• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Majd kitaláljuk

Köszönöm mindenkinek a segítséget, aki az utóbbi pár hétben az agymenéseimet végighallgatta, segített, berendező keretet adott, belenyúlt a kompozícióba, nem nyúlt bele a kompozícióba, átjött inni, rajzolt, akváriumot adott, növényt adott, nem jött át inni és ünnepnapon este 10kor dekorhomokot adott!
A teljesség igénye nélkül: @AmegA @Jopet @Greg Filth @Trappista @TZ @Luigi13 @viktorlantos
 
A sárkány bírtoka? Így a növények nélkül kezdő névnek beillik ha más szögből fotózol. Láttam élőben! Klassz lesz
 
Sziasztok!

Itt tart jelenleg a projekt, és megrekedtem dekorhomok hiányában. Ha valaki hozzám tud vágni ma éjjel pár marékkal, elzarándokolok érte.

View attachment 29506
Tetszik az elrendezés!
Egy kis patakot még készíthetnél a hátranyúló kősor közé, kicsit megnyitva, kisebb kövekkel lehozva a medencébe!

AmegA
 
Sziasztok!


Tetszik az elrendezés!
Egy kis patakot még készíthetnél a hátranyúló kősor közé, kicsit megnyitva, kisebb kövekkel lehozva a medencébe!

AmegA
Köszönöm a javaslatot, gondoltam erre is, de még egyelőre nem patakozunk, kipróbálom milyen nélküle.
 
Fasza nagyon (y) Meg a kép is. Meg a szürke homok is. Van kiegészítő ötletem is, privátban majd átküldöm. Hogy valami rosszat is mondjak: új indításhoz ilyen koszos szűrőcsövek? Ne máár :p
(y)(y)
 
Én már láttam élőben. :p
Nem is hasonlít a fenti képre. Részint mert a növények, és főként a hátsó stem szekció szépen megerősítésre került, részint pedig mert mindez 120 centiméter hosszan, és 55 centi mélyen terpeszkedik. :)
Azért takony, és némi alga már van, de láttam a jelenleg még láncon éheztetett takarító brigádot is, és félek, ha csak egymaga a közel szélesebb, mint hosszú Amano monstrum elszabadul, minden alga rögtön szívrohamot kap félelmében.
Továbbra is tartom azon véleményem, hogy ha a stemeket sikerül a hátsó 15-20! centin belül tartani, a növényzet nem zabálja fel a scapet, de ha mégis, hát jó étvágyat, és megfelelő mennyiségű Guttalaxot a közel kar vastagságú hátsó fához. :D
 
Back
Oldal tetejére