hogy az az utólag nem harmónikus scape visszacseng, de szerencsére jobban sikerült és sokkal kiegyensúlyozottabb. Plussz itt a növények is erőteljesebbek lesznek, mert az csak low-techben futott..
 
Végre egy sasszem! :-D ;-) Igen féltem is hogy az az utólag nem harmónikus scape visszacseng, de szerencsére jobban sikerült és sokkal kiegyensúlyozottabb. Plussz itt a növények is erőteljesebbek lesznek, mert az csak low-techben futott..

már nem azért, de szerintem ez is baromi jó. általában nem tetszik a manado, meg semmi ilyen vörös marsbéli talaj, de itt kifejezetten nagyon jól néz ki, főleg hátul, ahogy a zöld szálak közt előtűnik egy-egy pötty.
 
kéretik a profi ligában játszani, ilyen kisujjmozdulatokkal :)
jó lett, már megint :)

kő nem maradt? vinném :greedy::D
 
nagyon jól mutat! háttérben lesz valami zöldség még vagy ilyen minimal marad? (nem mintha így nem lenne jó :D)
 
Hátul full Tennelus és crypto Pink van, szóval magasabb háttér nem lesz, inkább narancsos alacsony háttérnövényzet
 
pedig egy csokor needle leaf milyen jól mutatna :D (köszönik, jól vannak, már az új akiban pihennek)
 
Back
Oldal tetejére