• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Májusi

Szió!
Látom nálad is felütötte a fejét ez az átkozott fonal. Ha jól látom ez pont az a féleség, ami nálam is növekszik. Szörnyű!
Viszont az akváriumod még mindig csodás.
Köszi. Elszaporodtak a Mollyk a nagy akváriumban , így ide át tudtam tenni 4 db kisebb, Amanda lazac méretű növendéket. Ha felnőttek, külön választom a fiúkat a lányoktól.
 
Köszi. Elszaporodtak a Mollyk a nagy akváriumban , így ide át tudtam tenni 4 db kisebb, Amanda lazac méretű növendéket. Ha felnőttek, külön választom a fiúkat a lányoktól.
Merthogy ők a segítségedre vannak ezzel a fajta fonállal szemben, vagy miért is írod ezt?
 
20171128_205635.jpg

A 4 db molly szépen leeszegette az algákat. Kis ecset és fonalalga maradt. A Tenellus úgy néz ki bevállik előtéri növényként. Egy kis emers nevelt Lobéliát ültettem még ide, a Rotalát metszettem , visszaültettem.
Lefedtem az akváriumot egy 4mm-es plexi lappal a 2 hónapos kiscicánk miatt.
 
View attachment 44367

Lefedtem az akváriumot egy 4mm-es plexi lappal a 2 hónapos kiscicánk miatt.
Jó, jó, de hol van benne a kiscica? :)


A fonal algát mennyire eszik a molly-k? Eszik-eszik, csak még nem végeztek vele, vagy nem igazán szeretik, és nem is igazán az ő érdemük, hogy csökken a mennyisége?
Azért kérdezem, mert kezdek én is molly irányba nézelődni a fonal miatt.
Köszönöm.
 
Jó, jó, de hol van benne a kiscica? :)


A fonal algát mennyire eszik a molly-k? Eszik-eszik, csak még nem végeztek vele, vagy nem igazán szeretik, és nem is igazán az ő érdemük, hogy csökken a mennyisége?
Azért kérdezem, mert kezdek én is molly irányba nézelődni a fonal miatt.
Köszönöm.
Bocs. Nem tolem kerdezted de gondolom Szella nem banja ha feldobok ide egy kis videot a sajatomrol. Ha gond, akkor amint hazaertem leszedem. Bar ez szakal es a novenyeket csak pucolasi idore tettem bele, de a fonalat nallam ugyan igy gyurtek ha, es amikor volt.


Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Jó, jó, de hol van benne a kiscica? :)


A fonal algát mennyire eszik a molly-k? Eszik-eszik, csak még nem végeztek vele, vagy nem igazán szeretik, és nem is igazán az ő érdemük, hogy csökken a mennyisége?
Azért kérdezem, mert kezdek én is molly irányba nézelődni a fonal miatt.
Köszönöm.
Szépen eszik. 1 hónapja még majdnem szét kaptam az akváriumot. Az ecsetet is csipegetik. De a Mollykon kívül a világításon, az áramláson és a tápozáson is változtattam. Most jó látni a tiszta növényeket.
 
Szépen eszik. 1 hónapja még majdnem szét kaptam az akváriumot. Az ecsetet is csipegetik. De a Mollykon kívül a világításon, az áramláson és a tápozáson is változtattam. Most jó látni a tiszta növényeket.
Köszönöm szépen az info-t. Nekem csak fonal van. A többi lehet, hogy az OTO-k elintézik, de a fonalhoz nem nyúlnak. Erre kell megoldás.
Henrik videója végképp meggyőzött, hogy a halaknak igenis nagy szerepük van a gyors algaírtásban, függetlenül a technika változtatásától.
Nagyon szép lett az akvád, gratulálok.
 
Back
Oldal tetejére